Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Atlantis Net Telekom Faturası Ödeme

Telekom Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Atlantis Net fatura ödeme işlemini pek çok farklı online kanal aracılığı yapabilirsiniz. İnternet üzerinden ödeme yapmak için Atlantis Net’in resmî web sitesinde yer alan online işlemler menüsünü kullanabilirsiniz. Bu kısımdan ödeme yapmak için T.C. kimlik numarası veya abonelik numarası gerekir. Ödeme ekranına kart bilgilerini girdikten sonra bankaya kayıtlı cep telefonunuza bir onay mesajı gelir. Onay kodunu ekrandaki ilgili kısma girdikten sonra işleminiz tamamlanır. Ödeme tutarı kartınızdan çekilir. 

  İnternet üzerinden bankanıza otomatik ödeme talimatı vererek de faturanızı ödeyebilirsiniz. Bankaya otomatik ödeme talimatı verdiğinizde her ay düzenli olarak fatura tutarı hesabınızdan çekilir. Bu nedenle kartınızda en az fatura tutarı kadar paranın kullanılabilir olması gerekir. Bir diğer online ödeme seçeneği de internet bankacılığıdır. Telekom aboneliğinize ilişkin bilgileri girerek internet bankacılığı üzerinden online ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

  Online ödeme işlemlerinizi hangikredi.com üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi hizmet merkezini kullanarak sadece 3 adımda ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Online ödeme işlemi gerçekleştirmek için aldığınız hizmete ait abone numarası bilgisine sahip olmanız yeterlidir. Ardından ödeme yapmak istediğiniz faturayı seçip kart bilgilerinizi girerek kısa süre içinde işlemi tamamlayabilirsiniz. 

 • Atlantis Net iletişim numarası 0850 471 34 34’tür. Her türlü sorunuzun cevabını bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri danışmanları aracılığıyla öğrenebilirsiniz. info@atlantisnet.com.tr adresine e-posta göndererek de kurum ile iletişim kurulabilir. Görüş ve önerilerinizi iletmek için Whatsapp üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz. 

 • Atlantis Net telekom faturanızı internet üzerinden sorgulamanız mümkündür. Sorgulama işlemini Atlantis Net’in resmî internet sitesi veya çağrı merkezi aracılığı ile yapabilirsiniz. Bu kanallar aracılığı ile sorgulama işlemi yapmak için T.C. kimlik numarası veya abone numarası bilgisi gereklidir. Atlantis internet faturanızın tutarını HangiKredi web sitesi üzerinden de öğrenebilirsiniz. Abone numarası girerek sorgulama işlemi yapılabilir. Sorgulama işlemleri ile fatura tutarını ve ödemenin yapılması gereken son tarihi öğrenebilirsiniz.  

  Atlantis Net’ten aldığınız telekom hizmetine ilişkin faturayı basılı şekilde alabilirsiniz. Basılı fatura almak istemeyenler ise e-posta veya kısa mesaj yolu ile bilgilendirilmeyi tercih edebilir. Fatura sorgulama işlemi, ödemelerin gecikmesini önlemek adına son derece önemlidir. HangiKredi tarafından sunulan ödeme hatırlatma hizmetinden yararlanarak gecikme ihtimalini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. 

 • Müşteri hizmet numarası abonelik sözleşmesi yaparken verilir. Bu numara, ödeme ve fatura sorgulama başta olmak üzere aboneliğe dair işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında kullanılır. Hizmet numarasını Atlantis Net müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca abonelik başlangıcında tarafınıza iletilen sözleşmede de hizmet numarası yer alır. 

 • Fiber veya VDSL internet hizmeti alınan adresin değişmesi hâlinde abonelik nakli talep edilebilir. Nakil talebi için öncelikle yeni adresin yer aldığı bölgedeki altyapı kontrol edilmelidir. Bu bilgi için Atlantis Net çağrı merkezi üzerinden hizmet almak mümkündür. Atlantis Net altyapı sorgulama işlemi için resmî web sitesini de kullanabilirsiniz. Nakil talebinde bulunulan adres gerekli altyapıya sahipse Atlantis Net tarafından işlem gerçekleştirilir. Nakil işlemleri sırasında sağlayıcının resmî web sitesinde belirtilen hizmet ücretleri adres devrinden sonraki ilk faturaya yansıtılır. Yeni adresinizde modem kurulumu yaparak internet hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. 

 • Aktivasyon ücreti, yeni bağlantıların gerçekleştirilmesi için gereken fiziksel işlemlere karşılık olarak alınan bir bedeldir. Atlantis Net firmasında da aktivasyon ücreti mali hükümler arasında yer alır. Aboneliğin aktif edilmesi ile doğan ücret, peşin veya taksitli olarak ödenebilir. Her iki durumda da aktivasyon ücreti faturaya yansıtılır. Dolayısıyla Atlantis bağlantı ücreti ödemesini de online şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Atlantis Net, tüketici haklarını ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Firma, satın alınan ürünle alakalı yaşanabilecek olan memnuniyetsizlik, servis veya üretim kaynaklı olan tüm sorunları tek tek değerlendirir. En kısa süre içerisinde sorunun çözüme kavuşması için çalışır. Hizmet sonlandırma işlemleri sırasında da kullanıcısını mağdur etmemeye özen gösterir.

  Abonelik sözleşmesi iki taraftan biri sözleşmeyi feshedinceye kadar geçerlidir. Sözleşmeyi feshetmek isteyen taraf abone sonlandırma talebini imzalı olarak Atlantis Net’e iletmelidir. Bunun için firmanın faks numarasına yazılı talep göndererek iptal işlemi başlatılabilir. Atlantis Net, hizmet sonlandırma talebi aldıktan sonra Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliği’ne uygun olarak belirlenen sürede aboneliği bitirir.

 • Atlantis Net telekom aboneliğini firmanın resmî internet sitesinden alabilirsiniz. Atlantis Net, değişen kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik farklı paket seçeneklerine sahiptir. Vdsl bağlantısı kullanmak isteyenler, farklı download ve upload hızlarına sahip paketler arasından seçim yapabilir. VDSL paketlerinde taahhüt şartı ve adil kullanım kotası yoktur. Ayrıca bu paketlerden yararlanmak için telefon hattı kullanmanız da gerekmez. 

  Bulundukları bölgede fiber internet altyapısı olan kişiler ise farklı download hızı seçeneklerine sahip paketleri inceleyerek istediklerini seçebilir. Atlantis Fiber hizmeti dâhilinde 20, 30, 50, 100, 500, 1000 veya 10000 megabit hıza sahip paketler sunulur. Atlantis’in kullanıcılarının tercihine sunduğu bir diğer hizmet ise Airfiber paketleridir. Bu paketler; 15, 20 ve 25 megabit olmak üzere 3 çeşittir. Bu paketlerde de taahhüt şartı aranmaz. Telefon hattınızın bulunmasına da gerek yoktur. 

  Resmî web sitesinden tüm paketleri inceleyebilirsiniz. “Başvuru Yap” yazısını tıklayarak abonelik almak için gerekli adımlara geçilebilir. İsim, doğum yılı ve T.C. Kimlik numarası, telefon numarası, e-mail adresi, ikametgâh ve kart bilgilerinizi girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

  Farklı bir sağlayıcıdan Atlantis Net’e geçiş yapmak için “Operatör Değişikliği” yazısına tıklayabilirsiniz. Benzer adımları takip ederek Atlantis Net’e geçiş yapmak mümkündür. Yukarıda bahsi geçen paketlerin içerikleri ve fiyatları zaman içerisinde değişebilir. Bu nedenle Atlantis Net resmî web sitesini ziyaret ederek güncel bilgilere sahip olabilirsiniz. 

 • Atlantis Net telekom faturasını internet üzerinden ödemek son derece güvenli bir işlemdir. Hangi Kredi fatura ödeme merkezi aracılığı ile işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme esnasında kişisel verileriniz gelişmiş altyapılar ile korunur. Uçtan uca şifreleme teknolojisi ile kişisel verilerinizin 3. tarafların eline geçme ihtimali ortadan kaldırılır. Olası sorunların önlenmesi için ödeme işlemi, kart sahibinin bankaya kayıtlı cep telefonuna gönderilen onay mesajı tamamlanır. Telekom faturası ödemesini Atlantis Net resmî internet sitesindeki online işlemler kısmından da güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon