Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Turksat Televizyon Faturası Ödeme

3 Adımda Faturalarınızı Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Turksat hizmet numarası fatura sorgulama ve borç ödeme gibi işlemler için gereklidir. Hizmet numarası bilgisi, kâğıt olarak ya da internet üzerinden gönderilen fatura çıktılarının ilgili bölümünde yazılıdır. Bununla birlikte 126 ve 0850 804 44 44 numaralı çağrı merkezi hatları aranarak ya da web sitesindeki online işlem menüsü kullanılarak da öğrenilebilir. Ayrıca şirketin abone merkezlerine gidip kimliğinizi ibraz ederek hizmet numarası bilginizi almanız mümkündür. Online menüye giriş, fatura sorgulama ve ödeme işlemleri için T.C. kimlik ya da müşteri numarası da kullanılabilir.  

 • Turksat hizmet merkezlerine gelerek yeni abonelik başvurunuzu müşteri yetkililerinden destek alarak yapabilirsiniz. Ayrıca 0850 804 44 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ya da turksatkablo.com.tr sitesindeki online işlemler sayfasını ziyaret ederek de abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Turksat internet, kablo TV ve telefon abonelik hizmetleri sağlamaktadır. Bulunduğunuz adreste kablo TV hizmetine abone olup olamayacağınızı tuksatkablo.com.tr adresinden ya da 0850 804 44 44 numaralı çağrı merkezinden sorgulayabilirsiniz. 

  Size ve adresinizin altyapısına en uygun internet abonelik türünü de Turksat müşteri hizmetleri ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Aboneliğinizi gerçekleştirirken seçeceğiniz paket ve taahhüt süresine göre farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bireysel başvurular için imzalı abonelik sözleşmesi ile T.C. kimlik belgesinin aslı ve fotokopisi gerekmektedir. Başvurular abonenin kendisi ya da vekâletname sahibi üçüncü kişi tarafından yapılabilir. 

  Yabancı uyruklu kişilerin bireysel abonelik başvuruları için geçerliliği devam eden pasaport veya kimlik belgesi ibraz etmesi gerekir. Şirket ve diğer kurumların başvuruları için istenen belgelerin listesini müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Kurulum işlemleri ile ilgili olarak teknik ekibin yoğunluk durumuna göre belirlenen ve sizin için de uygun olan ilk tarihe randevu oluşturulur. turksatkablo.com.tr web sitesini ziyaret ederek güncel abonelik paketleri ve kampanyaları hakkında bilgi almanız mümkündür.

 • Fatura ödeme işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirmek tamamen güvenli ve pratik bir yöntemdir. Ödeme işlemleri; gerekli her güvenlik önleminin alındığı Turksat online işlemler, e-Devlet, internet bankacılığı gibi güvenilir web siteleri ve uygulamalar üzerinden yapılabilir. Veri aktarımı güvenli şekilde gerçekleşirken ödeme bilgileriniz ve kişisel verileriniz bir uçtan bir uca korunur. Gerekli yerlerde bilgiler web siteleri üzerine kaydedilmeden şifreli olarak aktarılır. Fatura ödeme işlemleriniz için kişisel verilerinizin ve kart bilgilerinizin yüksek güvenlik önlemleri ile korunduğu HangiKredi Ödeme Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Böylece tüm faturalarınızı online olarak sıfır risk ile kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.  

 • Turksat borç ödeme işlemlerini turksatkablo.com.tr web sitesindeki online menüden ve diğer yetkili kanallar üzerinden yapmak mümkündür. Fatura tutarınızı yatırmak için online.turksatkablo.com.tr ana sayfasında yer alan hızlı işlemlerdeki “Ödeme Yap” butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan sayfaya ödeme, müşteri ya da hizmet numarası bilgilerinden birini ve isminizi girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca web sitesindeki “Ödeme Noktaları” sekmesinden internet kanalı ile ödeme yapabileceğiniz bankaların listesine ulaşabilirsiniz. Tüm online ödeme kanalları işlemleri için 0850 804 44 44 numaralı Turksat müşteri hizmetleri telefonundan destek almak mümkündür.

  HangiKredi’den Turksat servis sağlayıcısını seçerek de faturalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. HangiKredi Ödeme Merkezi’nde abone numaranızı girerek faturanızı görüntüledikten sonra kart bilgileriniz ile kolayca ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. HangiKredi’den yapacağınız fatura ödemeleri tamamen güvenlidir ve kişisel verileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle ya da kurumlarla paylaşılmaz. Bankanız kanalı ile otomatik ödeme talimatı vererek de faturalarınızın her ay düzenli şekilde hesabınızdan tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece son ödeme tarihi konusunda endişe etmeniz gerekmez ve zamandan da tasarruf edersiniz.   

 • Abonelik hizmeti sonlandırma işlemi için gerekli evrak ile en yakın Turksat bayisinden ya da 0850 804 44 44 nolu çağrı merkezinden başvuru yapılabilir. Abonelik sonlandırma için iptal formuna ek olarak gerçek kişilerden kimlik istenir. Tüzel kişilerin ise yetki belgesi ve şirket evrakı ile başvuru yapılması gereklidir. Abonelik sonlandırma başvurusunun alındığı tarihte kablo TV, internet ve/veya telefon hizmeti sonlandırılır. 

 • Turksat Kablonet’ten almakta olduğunuz internet hizmetini başka bir adrese devretmeniz mümkündür. Devir işlemini abone merkezlerine gelerek veya 0850 804 44 44 numaralı çağrı merkezini arayarak başlatabilirsiniz. Türksat internet hizmetinin başka bir adrese devri ve nakli için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 

  İnternet ile birlikte sabit telefon ve kablo TV hizmetlerinin de yeni adrese nakli yapılabilir. Böyle bir talep durumunda nakil yapılacak yeni adreste analog kablo TV altyapısının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kablo TV hizmeti sadece belli yerleşim yerlerinde mevcuttur ve bu konudaki güncel sorgulama turksatkablo.com.tr adresi üzerinden yapılabilir. Yeni adreste Turksat Kablo TV hizmeti bulunmadığı durumlarda abonelik iptal edilebilir ya da başka bir kullanıcıya devredilebilir. Böyle bir durumda devir ücreti yeni kablo TV abonesinin ilk faturasına yansıtılır.  

 • Turksat internet, telefon ya da televizyon hizmeti faturanızı sorgulamak için 0850 804 44 44 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bu işlemi turksatkablo.com.tr web sitesindeki “Online İşlemler” sayfasını ziyaret ederek de yapmak mümkündür. Turksat online işlemler menüsüne T.C. kimlik ya da müşteri numarası, e-posta adresi veya cep telefonu bilgilerinden birini ve şifrenizi yazarak girebilirsiniz. Kullanıcı şifrenizi müşteri hizmetleri ile görüşerek oluşturabilirsiniz. Online işlemlere girdikten sonra ilgili hizmete ve aboneliğe ait ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. 

  HangiKredi Ödeme Merkezi’ni ziyaret ederek de fatura sorgulama işlemlerinizi güvenle ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi üzerinden internet, televizyon ya da telefon hizmetine ait faturanızı sorgulamak için abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. Turksat tarafından verilen abone numarasını öğrenmek için müşteri hizmetlerine başvurabilir ya da online işlem menüsünü kullanabilirsiniz.  

 • Turksat iletişim ve çağrı merkezi numaraları 126 ve 0850 804 44 44’tür. Kabloses üzerinden bu numaralara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Turksat müşteri hizmetleri, bu iki numara üzerinden 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde 0312 925 70 00 numaralı hattan şirketin Ankara’da bulunan genel merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca 5126 numaralı Engelsiz İletişim Hattı’nı kullanarak tüm taleplerinizi, şikâyetlerinizi ve önerilerinizi SMS olarak da iletebilirsiniz.  

 • Turksat, yeni aboneliklerde bağlantı (aktivasyon) ücreti almaktadır. Bu ücret hizmet talebinize istinaden yapılması gereken teknik işlemlere karşılık olarak tahsil edilir. Aktivasyon ücreti peşin olarak ödenebilir. Ayrıca tercihinize bağlı olarak bu tutar taahhütünüz boyunca taksitli olarak faturanıza yansıtılabilir. Turksat üzerinden alınan internet ve kablo TV hizmetlerinin farklı bağlantı ücretleri bulunur. Farklı hizmetlere göre değişen aktivasyon ve nakil ücretlerini Turksat web sitesinden öğrenmek mümkündür.  

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon