Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Net Galaksi Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Net Galaksi fatura ödeme işlemi için güvenilir kanalları tercih etmek önemlidir. Bu kanallar arasında yer alan HangiKredi, ödeme ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar. Kolayca ulaşabileceğiniz web sitesi, zamandan ve mekândan bağımsız hareket edebilmenizi sağlar. Böylece bulunduğunuz her ortamda Netgalaksi online ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

  Öncelikle HangiKredi web sitesine girerek telekom fatura ödemesi kısmına ilerleyin. Bu alanda fatura türü, kurum adı ve abone numarasını bilmeniz gerekir. Sayfayı ilerlettiğinizde yalnızca 3 adımda faturanızı ödeyebilirsiniz. Dakikalar içerisinde tamamlanan bu işlem, zamanı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Böylece hiçbir efor sarf etmenize gerek kalmadan tüm ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

  Online ödeme işlemlerini Netgalaksi’nin web sitesinden de yapabilirsiniz. Netgalaksi online işlem merkezi üzerinden fatura detaylarını görüntüleyebilir, ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle OIM kodu ve şifresi ile giriş yapın. Sonrasında gerekli adımları takip edin. Sadece birkaç tıklama ile faturanızı kolayca ödeyebilirsiniz.

  Ödeme işlemlerini kredi ya da banka kartı ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz otomatik fatura ödeme talimatı vererek faturaları kontrol etme derdine de son verebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu özellik, kullanıcılara pek çok fayda sağlar. Ödeme günü geldiğinde karttan otomatik olarak fatura tutarı çekilir. Böylece internetin kesilmesi gibi riskler minimuma indirilir. Netgalaksi fatura ödeme yerleri ve anlaşmalı bankaları firmanın web sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. 

 • Net Galaksi telefon numarası 0 (850) 303 91 46’dır. Bu numara üzerinden kolayca iletişim kurabilirsiniz. Alanında uzman müşteri hizmetleri ekibi, kullanıcıların aklındaki tüm sorulara cevap verir. Bu telefon numarasından abonelik işlemleri ve Netgalaksi modem konularında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Netgalaksi fiber bağlantı ve güvenli internet kullanımı ile ilgili sorularınız da müşteri hizmetleri ekibi tarafından yanıtlanır. Yeni aboneler Netgalaksi modem kurulumu hakkında da bilgi alabilir. Böylece pek çok işlem, hizmet merkezlerine gitmeye gerek kalmadan tamamlanmış olur. Siz de zamanınızı ve enerjinizi başka işlerinizde kullanabilirsiniz. 

 • İnternet bağlantısının kurulması sırasında bazı teknik işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Bağlantı (Aktivasyon) ücreti, bu işlemler için sağlayıcıların talep ettiği miktar olarak bilinir. Netgalaksi, yapılan kurulum süreçleri için cüzi miktarda bağlantı ücreti talep edebilir. Belirli bir süre Netgalaksi’de kalma garantisi veren kullanıcılardan ise bu miktarın alınmadığı durumlar mevcuttur. En doğru bilgi için müşteri hizmetleri ekibi ile iletişime geçebilir ve yeni abonelik işlemlerine hemen başlayabilirsiniz.

 • Firma, abone olmak isteyen kullanıcılara pek çok kolaylık sağlar. Netgalaksi’nin web sitesi üzerinden abonelik işlemlerini kolayca başlatabilirsiniz. Bu kısımda yer alan altyapı sorgulama seçeneğini tıklayarak size hangi internet türünün uygun olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında dilerseniz müşteri hizmetlerinden dilerseniz de Netgalaksi web sitesi üzerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

  Ana sayfada yer alan AKN’siz yalın internet seçeneğine göz atabilirsiniz. Bu paket ile kota aşım problemi olmaksızın internet kullanabilirsiniz. Dilerseniz yalın fiber internet seçeneğini de inceleyebilirsiniz. Bu paketler arasından tarife adı, hızı ve kotasına göre kolayca seçim yapılır. Dilediğiniz paketi seçtikten sonra, “Abone Ol” kısmına tıklayarak isim ve telefon numaranızı ilgili kısımlara ekleyin. Bilgilerinizi bıraktıktan sonra Netgalaksi müşteri hizmetleri ekibi sizinle iletişime geçecektir. Verdikleri bilgiler doğrultusunda abonelik işlemlerine hemen başlayabilirsiniz. 

 • Netgalaksi hizmet numarası, pek çok işlemi kolayca yapabilmenize imkân tanır. Bu numara sayesinde talep ettiğiniz işlemlere hızlı ve pratik şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece fatura ödeme, sorgulama ve diğer işlemler kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan tamamlanmış olur. 

  Hizmet numarası, faturaların üst kısmında ‘’Hizmet No’’ şeklinde yer alır. Faturasını bulamayan kullanıcılar, sisteme kayıtlı telefon numarasından 0 (850) 303 91 46 müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilir. Yoğunluğa bağlı olarak kısa bir süre bekledikten sonra hizmet numaranızı öğrenebilirsiniz.

 • Net galaksi internet hizmetini başka bir adrese kolayca devredebilirsiniz. Bu ayrıcalık, özellikle evini taşıyan kullanıcılar için son derece idealdir. Böylece abonelik sonlandırma ve başlatma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. İnternet hizmetini başka bir adreste almaya devam edebilirsiniz. 

  Bu eşsiz ayrıcalık için Netgalaksi online işlem merkezini ziyaret edebilir ya da 0 (850) 303 91 46 müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman personeller, almak istediğiniz tüm hizmetleri detaylı şekilde inceler ve sizi en doğru bilgilere ulaştırır. Pratik ve hızlı yollar ile tamamlayacağınız işlemler, zamandan kazanmanıza yardımcı olur. Böylece herhangi bir merkeze gitmenize gerek kalmadan işlemlerinizi gerçekleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Net Galaksi abonelik işlemlerini birkaç adımda iptal edebilirsiniz. Bu işlem için öncelikle geçmiş ve şimdiki fatura borçlarını ödemeniz gerekir. Ödemediyseniz internet iptal talep formunda tüm borçları ödeyeceğinizi taahhüt etmelisiniz. İnternet iptal talep formuna Netgalaksi’nin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu formdaki internet hizmet numarası, iletişim bilgileri, abonelik iptalinin sebepleri gibi kısımları doldurarak imzalayınız. İmzalanan form, aboneye ait kimlik belgesinin fotokopisi ile Netgalaksi’ye gönderilmelidir. Kurumca yapılan işlemler sonrasında abonelik iptali kolayca gerçekleştirilir. 0 (850) 303 91 46 müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek gerekli adımları detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

 • Net Galaksi telekom faturasını internetten ödemek, doğru kanalları tercih ettiğinizde oldukça güvenlidir. HangiKredi, bu alanda kullanıcılarına pek çok ayrıcalık sunar. Güvenilir altyapıları sayesinde tüm kart bilgilerinizi özenle korur. 

  HangiKredi’nin ödeme kanalları, yüksek güvenlik önlemlerini içerir. Böylece isim, soy isim ve kredi kartı verileri olası risklere karşı korunmuş olur. Ödeme işlemlerini gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz platform, bu özelliği sayesinde sıkça tercih edilir. Size yalnızca oturduğunuz yerden işlem yapmak kalır. Güvenlik standartlarını en üst seviyede tutan platform, bilgilerinizin 3. kişilerle paylaşılmasını da engeller. Böylece hem hızlı hem de güvenilir ödeme işlemleri için HangiKredi’yi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • Net Galaksi kullananlar faturalarını pek çok yerden sorgulayabilir. Bu işlem, kullanıcılara hız ve pratiklik katar. Böylece ödeme merkezlerini ziyaret etmenize gerek kalmadan tüm süreçleri yönetebilirsiniz. HangiKredi, Net Galaksi internet faturalarını kolayca sorgulamanız için iyi bir alternatiftir. Bu işlem için MSISDN numarasını bilmeniz gereklidir. Numara, kayıtlı olduğunuz operatör tarafından size özel olarak atanır. Operatörünüzün müşteri hizmetleri ile görüşerek MSISDN numaranızı kolayca alabilir, sorgulama işlemine hemen başlayabilirsiniz.

  Fatura sorgulama işlemi için hangikredi.com’da yer alan ödeme sekmesine tıklayın. Açılan sayfadan telekom faturanızı kolayca sorgulayabilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgilerini ekledikten sonra sayfada ilerleyin. Gerekli adımları takip ettiğinizde sorgulama işlemi dakikalar içerisinde tamamlanır. Böylece zamandan ve mekândan bağımsız şekilde sorgulama yapabilirsiniz. Net Galaksi’nin online işlem merkezinden de sorgulama işlemi yapılabilir. Bu alanda fatura detaylarını görüntüleyebilir, harcadığınız miktarı kolayca öğrenebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon