Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Fiberix Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Fiberix şirketine ait telekom, yani internet faturaları, firmanın web sitesi üzerinden sunduğu “Online İşlem Merkezi” hizmeti aracılığıyla sorgulanabilir. Bu sorgulama için kullanıcı girişi yapılmalıdır. Sadece müşterilere açık olan bir hizmettir. Bununla birlikte 0 850 333 27 00 nolu çağrı merkezinden de fatura sorgulaması yapılabilir. Anlaşmalı bankaların dijital bankacılık servislerindeki fatura ödeme menüsü altından da fatura sorgulamak mümkündür. Bu işlemler için abonelik/hizmet numarası ve T.C. kimlik numarası gibi bilgilere ihtiyaç duyulabilir. 

 • Fiberix internet faturalarını ödemenin birden fazla yolu vardır. Firmanın şubeleri ve ŞOK Marketler aracılığıyla fatura ödemesi yapılabilir. Fakat daha hızlı ve pratik bir yolu daha vardır. Online olarak Fiberix fatura ödeme seçeneği tercih edilebilir. Firmanın Online İşlem Merkezi ve anlaşmalı bankaların internet/mobil bankacılık hizmetleri üzerinden online ödeme yapılabilir. Ayrıca bankaların ATM’leri ve gişeleri de bu firmaya ait telekom faturalarını ödemek için kullanılabilir. Bu bankalarda bulunan kredi kartlarınıza otomatik ödeme talimatı vererek fatura ödeme işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar şöyledir:

  • QNB Finansbank
  • Garanti BBVA
  • Türkiye İş Bankası
  • T.C. Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Aktifbank
 • İnternetten fatura ödemek son derece yaygın ve popüler bir işlemdir. Dolayısıyla güvenlik konusunda risk taşıması da muhtemeldir. Fiberix online fatura ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde tamamlayabilmek adına, doğru fatura ödeme kanalları tercih edilmelidir. Firmanın resmî internet sitesi, bankalar ve HangiKredi Fatura Ödeme Merkezi, en güvenli online fatura ödeme kanallarıdır. 

 • Fiberix müşteri hizmetleri 7/24 aktiftir. 0850 333 27 00 numaralı müşteri hizmetleri hattı, 7 gün 24 saat hizmet verir. Tüketiciler altyapı, bağlantı hızı, teknik sorun, paket, tarife ve benzeri tüm sorularını bu numara üzerinden firmaya iletebilir. Ayrıca site üzerinde yer alan Fiberix iletişim formu ve mail adresi üzerinden yazılı olarak da iletişime geçilebilir. 

 • Yeni telekom aboneliği almak için firmanın merkez şubelerine gidilebilir ya da web sitesi üzerinden başvuru yapılabilir. Web sitesi üzerinden uygun paket seçilir ve başvuru butonuna tıklanır. Ardından gelen forma isim, telefon numarası ve açık adres gibi bilgiler girilir. Başvurudan sonra kısa süre içerisinde firma yetkilileri, başvuru sahibini arayarak süreci tamamlar. İşlemler tamamlandığında teknik ekip adrese gelir, Fiberix modem kurulumu ve kablo bağlantılarını yapar. Başvurudan Fiberix altyapı sorgulama işlemi yapılmalı ve adreste uygun altyapı olduğundan emin olunmalıdır. Ayrıca Fiberix hız testi ile de firmanın verdiği hizmeti ölçmekte fayda vardır. 

 • İnternet aboneliğini sonlandırmak için kullanıcının, yazılı olarak başvuru yapması gerekir. Yazılı başvuru genellikle firmanın fiziksel şubelerinden yapılır. Müşteri hizmetlerini arayarak da abonelik iptali başvurusu yapmak mümkündür. Fakat bu başvurudan sonra, firmanın bildireceği süre dahilinde, verilen iletişim adresine yazılı beyan gönderilmesi gerekir. 

 • Hizmet numarası, firmadan hizmet alabilme adına önemli bir bilgidir. Fatura ödeme ya da arıza bildirimi yapma sırasında, hizmet numarası talep edilir. Hizmet numarası, kullanıcı ile firma arasında yapılan ve bir nüshası kullanıcıya teslim edilen sözleşmede yer alır. Bu sözleşmeye erişim mümkün değilse, 0850 333 27 00 numaralı müşteri hizmetleri aranarak hizmet numarası talep edilebilir. 

 • Pek çok internet servis sağlayıcısında olduğu gibi bu firmada da aboneliği başka bir adrese taşımak mümkündür. Nakil işlemi olarak da bilinen bu işlem, ev taşıma durumunda yapılır. Taşınılacak yeni adreste de firmanın altyapısı mevcut ise nakil işlemi kolayca yapılabilir. Bununla birlikte internet aboneliğini başka adrese devretmek ücretlidir. Söz konusu ücret tek seferde ya da taksitle ödenebilir. Yeni adreste altyapının bulunup bulunmamasına bağlı olarak bu ücret değişkenlik gösterebilir. 

 • Firma tarafından aktif olarak sunulan; Full 8, Full 10, Full 12 ve Full 16 isimli 4 farklı tarife vardır. AKN ve kotanın bulunmadığı bu limitsiz tarifeler arasında sadece hız farkı vardır. Taahhütlü ya da taahhütsüz olarak abone olunabilen tarifeler için firma, aktivasyon ya da bağlantı ücreti talep etmez. Ayrıca modem ve Access Point gibi donanımları da pakete dahil olarak verebilir. Taahhütlü tarifelerde, taahhüt bitmeden aboneliğin sonlandırılması durumunda, aktivasyon ücreti ve donanım ücreti ayrıca talep edilebilir. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon