Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

İzmar Bilişim Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • İzmar Bilişim Hizmetleri Şirketi, Kablosuz Online markası ile internet servis sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yerel bir firma olarak sınırlı bir bölgede hizmet verdiği için fatura sorgulama işlemi yapılabilecek kanallar da sınırlıdır. Fatura sorgulaması için İzmar Online İşlem Paneli kullanılabilir ya da HangiKredi Fatura Ödeme Merkezi üzerinden kolayca fatura ve borç sorgulanabilir. 

 • Kablosuz Online internet hizmetinin başka adrese devredilmesi, yeni adresin neresi olduğuna bağlıdır. Taşınma ve benzeri durumlarda yapılan devir işlemleri, ancak yeni adreste uygun altyapı varsa mümkün olabilmektedir. Yeni adresin firmaya bildirilmesi ve altyapı sorgulaması yapılmasının talep edilmesi gerekir. Şartların uygun olması hâlinde Kablosuz Online hizmeti başka bir adrese devredilebilir ya da eski abonelik kapatılıp yeni abonelik açtırılabilir.     

 • İzmar Bilişim Hizmetleri internet paketleri, sunduğu maksimum hıza göre ücretlendirilir. Paketlerin içerisine aktivasyon ve modem kurulumu da dahildir. Ücretsiz kurulum ve aktivasyonun yanı sıra taahhütsüz bir şekilde abonelik de gerçekleştirilebilir. Hizmetteki tek ekstra ücret modem ücretidir. Modemsiz kullanım da mümkündür fakat maksimum hızda internet için ücreti mukabilinde modem satın almak gerekmektedir. Fiyatlara vergiler de dahil olduğu için ekstra bir ödeme alınmaz.

 • İzmar Bilişim Hizmetleri şirketinden alınan hizmetler ile ilgili işlemlerde hizmet numarasına ihtiyaç duyulur. Hizmet numarası, her abone tarafından bilinmesi gereken bir bilgidir. Bu nedenle abonelik başladığında ulaşılabilir bir konuma kaydedilmelidir. Firma ile abone arasında yapılan sözleşmenin detaylarından hizmet numarasına erişilebilir. Sözleşme mevcut değilse, kesilmiş bir faturaya bakmak da alternatif bir yöntemdir. Web sitesinde yer alan Online İşlem Merkezi’ne giriş yapmak suretiyle de hizmet numarasına ulaşmak mümkündür. Fakat bunun için e-posta ve şifre ile hesap açılmış olmalıdır. Tüm bu yöntemlerin yetersiz kaldığı durumlarda firma ile iletişime geçerek hizmet numarası öğrenilebilir.

 • İnternet üzerindeki herhangi bir hizmete ödeme yaparken çok dikkatli olmakta fayda vardır. Aynı durum Kablosuz Online fatura ödemeleri için de geçerlidir. Online fatura ödeme hizmeti sunan web sitelerinin güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Resmî ve kurumsal olmayan ödeme kanalları tercih edilmemelidir. İzmar internet faturası ödemek için tercih edilebilecek en güvenli online kanal HangiKredi fatura ödeme merkezidir. Buradan Kablosuz Online ve diğer pek çok firma için online fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. 

 • Kablosuz Online markasından telekom hizmeti alan tüketiciler, herhangi bir durumda İzmar Bilişim Hizmetleri Şirketi ile iletişime geçmelidirler. Firma 0 (232) 332 0 554 ve 0 (850) 441 1 442 olmak üzere iki farklı telefon numarası hattı üzerinden müşteri desteği sağlamaktadır. Ayrıca 0 (544) 520 9 870 numaralı bir GSM hattı da aktiftir. Tüketicilerin sorularına, isteklerine, önerilerine ve taleplerine WhatsApp üzerinden de cevap veren firmanın WhatsApp hattı numarası +90 232 332 05 54 şeklindedir. 

 • Kablosuz Online telekom yani internet faturaları, online kanallar aracılığıyla basit bir şekilde ödenebilir. Fakat bankaların fatura ödeme servislerinden ve online ödeme hizmeti sunan kanalların çoğunda Kablosuz Online markası yer almamaktadır. İnternet faturasını online olarak ödemek için kullanılabilecek en pratik kanal HangiKredi ödeme merkezidir. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde fatura ödemeleri kısa süre içerisinde tamamlanabilir. 

  Fatura takibi konusunda zorlanıyorsanız, otomatik fatura ödeme talimatı vererek faturalarınızın kredi kartınız üzerinden otomatik olarak, tam zamanında ödenmesini sağlayabilirsiniz. 

 • Kablosuz Online telekom aboneliği hizmet sonlandırma işlemi için doğrudan firmanın merkez ofisine gidilmeli ya da iletişime geçerek detaylı bilgi alınmalıdır. Hizmet sonlandırma işlemlerine dair bilgi için +90 232 332 05 54 numaralı WhatsApp hattına mesaj atılabilir ya da 7/24 aktif olan 0 (850) 441 1 442 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçilebilir. 

 • Kablosuz Online aboneliği almak için firmanın İzmir’de bulunan merkezine gidilebilir ya da web sitesi üzerinden abonelik başlatılabilir. İnternet sitesinde yer alan paketlerden uygun olan seçildikten sonra ödeme adımına geçilir. Bu adımda abone ve adres bilgileri detaylı bir şekilde girilerek ödeme yapılır. Ardından yetkililer abone ile iletişime geçer. Kablosuz bir şekilde kurulduğu ve telekom altyapısına ihtiyaç duymadığı için süreç hızlı ilerler. Abonelik başlatmadan önce, ilgili adrese Kablosuz Online hizmeti verilip verilmediği hakkında bilgi alınmalıdır. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon