Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Yozgat Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yozgat Belediyesi tarafından verilen su hizmetinin abone numarasına e-Devletten ve belediyenin online işlemler platformundan ulaşabilirsiniz. Ayrıca su abone numarası adrese teslim edilen faturaların üzerinde de yer alır. Öte yandan ülkemizde tüm il ve ilçe belediyeleri, yüz yüze gişelere başvuran vatandaşlara abonelik işlemlerine dair bilgi verir. Yozgat Belediyesi su ödeme işlemlerini gerçekleştirmek için abone numarasına belediye personelinden destek alarak da ulaşabilirsiniz. 

 • Su, elektrik ve doğal gaz faturalarını internetten ödemek oldukça güvenlidir. HangiKredi bu anlamda vatandaşların ödeme işlemlerini gerçekleştirebileceği güvenli bir altyapı hizmeti sunar. HangiKredi fatura ödeme ekranından Yozgat Belediyesi su borcu ödeme işlemleri yapılabilir. Birkaç tıklama ile kolaylıkla gerçekleştirilen bu işlemler, belediyelere ya da ödeme noktalarına kadar yorulmanıza mani olur. Yozgat Belediyesi su borcu sorgulama ve ödeme işlemleri için abone numarasına ihtiyaç vardır. Ayrıca birkaç sekmeyi doldurarak e- Devlet ve Yozgat Belediyesi online işlemler ekranlarından da fatura ödeme/sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

 • Su faturası ödeme;  konut ve iş yerlerinde  belediyelerden su hizmeti alan vatandaşların yapmaları gereken işlemdir. Yozgat Belediyesi’nden su hizmeti alanlar karşılığında her ay kullanımları ölçüsünde faturalarını öderler. Yozgat Belediyesi su faturası sorgulama işlemleri, internet kullanımının yaygınlaşması ile bu kaynaktan kolayca yapılabilir. Hangi Kredi su faturası ödeme seçeneği ile birkaç tıklama ile bu işlemi tamamlayabilirsiniz. İlgili ekrandan su faturası sorgulama işlemlerinin ardından Yozgat Belediyesi su faturası ödeme işlemleri kolayca gerçekleştirilebilir. 

 • Yozgat Belediyesi su ödeme, sorgulama, hizmet alma, arıza bildirme işlemleri Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilir. Müdürlüğe 0354 666 66 67 no’lu numaradan ulaşmak mümkündür. Ayrıca  Yozgat Belediyesi su ödeme işlemleri veya bir takım sıkıntılar belediyenin beyaz masa hizmetleri veren hattı aranarak gerçekleştirilebilir. Yozgat belediyesi tüm çağrı merkezlerinin tek bir numarada birleştirerek vatandaşların daha kolay ulaşmasını hedefler. Yozgat Belediyesi Çağrı Merkezi’ne ulaşarak su arıza, hizmet aktarımı, bilgi alma, abonelik gibi başlıklardaki birçok işlem yapılabilir. 

 • Su aboneliği kapatma işlemlerinin nasıl gerçekleştiği, çeşitli nedenlerden ötürü aboneliğini sonlandıracak kişilerin aklına takılan temel sorulardandır. Abonelik işlemleri yaygın olarak taşınma nedeniyle kapatılır. Abonelik işlemlerini sonlandırmadan önce kayıtlı su faturanız olmaması gerekir. Bunu kontrol etmek için Yozgat Belediyesi su ödeme işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Son tarihli fatura da ödendikten sonra kapatılma işlemleri yapılabilir. Son tarihli faturanın ödenip ödenmediğini anlamak için Yozgat Belediyesi su borcu sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. Bu işlem HangiKredi üzerinden yapılabileceği gibi e-Devlet ve belediyenin kendi sitesinden de yapılabilir. Bazı durumlarda su faturaları bireylerin tüketim miktarından fazla ya da az gelebilir. Faturaların hatalı gelmesi durumunda dilekçe ile ilgili su idaresine başvurabilirsiniz. Birçok vatandaş fazla gelen su faturasına itiraz dilekçesi nasıl olmalıdır? şeklinde sorular sorar. Dilekçe üzerinde abonenin ismi, T.C. Kimlik Numarası, imza, başvuru tarihi ve abone numarası ifade edilmiş olmalıdır. Ayrıca hatalı gelen aya ait fatura da mümkün ise dilekçeye ek olarak sunulur.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon