Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

FixNet Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Fixnet internet faturanızın tutarını öğrenmek için firmanın web sitesini kullanabilirsiniz. Online işlemler menüsünden faturanızı sorgulamak için ilgili kısımlara hizmet, vergi veya T.C. kimlik numarası ile güvenlik kodunu girmeniz gerekir. “Fatura Sorgula” butonuna tıklayarak güncel kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz e-Devlet üzerinden de fatura sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Tüm fatura sorgulama işlemlerinizi için HangiKredi’yi de tercih edebilirsiniz. HangiKredi fatura ödeme merkezi aracılığı ile sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. Online kanallar aracılığı ile geçmiş ve güncel fatura bilgilerine çok kısa süre içinde ulaşmak mümkündür. 

 • Fixnet Telekom Ltd. Şti., kullanıcılarına online fatura ödeme imkânı sunar. Firmanın anlaşmalı olduğu; 

  • Türkiye İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Akbank
  • Finansbank 
  • Türkiye Finans

  kurumları üzerinden online ödeme gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca PTT Posta Çeki Hesabı ile de Fixnet internet faturası ödemesi yapılabilir. Fatura ödemesi için e-Devlet uygulamasını da kullanabilirsiniz. e-Devlet uygulamasına girip firmanın ismini seçmeniz ve hizmet numaranızı girmeniz gerekir. Ardından yönlendirmeleri takip ederek online ödeme işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

  İnternet faturanızı ödemek için Fixnet’in sitesi üzerinden “Müşteri Paneli” linkine tıklayarak hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Müşteri hesabınıza e-posta adresiniz ve önceden belirlemiş olduğunuz parola ile giriş yapabilirsiniz. Hesaba giriş yaptıktan sonra ilgili ödeme adımlarını takip ederek internet faturasını ödeyebilirsiniz. 

  Fixnet internet faturası HangiKredi üzerinden de online olarak ödenebilir. 3 kolay adımda faturanızı görüntüleyebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz hizmet numaranızı kaydederek sonraki aylarda çok daha pratik bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca internet faturanız için bankanıza otomatik ödeme talimatı vermeniz de mümkündür. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde her ay internet faturası tutarı ilgili karttan çekilir. 

 • HangiKredi, kullanıcılarının kişisel bilgilerinin gizliliğine önem verir. Yüksek güvenlik önlemleri eşliğinde internet faturanızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Gelişmiş güvenlik sistemleri sayesinde kişisel verileriniz ve kart bilgileriniz şifrelenerek bankaya iletilir. hangikredi.com’un kendi altyapılarında bu veriler saklanmaz. Kişisel verileriniz uçtan uca şifrelenerek korunur ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ödeme işlemi yapılırken kart sahibinin cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Ödemenin gerçekleşmesi için bu onay kodunun kullanılması gerekir. Dilerseniz ödeme tamamlandıktan sonra e-dekontu PDF formatında cihazınıza indirebilirsiniz. 

  HangiKredi tarafından sunulanlara benzer güvenlik önlemleri Fixnet’in kendi sitesinden de mevcuttur. Fatura ödemelerinizi kişisel hesabınıza giriş yaparak Fixnet üzerinden de ödeyebilirsiniz. Yüksek güvenlikli altyapılar sayesinde herhangi bir endişeye kapılmadan online ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Fixnet müşteri hizmetleri, +90 (850) 303 23 91 numaralı telefondan ücretsiz olarak hizmet verir. Dilerseniz Fixnet iletişim formunu kullanarak da firmaya ulaşabilirsiniz. İletişim formuna isim, e-posta adresi, telefon numarası ve güvenlik kodunu girerek tüm görüşlerinizi, önerilerinizi ve sorularınızı firmaya iletebilirsiniz. Fixnet’in web sitesinde yer alan WhatsApp ikonuna tıklayarak da firma ile iletişim kurmak mümkündür. 

 • Fixnet, evler ve iş yerleri için çok sayıda internet paketi sunar. Fixnet İnternet; mevcut Türk Telekom fiber ve bakır altyapısını kullanarak yüksek kalitede ses ve görüntü aktarım imkânı sunan, güvenli ve hızlı bir sağlayıcıdır. Telefon hattından bağımsız olarak ADSL, VDSL2 ve fiber internet teknolojisi alabilirsiniz. Dilerseniz firmanın web sitesini kullanarak bulunduğunuz bölgede fiber internetten faydalanıp faydalanamayacağınızı da öğrenebilirsiniz. Fixnet Telekom’da evler için 4, 35 ve 100 Mbps hız seçenekleri bulunan 3 ayrı internet paketi bulmak mümkündür. Firmanın web sitesi üzerinden tüm kampanyaları ve internet paketlerini görebilirsiniz. Sitede firmanın kullanıcılarına sunduğu wireless çözümleri, VPN, metro ethernet gibi ekstra hizmetlere dair detaylı bilgiler de yer alır. 

  Abonelik almak için “Hemen Başvur” linkini tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfadaki müşteri türü, e-posta, T.C. kimlik numarası, modem tercihi, isim ve iletişim numarası gibi bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ardından mail adresinize gelen sözleşmenin çıktısını ve kimlik fotokopinizi kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak Fixnet adresine göndermeniz gerekir. Bu işlem tamamlandığında hattınız açılır. Hattınız açıldıktan sonra isterseniz firmanın kurulum hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Fixnet anlaşmalı servisleri aracılığıyla modem kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştirir. 

 • Abone, sonlandırma işlemini 3 farklı şekilde gerçekleştirebilir. Abonelik sonlandırma talebi firmaya yazılı olarak, müşteri hizmetlerini arayarak ve internet aracılığıyla bildirilebilir. İnternet aracılığıyla veya müşteri hizmetleri aranarak bildirilen abonelik sonlandırma talebini takiben kullanıcının hattı kullanıma kapatılır. Yazılı talepte ise iptal isteğinin firmaya ulaşmasından sonraki 7 gün içerisinde kapatma işlemi gerçekleştirilir. Sözleşmenin sona erdiği yazılı olarak aboneye bildirilir. Aboneye iade edilmesi gereken bir tutar söz konusu ise firma tarafından gerekli ödeme yapılır. 

 • Fixnet hizmet numarası, internet faturasının üzerinde yer alır. Faturada bulunan 10 haneli numara, tarafınıza Fixnet tarafından atanan hizmet kodudur. Fixnet telefon numarasını arayarak da bu bilgiyi öğrenmeniz mümkündür. Çağrı merkezini aradığınızda kimlik bilgileriniz vermeniz yeterlidir. Hizmet numarası herhangi bir taşınma işlemi yapılmadığı sürece değişmez. Değiştiği takdirde de yeni faturanızdan hizmet numaranızı öğrenebilirsiniz. Hizmet numarası fatura sorgulama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için gereklidir. 

 • Fixnet Telekom Şirketi’nin internet hizmeti başka adrese devri yapılabilir. Adres devri yapılması için firmaya başvuruda bulunmak gerekir. Abonenin başvurusunu gerçekleştirmesinden sonraki 48 saat içerisinde gerekli işlemler yapılır. Başka bir adrese internet hizmeti taşınmasına ilişkin çeşitli şartlar mevcuttur. Bu şartlara sağlayıcının web sitesi ya da çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Adres devri işlemi tamamlandıktan sonra yeniden modem kurulumu yapılmalıdır. Kısa süre içinde gerçekleşen taşıma işleminin ardından, aboneler internet hizmetlerini yeniden kullanmaya başlayabilir. 

 • Fixnet Telekom Şirketi, abonelik sözleşmesinden de belirttiği üzere yeni kullanıcılarından bir defaya mahsus aktivasyon ücreti alır. Aktivasyon ücreti, yeni bağlantı kurulması sırasında gerçekleştirilen fiziksel değişikliklerin bedelidir. Sorunsuz bir kurulum, Fixnet’in alanında uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilir. Bağlantı ücreti doğrudan faturaya yansıtılır. Tek seferde ya da taksitler hâlinde ödenmesi mümkündür.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon