Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Turkcell İletişim Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Turkcell fatura sorgulama işlemleri çeşitli platformlar üzerinden kolayca yapılabilir. Böylece hizmet merkezlerine gitmenize gerek kalmaz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu özellik, günlük yaşantınızı kolaylaştırır. HangiKredi, bu anlamda fayda sunan platformlardan bir tanesidir. Bilgisayar, telefon ya da tablet fark etmeksizin bulunduğunuz her yerden HangiKredi web sitesine ulaşabilirsiniz. Ödeme merkezi sekmesine tıklayarak telekom kutucuğunu işaretleyiniz. Sonrasında “Fatura Öde” kısmından ilerleyerek fatura türü, kurum adı ve kayıtlı telefon numaranızı giriniz. Adımları takip ederek fatura detaylarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

  Sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden de kolayca tamamlanabilir. Öncelikle ana sayfada yer alan firmalar kısmına tıklayınız. Turkcell kutucuğunu işaretleyerek açılan sayfadan abonelik, borç ve alacak sorgulama kısmına ilerleyiniz. Bu bölümden fatura tutarlarını kolayca inceleyebilirsiniz. 

  Sorgulama işlemleri için Turkcell online işlemlerini de tercih edebilirsiniz. Yardım araçları kısmından fatura borç sorgulama ve ödeme işlemlerini seçiniz. Bu alanda kimlik numaranızı yazdıktan sonra dilerseniz GSM numarası dilerseniz de isim ile sorgulama yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında aşağıda yer alan güvenlik kodunu girmeyi unutmayınız. Kısa süre içinde faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. 

 • Dijital çağın gelişmesi ile birlikte ödeme işlemlerinde pek çok yenilik görülür. Turkcell internet ya da telefon faturalarını güvenilir kanallardan kolayca ödeyebilirsiniz. HangiKredi, bu anlamda kullanıcılara avantajlı çözümler sunar. Hiçbir efor sarfetmeden fatura ödemenizi sağlayarak geri kalan zamanı size bırakır. Böylece ödeme merkezlerine gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

  HangiKredi’ye bilgisayar, cep telefonu ya da tabletten ulaşmak mümkündür. Telekom ödemeleri kısmına tıklayarak fatura türü, kurum adı ve telefon numarası bilgilerini ilgili yerlere girebilirsiniz. “Devam et” seçeneği ile ödeme işlemleri sayfasına kısa sürede geçiş yapabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Fatura ödeme sürecini Turkcell online işlemler aracılığıyla da tamamlayabilirsiniz. Telefon numarası ya da isim ile giriş yaparak ödemek istediğiniz faturayı seçiniz. Ödeme bilgilerini de eklediğinizde işlem kısa sürede tamamlanır. Bu alandan Turkcell kampanyalarına da göz atabilir ve dilediğiniz tarifeye geçebilirsiniz. 

 • Güvenilir kanalları tercih ettiğiniz sürece faturalarınızı internetten kolayca ödeyebilirsiniz. Böylece zamandan ve mekândan bağımsız olarak hareket edebilir, işlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. HangiKredi, bu anlamda kullanıcılarına pratik ve güvenilir çözümler sunar. Özel olarak geliştirilmiş altyapısı sayesinde kişisel bilgilerinizi her zaman korur. Böylece 3. kişilerin erişimi engellenir ve güvenilir ödeme ortamı oluşturulur. Bilgilerinizi uygun yerlere girerek güvenle ödeme yapabilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için güvenli internet kullanımı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 

  Anlaşmalı bankalar aracılığı ile otomatik ödeme talimatı vererek Turkcell faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Böylece faturaların son ödeme tarihini takip etmenize gerek kalmaz. Bankanız sizin için fatura tutarını kredi kartından aylık tahsil eder. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu özellik, farklı işlere vakit ayırmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda internetin kesilme derdi de ortadan kalkmış olur. Otomatik ödeme talimatı sayesinde işlemlerinize hız ve pratiklik katabilirsiniz.    

 • Turkcell iletişim numarası ile pek çok işlem yapmak mümkündür. Kullanıcılar, yalnızca 3 tuşa basarak Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir. Yapmanız gereken cep telefonunuzdan 532’yi tuşlamaktır. Uzman müşteri hizmetleri ekibine bağlanarak tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

  Diğer operatörlerden bağlantı kurmak isteyen kişiler 0 (532) 532 00 00 numaralı hattı arayabilir. Sabit hatlarda da bu numarayı kullanarak firma ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşerek gerçekleştirebileceğiniz işlemler ise şu şekildedir: 

  • Turkcell paketleri
  • Fatura sorgulama
  • Turkcell numara taşıma 
  • Turkcell altyapı sorgulama
  • Turkcell yeni hat oluşturma
 • Turkcell abonelik işlemlerini başlatmak oldukça kolaydır. Dilerseniz 0 (532) 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilir dilerseniz size en yakın iletişim merkezini ziyaret edebilirsiniz. Nüfus cüzdanı ile başvuru yaparak kısa süre içerisinde Turkcell abonesi olabilirsiniz. Bununla birlikte abonelik işlemleri için e-Devlet uygulamasını da tercih edebilirsiniz. Firmalar kısmından Turkcell’i seçerek yeni mobil hat başvuru işlemlerine tıklayınız. Gerekli adımları takip ettiğinizde başvuru işlemleri kolayca tamamlanır. 

  Turkcell evde internet başvurusu için ise Turkcell Superonline sayfasını ziyaret ederek “Hemen Başvur” seçeneğine tıklayınız. İsim ve irtibat telefonunu ilgili kısımlara eklediğinizde müşteri hizmetleri ekibi sizinle iletişime geçecektir. Turkcell, hat taşıma işlemlerinde de yanınızdadır. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da yetkili bayiyi ziyaret ederek bu işlemi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. 

 • Abonelik sonlandırma işlemi pek çok platform üzerinden yapılabilir. Detaylı bilgi için 532 müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da yetkili iletişim merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Hizmet sonlandırma süreci, geçmiş ve güncel faturalarınızı ödedikten sonra hızla sonuçlanır. Bununla birlikte ​​0216 633 07 ​27 numaralı hatta faks gönderebilirsiniz. Abonelik sonlandırma başvurusu, firmanın web sitesinde yer alan online işlemler sayfasından da yapılabilir.

  Bu süreçte farklı bir alternatif olan e-Devleti de tercih edebilirsiniz. Firmalar kısmından Turkcell’i seçerek “Abonelik Fesih Başvurusu” kısmına tıklayınız. Gerekli adımları takip ettiğinizde iptal başvurusu kolayca tamamlanır. 

 • Turkcell hizmet numarası, abonelik işlemlerinin yapılmasında büyük rol oynar. Böylece kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan pek çok hizmete erişebilirsiniz. Bu numara genellikle 8 haneli olup, fatura üzerinde mevcuttur. Elinizde fatura bulunmuyorsa 532 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilir ya da size en yakın iletişim merkezini ziyaret edebilirsiniz. Alanında uzman temsilciler, size en iyi hizmeti vermek için aklınıza takılan tüm sorulara cevap verir.

 • Turkcell sayesinde devir işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. İnternet hizmetini farklı bir adreste kullanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşebilir ya da size en yakın yetkili merkezi ziyaret edebilirsiniz. Kimliğiniz ile yapabileceğiniz bu işlem, uzman personeller tarafından kısa sürede tamamlanır. Turkcell, hat taşıma işlemlerinde de kullanıcılarına kolaylık sunar. Hattı devralacak kişiyle birlikte Turkcell iletişim merkezine gitmeniz yeterlidir. Hem sizin hem de hattı devredeceğiniz kişinin kimlik bilgileri ile bu işlem tamamlanır. 

 • Firmalar, yeni abonelik sürecinde pek çok teknik işlem gerçekleştirir. Bağlantı (aktivasyon) ücreti, bu işlemlerin karşılığıdır. Turkcell yeni aboneliklerde taahhüt süresi boyunca bağlantı ücreti almamaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilir ya da online işlemleri ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz bir iletişim merkezini ziyaret ederek de aktivasyon ücretleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon