Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Turknet Televizyon Faturası Ödeme

3 Adımda Faturalarınızı Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Turknet fatura sorgulama işlemi online olarak çeşitli şekillerde yapılabilir. Turknet’in resmî web sitesine girip faturanız ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikle site ana sayfasında bulunan “Fatura Ödeme” bölümüne girerek T.C. kimlik numarası ve abone adı kısımlarını doldurmanız gerekir. Ardından “Sorgula” butonundan fatura bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  Turknet faturasını sorgulamanın en kolay yollarından biri hangikredi.com’dur. Ödeme sayfasında bulunan; fatura türü, kurum adı ve abone no bölümlerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayarak sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Dilerseniz işlemlere devam ederek faturalarınızı ödeyebilirsiniz. HangiKredi, kullanıcılarına anlaşmalı olduğu kurumların faturalarını zahmetsiz bir şekilde sorgulama imkânı verir.

 • Turknet, kullanıcılarına online fatura ödeme hizmeti sunan bir hizmet sağlayıcısıdır. Kullanıcılar, çeşitli yollardan Turknet’e ait olan faturalarını online olarak ödeyebilir. Firmanın resmî web sitesinde bulunan “Fatura Ödeme” bölümüne girerek öncelikle borç sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra işlemlere devam ederek fatura ödeme bölümüne ulaşabilirsiniz. Bu kısımdan ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Ayrıca firmanın web sitesinde bulunan Online İşlemler menüsüne giriş yaparak da fatura ödemesi yapmak mümkündür.

  Turknet’e ait faturaları HangiKredi üzerinden de ödeyebilirsiniz. HangiKredi üzerinden sadece 3 adımda ödeme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Kurum adı, fatura türü ve abone numarası bölümlerini doldurmak yeterlidir. İlgili faturayı seçip ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Ödeme işlemi için kredi ya da banka kartı kullanabilirsiniz. Hatalı olduğunu düşündüğünüz bir tutar ile karşılaşırsanız HangiKredi’nin “Fazla gelen fatura itirazı nasıl yapılır?” başlıklı yazısından yardım alabilirsiniz. Bu sayede itiraz süreci hakkında edinmek ve varsa hatalı durumların düzeltilmesini sağlamak mümkündür.

 • Günümüzde hemen hemen her türlü faturanın ödemesi internet üzerinden yapılabilir. Online kanallar, fatura ödemenin en kolay ve zahmetsiz yöntemdir. Online fatura ödemesi yapmak aynı zamanda oldukça güvenli bir seçenektir. Fatura ödemeleri kurumların resmî web siteleri gibi çeşitli kanallar aracılığıyla yapılabilir. Online işlem yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus tercih ettiğiniz kurumun sahip olduğu güvenlik sistemleridir.

  HangiKredi, güvenli ödeme altyapı sistemleri ile doğal gaz, elektrik, su, telekom ve televizyon faturalarını online olarak güvenli şekilde ödemenize olanak sağlayan bir hizmet noktasıdır. Gelişmiş güvenlik standartları ile kişisel verilerinizi ve kart bilgilerinizi koruma altına alır. Üçüncü tarafların bu bilgilere erişmesini engeller. Ödeme sırasında SMS onay kodu isteyerek kart sahibinin bilgisi dışında herhangi bir işlem gerçekleşmesini önler. HangiKredi üzerinden gönül rahatlığı ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz. 

 • Firmadan aldığınız hizmeti sonlandırmanın beş farklı yolu vardır. Bu yollar;

  • Kurumun resmî sitesi
  • e-Devlet Kapısı 
  • e-faks yöntemi
  • Klasik faks yöntemi
  • Kargo/posta yolu

  şeklinde sıralanır. Firmanın sitesinde bulunan Online İşlemler bölümüne girerek abonelik iptal başvurusu yapabilirsiniz. Turknet’ten aldığınız hizmeti iptal etmek için e-Devlet sistemini de kullanabilirsiniz. e-Devlet sistemi üzerinden ilgili bölüme giderek abonelik iptal işlemini kolayca başlatmak mümkündür. 

  e-faks yöntemi, sıklıkla kullanılan bir başka abonelik iptal sistemidir. Firmanın iptal için istediği belgeleri iptal-faks@turknet.net.tr adresine gönderebilirsiniz. Gerekli belgeleri tamamladıktan sonra iptal işlemi için klasik faks cihazını kullanmak da mümkündür. İlgili belgeleri 0212 216 55 60 faks numarasına göndermek yeterlidir.Son olarak Turknet abonelik iptal işlemi için kargo/posta yolunu kullanarak da firmadan aldığınızı hizmeti sonlandırabilirsiniz. 

 • Hizmet numarası; size özel, firmadan aldığınızın hizmetlerin takibinde kullanılan ve fatura ödeme işlemlerinde gerekli olan bir bilgidir. Bu bilgiye sahip olduktan sonra dilediğiniz zaman ve istediğiniz yerde faturanızı ödeyebilirsiniz. HangiKredi üzerinden fatura ödemek için de abone yani hizmet numarasını bilmeniz gerekir. Hizmet numarası, firma ile yaptığınız abonelik sözleşmesine istinaden tanımlanır. Bu numaraya sözleşme üzerinden ulaşabilirsiniz. Hizmet numaranızı öğrenmek için Turknet çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca aylık olarak gönderilen faturaların üst kısımlarından da bu numaraya ulaşmanız mümkündür.

 • Firmadan aldığınız hizmeti adres değişikliği yaptıktan sonra da kullanmaya devam edebilirsiniz. Aldığınız hizmeti, yurt içinde farklı bir adrese taşımak için firmanın resmî web sitesinde bulunan Online İşlemler menüsünü kullanabilirsiniz. Online işlemler bölümüne girdikten sonra “Destek” menüsüne ve sonra da “Destek Kayıtlarım” başlığına giriş yapın. Buradan “Yeni Destek Kaydı Oluştur” sekmesine girerek “Nakil” opsiyonunu seçin. Böylece adres değişikliği ile ilgili kayıt oluşturabilirsiniz. Gideceğiniz yerde aynı hizmete sahip olup olamayacağınızı Turknet altyapı sorgulama sisteminden öğrenebilirsiniz.

  Nakil işlemleri ortalama 7 gün içerisinde tamamlanır. Hat başına nakil ücretinin güncel fiyatı ise firmanın resmî web sitesinden öğrenilebilir. Bu ücret nakil sonrası ilk faturanıza yansıtılır. Hizmetinizi yeni adresinizde kullanmaya başlamak için firmanın kurulum ekibine ulaşarak randevu talep etmeniz gerekir. Kurulum yapıldıktan sonra internetinizi kullanabilirsiniz. 

 • Turknet, yeni aboneliklerde bağlantı ücreti almaz. Evinizde, almış olduğunuz hizmeti karşılayan bir altyapı varsa firma sizden herhangi bir bağlantı ücreti talep etmez. Bu sayede yeni bağlantı için ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Firmadan aldığınız hizmet için bir kurulum talep edebilirsiniz. Turknet, kurulum hizmeti için kullanıcılarından belirli bir miktar talep eder. Güncel fiyat bilgisine ise firmanın resmî web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kurulum ücreti gelecek dönem faturalarınıza yansıtılır. Kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı vererek firmanın tüm hizmetlerinden kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

 • Turknet, iletişim için iki farklı telefon numarası ile kullanıcılarına hizmet verir. Hızlı işlem hattı numarası 0850 288 80 80 olarak belirlenmiştir. Bu numaraya 7 gün 24 saat boyunca ulaşmak mümkündür. 0850 288 71 69 numaralı hattan ise satış ve başvuru takibi yapabilirsiniz. Turknet müşteri hizmetleri numarası bu iki hattı da kapsamaktadır. Arama sebebinize göre iki hattan birini seçip hızlıca istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Firmaya aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden de ulaşabilirsiniz. Firma ait olan sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel gelişmeler ve kampanyalardan haberdar olmak mümkündür. 

 • Turknet üzerinden hizmet alabilmeniz için firmaya abone olmanız gerekir. Yeni abonelik işlemleri Turknet’in resmî web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Site ana sayfasında bulunan “Abone Ol” sayfasına giriş yapabilirsiniz. Bu bölümde bulunan; isim- soy isim, e-posta adresi, GSM numarası, adres bilgileri, tercihler, kimlik ve ödeme bilgileri bölümlerini doldurup yeni abonelik işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca firmanın iletişim numaralarını kullanarak da yeni abonelik işlemlerini yapabilmeniz mümkündür. Firmadan alacağınız hizmet kapasitesini değerlendirmeniz için abonelik işlemi öncesi test yapmanız yararlı olur. Sitede bulunan altyapı sorgulama sayfasına girerek adresinizdeki hizmet kapasitesini öğrenebilirsiniz. Bu kısımdan altyapı sisteminiz ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon