Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Yalova Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Yalova Belediyesi su faturası sorgulamak için kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunur. Aboneliğinize ilişkin Yalova Belediyesi su borcu sorgulama işlemleri için resmî internet sitesinden ya da Hangikredi’nin özel altyapısından yararlanabilirsiniz. Aboneliğe ilişkin su borcunu sorgulamak için öncelikle resmî internet sayfasına giriş yapmanız gerekir. Akabinde ana sayfada bulunan “Borç Ödeme” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada şifreniz ile giriş yaparak ya da hızlı sorgulama gerçekleştirerek borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

  Yalova Su faturasını sorgulamak için abonelere pek çok kolaylık sunan Hangikredi’nin gelişmiş altyapısından yardım alabilirsiniz. Bunun için öncelikle Hangikredi ana sayfasına girmeniz gerekir. Ardından, ana sayfada yer alan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Açılan sayfa üzerinde “Su” ibaresini seçtikten sonra kurum ve beyan numarasını girmeniz gerekir. İlgili kutucukları doldurduktan sonra “Sorgula” butonunu seçerek fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Sonrasında işlemi devam ettirerek Yalova Belediyesi su faturası ödemesi yapabilirsiniz.

 • Yalova Belediyesi su faturası ödeme ya da sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmek için öncelikle abonelik numaranızı bilmeniz gerekir. Tarafınıza ait abonelik numarasına erişiminiz yok ise bir faturadan yardım alabilirsiniz. Abonelik numarasının da dâhil olduğu bilgileriniz faturanın en üst bölümünde bulunur. Böylece kısa sürede abonelik numaranıza erişerek online işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer tarafınıza kesilmiş bir faturaya erişiminiz yok ise Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon Hizmetleri müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

 • Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon Hizmetleri iletişim numarası 444 8 777 olarak belirlenmiştir. Çağrı merkezi üzerinden aboneliğinize ilişkin bilgi edinebilir, talep ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Kesintisiz bir çalışma prensibini üstlenen çağrı merkezi; öneri ve talepleriniz için 7/24 hizmet sunar. Böylece kesintisiz bir iletişim imkânı bulabilirsiniz. Buna ek olarak Belediyenin su hizmetlerine yönelik talep ve önerileriniz için 0552 505 77 77 numaralı Whatsapp destek hattı ile de iletişime geçebilirsiniz. 

 • Yalova Belediyesi su faturası ödeme işlemlerini zaman ve enerjiden tasarruf etmek üzere online kanallar aracılığıyla yapabilirsiniz. Bu noktada Yalova Belediyesi online su faturası ödemek için Hangikredi’nin güvenli altyapısından yardım alabilirsiniz. Fatura sorgulama aşamasında attığınız adımları takip ederek banka ve kredi kartı bilgilerinizi doğrulamanız gerekir. Akabinde güvenli bir şekilde fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sistem üzerinden Yalova Belediyesi su faturası ödeme işlemlerini arzunuza göre kredi ve banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yalnızca ödeme kısmında kredi kartı bilgilerinizi beyan etmeniz yeterlidir. Akabinde özel kart bilgileriniz sistemde saklanmadan direkt olarak banka sunucularına iletilir. Sürecin devamında kartınız ödemeye müsait ise işlem onaylanır ve fatura ödemesi gerçekleştirilir. Üstelik kredi kartınız üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı vererek işleri kolaylaştırabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı, borcunuzun son günü gelmeden ödeme işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Böylece ödemenin gecikmesi ihtimali ortadan kalkar. 

 • Yalova Su aboneliği iptal işlemlerini başlatabilmek için öncelikle gerekli belge ve evraklarla şubeye başvurmanız gerekir. T.C. kimlik ve abone numarası ile başvurduğunuz şubede sistemden abonelik bilgileriniz hakkında hızlıca bir kontrol işlemi yapılır. Aboneliğinize ilişkin sistemde bir borç bilgisi bulunmuyor ise iptal işlemleri başlatılır. Söz konusu iptal işlemlerini başlatabilmek için otomatik ödeme talimatlarını iptal etmeniz gerekir. Mobil bankacılık üzerinden kredi kartına vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatını kısa sürede iptal edebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon