Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

D-Smart TV Televizyon Faturası Ödeme

3 Adımda Faturalarınızı Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dsmart TV faturaları HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden kolayca sorgulanabilir. Sorgulama işlemini gerçekleştirmek için abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. Fatura sorgulaması için HangiKredi internet sitesi üzerinden “Televizyon Faturası Ödeme” sayfasına erişim sağlamanız gerekir. Açılan sayfa üzerinden Dsmart TV seçilmelidir. Seçim yapıldıktan sonra çıkan alana abone numarası yazılmalıdır. Böylece Dsmart TV faturaları, hızlı ve pratik bir şekilde sorgulanabilir.

  Fatura sorgulamaları Dsmart’ın kendi internet sitesi üzerinden de gerçekleştirilebilir. Dsmart’ın Online İşlemler menüsünde “Fatura İşlemleri” başlığı bulunur. Bu başlık altındaki “Fatura İşlemlerim” butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan ekrana kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Dsmart TV faturalarınızı sorgulayabilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi Dsmart müşteri hizmetleri ve bayileri aracılığı ile de yapılabilir. Fatura bilgilerini öğrenmek için kişisel bilgilerinizi ve abone numaranızı bilmeniz gerekir. 

 • Dsmart TV fatura ödeme işlemleri, HangiKredi üzerinden çevrim içi bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için HangiKredi’nin ödeme sayfasına girmeniz gerekir. “Televizyon Faturası Ödeme” sayfasına girip hizmet sağlayıcınız olarak Dsmart TV seçmelisiniz. Ardından abone numaranız ile var olan borcunuzu sorgulayabilir ve ödemenizi HangiKredi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi sayesinde fatura ödeme işlemleri için evinizin rahatlığından ayrılmanız veya zaman alan bürokratik engellerle uğraşmanız gerekmez. Fatura ödemelerinizi internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Dsmart TV faturaları için otomatik ödeme talimatı vermek de mümkündür. Bankanızın şubesine giderek ya da çağrı merkezini arayarak talimat kaydı oluşturabilirsiniz. Bu işlemi dijital bankacılık kanalları aracılığı ile kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede her ay fatura takibi yapılmak zorunda kalmazsınız. Fatura bilgilerinizi bankanız ile paylaşarak ödemelerin her ay düzenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturaların unutulması gibi sorunlar ortadan kalkar. 

  Tarafınıza fatura edilen tutarın hatalı olduğunu düşünüyorsanız konuyla ilgili itirazda bulunabilirsiniz. HangiKredi’nin “Fazla gelen faturanın itirazı nasıl yapılır?” içeriğini okuyarak bu konu ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede itiraz sürecini pratik bir şekilde başlatmak mümkün olur.   

 • İnternet üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz çoğu işlem için Dsmart TV abone numarasına ihtiyaç duyarsınız. Abonelik numarasını öğrenmek aslında oldukça kolaydır. Dsmart’ın internet sitesini kullanarak Online İşlemler menüsü üzerinden talepte bulunabilir ve abone numaranızı kısa mesaj yoluyla öğrenebilirsiniz.

  Abone numaranızı Dsmart TV sesli yanıt sistemi üzerinden de edinebilirsiniz. 0850 266 0 266 sesli yanıt sistemi üzerinden 1’i tuşlayarak abone numarası bölümüne ulaşabilirsiniz. Menüye ulaştıktan sonra bir kez daha 1’i tuşlayıp abone numaranızın kısa mesaj olarak size gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Abone numaranız tarafınıza gönderilen faturaların üzerinde de bulunur. 

 • Dsmart TV’nin internet hizmeti farklı adreslere nakledilebilir. Bu nakil işleminin gerçekleştirilebilmesi için devir yapılması planan adresin uygun bir internet altyapısına sahip olması gerekir. Bu gereklilik karşılandığı takdirde mevcut tarife ve kampanya ile birlikte devir işlemi gerçekleştirilebilir. Naklin gerçekleştirileceği adreste hâlihazırda kullanılandan farklı bir internet altyapısı bulunuyorsa aboneye iletilen tarife bilgileri doğrultusunda geçiş sağlanabilir. Nakil işlem ücreti altyapıya bağlı olarak değişir. Hem ilgili adresin altyapı durumu hakkında bilgi almak hem de nakil ücretini öğrenmek için Dsmart iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. 

 • Aktivasyon işlemi, yeni abonelik gerçekleştikten sonra uydu üzerinden bir sinyal gönderilerek Dsmart TV’nin çalışır hâle getirilmesidir. Alınan hizmetten aktif bir şekilde yararlanılabilmesi için gerekli olan aktivasyon işlemi tamamen ücretsizdir. Aktivasyon işlemi ücreti Dsmart tarafından abonelere hediye edilmektedir. Bu nedenle aksi belirtilmediği sürece bu işlem için ödeme yapılması gerekmemektedir.

 • Dsmart TV fatura ödeme işlemlerinizi gönül rahatlığı ile internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi üzerinden yaptığınız işlemler sırasında kullandığınız kart bilgileri gizlilik esasına uygun bir şekilde işlenir. Gelişmiş güvenlik altyapıları sayesinde kart bilgileriniz ve kişisel verileriniz 3. kişiler tarafından görüntülenemez. Bazı bilgiler HangiKredi sisteminde depolanmadan doğrudan ilgili kurumlara iletilir. Bu sayede olası riskler minimize edilir. HangiKredi üzerinden Dsmart TV faturanızı gönül rahatlığı ile ödeyebilirsiniz.

 • Abonelik ile ilgili teknik sorunları çözmek veya paketler hakkında bilgi edinmek için D Smart TV müşteri hizmetleri aranabilir. 0850 266 00 00 numaralı hat üzerinden aboneliğinize dair merak ettiğiniz sorulara yanıt alabilirsiniz. Dilerseniz kurumun resmî web sitesi üzerinde yer alan “Canlı Destek” kısmında da iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile yazışarak merak ettiklerinizi sorabilir, aboneliğinize dair bilgiler edinebilirsiniz. Dsmart resmî internet sitesinde yer alan “Destek” sekmesi de kurum ile iletişim kurmanızı sağlar. Bu sekmeye tıklayıp açılan sayfadaki kutucuklara kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekir. Mesajınızı bu yol ile kısa sürede iletebilirsiniz. 

 • Dsmart TV aboneliği almanın birden fazla yolu vardır. Bu yollardan ilki, yakınlarınızdaki bir Dsmart TV bayisine gitmektir. Bu noktalara giderek yetkili kişiler aracılığı ile Dsmart TV abonelikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bayi çalışanları, paketler hakkında sizi bilgilendirir ve abonelik başlatma işlemini gerçekleştirir. Abonelik başvurusunda bulunmanın bir diğer yolu da Dsmart’ın internet sitesini kullanmaktır. Kolay kullanım sunan arayüz sayesinde web sitesi üzerinden çok sayıda paket hakkında bilgi alabilirsiniz. Dsmart’ın internet sitesi üzerinden paket seçimi yaparak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

  Abonelik başlatmanın bir diğer yolu ise Dsmart TV müşteri hizmetlerini aramaktır. Çağrı merkezi yetkilisinden Dsmart TV paketleri hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Paketler arasından seçim yaparak abonelik başlatabilirsiniz. D Smart TV müşteri hizmetlerine 0850 266 00 00’ı tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

 • Dsmart TV aboneliğini sonlandırmanın birkaç farklı yolu vardır. Kullanıcı güvenliğini sağlamak amacıyla bu işlem sadece abonenin kendisi veya vekâletnameye sahip üçüncü kişiler tarafından gerçekleştirilebilir. Hizmet sonlandırma yetkisine sahip kişiler bu işlemi müşteri hizmetlerini arayarak yapabilir. Çağrı merkezi yetkilisine hizmetinizi sonlandırmak istediğinizi söylediğinizi söylemeniz yeterlidir. Ardından kurumun faks numarasına Dsmart TV iptal dilekçesini göndermeniz gerekir. Faks, kuruma ulaştığında tarafınıza “Yazılı talebiniz alınmıştır.” şeklinde bir bilgi mesaj gönderilir. Talebin kuruma ulaşmasının ardından iptal işlemi başlatılır. İşlem sonuçlandığında da tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir. 

  Dsmart abonelik iptali için kurumun hizmet merkezlerine de gidebilirsiniz. Hizmet sonlandırma başvurunuzu doğrudan kuruma iletebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise e-Devlet’tir. e-Devlet üzerinden “Dsmart TV Abonelik Fesih Başvurusu” sayfasına girerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet sonlandırma işleminizi bu şekilde yapabilmek için e-Devlet kaydınızın olması gerekir. PTT şubeleri aracılığı ile şifre edinerek yeni üyelik başlatabilirsiniz. Üye kaydı oluşturduktan sonra D Smart TV iptal işlemini gerçekleştirilebilir.  

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon