Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Duru Net Televizyon Faturası Ödeme

3 Adımda Faturalarınızı Ödeyin!

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Durunet fatura sorgulamanızı hizmet numaranız ile yapabilirsiniz. Hizmet numaranız faturanızın üzerinde yazmaktadır. Faturanız elinize ulaşmadıysa Durunet abone numaranızı öğrenmenin başka yolları da var. İnternet sitesinde bulunan Durunet İnternet destek sistemi Whatsapp, çağrı merkezi veya e-posta kanallarından müşteri temsilcilerine ulaşıp müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz. Hizmet numaranızı biliyorsanız 09:00-24:00 saatleri arasında çalışan müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz. İsterseniz de uygulama üzerinden faturanızı sorgulayabilirsiniz.

  HangiKredi’ üzerinden üç adımda faturanızı sorgulayabilirsiniz. Siteye girdiğiniz zaman ilk olarak ödeme yapmak istediğiniz hizmet türü olarak telekom seçmeniz gerekir. Telekom faturası GSM ve internet abonelikleriniz için ödenen faturadır. Daha sonra HangiKredi ödeme merkezinden “Fatura Öde” kısmına tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada kurum adı olarak Durunet’i seçin. Kurum adı seçtikten sonra aşağıda çıkan müşteri no kısmına da faturanız üzerinde yazan hizmet numaranızı girip devam et butonuna tıklayın. Bu adımları uygulayarak Durunet internet faturanızı kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

 • Durunet İnternet faturasını ödemek bir hayli kolaydır. Faturanız üzerinde yer alan hizmet numarası ile hangikredi.com’dan anında ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de Durunet’in 256 bit SSL Sertifikası ile korunan online işlem merkezinden Durunet online ödeme işleminizi abone numaranız ve şifreniz ile gerçekleştirebilirsiniz. MasterCard, Maximum, Bonus, World, Axess ve pek çok kredi kartını kullanarak faturanızı ödeyebilirsiniz. HangiKredi’nin bu hizmetinden yararlanmak için öncelikle “Fatura Öde” seçeneğine tıklayın. Ödemek istediğiniz fatura türünü telekom olarak belirledikten sonra gerekli bilgileri girip ödeme sayfasına ilerleyin. Ödeme sayfasında banka kartınızı veya kredi kartınızı kullanarak fatura ödeme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz

  Durunet borç ödeme esnasında faturanızın normalden fazla geldiğini düşünüyorsanız HangiKredi’nin uzman yazarları tarafından kaleme alınan “Fazla Gelen Faturanın İtirazı Nasıl Yapılır?“ adlı yazıyı okuyabilirsiniz. Faturanız, aldığınız hizmetin türünden fiyatına kadar genel bilgi veren bir belge niteliğindedir. Aldığınız hizmetin ücretinden daha fazla bir meblağ ile karşılaştıysanız Türk Ticaret Kanunu çerçevesinde itiraz etme hakkınız vardır. Faturanıza ilgili firma ile iletişime geçip itiraz edebilirsiniz. İlgili firmaya veya hakem heyetine dilekçe yazabilirsiniz. 

 • İnternetten ödeme işlemini gerçekleştirmek genelde kafalarda soru işareti yaratır. Kart bilgilerimiz başta olmak üzere kişisel bilgilerimizin korunup korunmadığı son derece önemlidir. Durunet Faturasını internetten ödemek son derece güvenlidir. Durunet’in kendi online işlem merkezi ve HangiKredi ödeme merkezi güvenli altyapılara sahiptir. Kart bilgileriniz başta olmak üzere kişisel bilgilerinizin hepsi şifrelenir ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Siteden veya uygulamadan mevcut borcunuzu sorgulayıp kredi kartınızla veya banka kartınızla işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bankanız ile iletişime geçerek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bankanızın şubesini ziyaret ederek veya uygulamasını kullanarak çok kısa bir sürede talimat kaydı oluşturabilirsiniz. Böylece her ay düzenli olarak faturanız ödenir ve fatura ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.  

 • Durunet abonelik hizmetinizi kolay bir biçimde sonlandırabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile e-posta, Whatsapp veya çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi kullandığınız pakete göre sizi yönlendirecektir. Belirtilen adımları takip ederek abonelik hizmetinizi sonlandırabilirsiniz. 

  Aboneliğiniz sonlandığında herhangi bir taahhüt bedeli ödemezsiniz. Bunun sebebi, firmanın kullanıcılarına özgür bir internet deneyimi yaşatmak istemesidir. Bu nedenle internet aboneliğinizi herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan dilediğiniz an sonlandırabilirsiniz.

 • Durunet hizmet numaranız fatura üzerinde yazmaktadır. Ancak elinizde fatura yoksa çağrı merkezinden, Whatsapp’tan ve e-posta üzerinden müşteri temsilcileriyle 09:00-24:00 saatleri arasında iletişime geçerek Durunet abone numarası öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Durunet iletişim adresleri farklı ihtiyaçları bulunan müşterilerin ulaşabilmesi adına çeşitlilik gösterir. Firma, abonelerin işlemlerini rahatlıkla yapabilmesi için hem online hem de birebir iletişim imkânı tanır. Durunet müşteri hizmetleri, abonelerin ödeme, başvuru, bilgi alma, talep ve şikâyet başta olmak üzere birçok işlemini son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Durunet müşteri temsilcilerine ulaşmak için  +90 850 840 1728 ücretsiz destek hattını arayabilirsiniz. Bu numarayı direkt arayabilir ya da Whatsapp üzerinden iletişime geçerek tarafınıza ait abonelik bilgileriniz başta olmak üzere tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sorularınızın yanı sıra şikâyet ve önerilerinizi de bu kanal aracılığıyla iletebilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan e-posta üzerinden de Durunet ile iletişime geçebilirsiniz. 

 • Eski teknolojiyi koruyup geliştiren ve mükemmelliği hedefleyen Durunet müşterilerine hızlı, kapsama alanı geniş ve herkesin bütçesine uygun avantajlı internet paketleri sunar. 2014 yılında Antalya’da kablosuz internet hizmeti vermeye başlayan firma, 10’dan fazla hizmet bölgesini kapsar. Hızlı bir şekilde büyüyen firmanın 20 binden fazla müşterisi vardır. Durunet yeni abonelik almak artık çok kolay. Dilerseniz Whatsapp ve e-posta üzerinden Durunet müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. İsterseniz +90 850 840 1728 iletişim numarasını arayıp yeni abonelik hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde bireysel veya kurumsal internet seçeneklerinden birini tercih etmeniz gerekir. Son derece uygun fiyatlı paketlere ve güçlü bir altyapıya sahip olan Durunet, kullanıcılarına kotasız ve taahhütsüz paketlerden yararlanma fırsatı sunar.
  Durunet yeni abonelik kaydınızı kimlik fotokopiniz ve Durunet sözleşmeniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik işleminiz gerçekleştikten sonra Durunet teknik ekibi modem kurulumunu gerçekleştirmek için 1 ila 7 iş günü içinde ikamet ettiğiniz adrese gelir. Modeminiz kurulduktan sonra internetinizi güvenli bir şekilde ve özgürce kullanmaya başlayabilirsiniz. Müşterilere ADSL, VDSL, Fiber ve AirFiber gibi farklı internet seçenekleri sunan firma, uygun fiyatlı ve kotasız internet vadetmesinin yanı sıra ücretsiz kurulum gibi avantajlar da sunar. 

 • Ev taşıma veya ani bir adres değişikliği söz konusu olduğunda ilgili firmanın hızlı bir şekilde yardımcı olması çok önemlidir. Durunet’in özgür internet sloganı ile internetinizin kontrolünün sizin elinizdedir. Taahhütsüz ve kotasız internetiniz başka adrese kolayca devredilebilir. Müşteri temsilcisi ile çağrı merkezi, Whatsapp ve e-posta aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz görüşme sonrasında internet hizmetinizin yeni adresinize devredilmesi konusunda izlemeniz gereken adımları öğrenebilirsiniz.

 • Durunet yeni aboneliklerde aktivasyon ücreti almaz.Yeni abonelik işlemleri ücretsiz gerçekleştirilir. Müşterilerin memnuniyeti şirket için çok önemlidir bu yüzden avantajlı paket ve kampanyalar ile müşterilerini her daim mutlu etmeyi amaçlar. Türkiye genelinde 9 ilde kablosuz internet hizmeti veren Durunet altyapı bulunmayan bölgelere de hizmet vermektedir. AirFiber ile altyapı sorununu ortadan kaldıran Durunet, evlerin çatısına alıcı cihazlar yerleştirerek kapsama alanı geniş, hızlı ve yenilikçi interneti müşterilerine sunar. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

kapat

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon