Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Trabzon Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Abone numarası, faturanızı öderken işlem yapmanıza yardımcı olan bir veridir. TİSKİ abone numarası başvuru sırasında imzalanan sözleşme üzerinden öğrenilebilir. Başvuru esnasında işlemleri yapan yetkili kişi bu konuda sizi bilgilendirir. Firmanın iletişim kanalları kullanılarak da bu numara öğrenilebilir. Müşteri hizmetlerini arayarak bu konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Abone numarası size gönderilen faturaların üzerinde yazar.

 • TİSKİ borç sorgulama işlemi online olarak yapılabilir. Bu işlemi yapmanın en kolay yollarından biri HangiKredi’nin sunduğu “Fatura Ödeme Merkezi” sistemidir. Bu sistem üzerinden işlem yapabilmek TİSKİ su aboneliği numaranızı bilmeniz yeterlidir. Abone numarasını ilgili yere girdikten sonra “Devam Et” butonuna tıklayıp güncel borç miktarınızı öğrenebilirsiniz. 

  TİSKİ borç sorgulama işlemini kurumun web sitesi üzerinden gerçekleştirmek de mümkündür. Ana sayfada yer alan “Fatura Öde” butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz. Açılan sayfada fatura sorgulama işlemi ile ilgili bir sekme bulunur. Bu sekmeden devam ettiğinizde sicil ya da T.C. kimlik numarası ile giriş yaparak sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Aboneliğinize ait TİSKİ üyeliğiniz ile sorgulama işlemi gerçekleştirmeniz de mümkündür. 

 • TİSKİ su faturası ödemesi internet üzerinden pratik bir şekilde yapılır. TİSKİ sanal şube üzerinden ödeme gerçekleştirmek mümkündür. Bunun için TİSKİ üyeliğiniz ile sisteme girmeniz yeterlidir. Sisteme giriş sicil ya da T.C. kimlik numarası da kullanılabilir. Tarafınıza ait faturalardan seçim yaparak ödeme kısmına geçiş yapabilirsiniz. 

  TİSKİ ödemeleri için hangikredi.com’daki “Fatura Ödeme Merkezi” de kullanılabilir. Abone numarası ile bu işlemi saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası bölümlerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayın. Bu sayede öncelikle güncel borç miktarınızı görüntülersiniz. Devam ederek faturanızı hemen ödeyebilirsiniz. 

  TİSKİ su faturası ödemenizi düzenli olarak hangikredi.com üzerinden yapmak isterseniz sisteme üye olabilirsiniz. Bu sayede bir sonraki işleminizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olur. HangiKredi’yi sadece TİSKİ ödemeleri için değil anlaşmalı olunan kurumların elektrik, doğal gaz ve telekomünikasyon faturaları için de kullanabilirsiniz. 

 • TİSKİ fatura ödemeleri, kredi kartı ile hangikredi.com adresinden güvenli bir şekilde yapılabilir. Bu işlemi online olarak yapabilmek için abone numaranızı bilmeniz yeterlidir. Site içerisinde yer alan “Fatura Ödeme Merkezi” sistemini kullanarak öncelikli olarak günel borç miktarını öğrenebilirsiniz. Daha sonra yönlendirilen sayfa üzerinden su faturanızı kredi kartınız vasıtası ile hemen ödeyebilirsiniz. Sistem üzerinden anlaşmalı kurumların doğal gaz, elektrik ve telekomünikasyon faturalarını da ödemek de mümkündür. HangiKredi; tüm faturalarınızı aynı noktadan takip edebilmenize imkân sunan bir online ödeme noktasıdır. 

 • TİSKİ iletişim konusunda abonelerine pek çok seçenek sunar. TİSKİ müşteri hizmetleri numarası 0462 455 3000 olarak belirlenmiştir. Bu numara üzerinden aboneliğinize dair işlemler hakkında bilgi almanız mümkündür. TİSKİ fatura itiraz işlemleri gibi daha detaylı bilgi gerektiren süreçler için de bu iletişim hattını kullanabilirsiniz.

  Alo 185 numaralı çağrı merkezinden de firmaya ulaşmanız mümkündür. Su kesintilerine dair bölgenizdeki güncel durumu bu hattan öğrenebilirsiniz. Firmaya internet üzerinden e-mail yoluyla ulaşmanız da mümkündür. TİSKİ Trabzon’a alo185@TİSKİ.gov.tr adresini kullanarak e-mail atabilirsiniz.  

 • TİSKİ fatura ödeme konusunda kullanıcılarına çeşitli yöntemler arasından seçim yapma imkânı sunar. TİSKİ Trabzon fatura ödeme merkezlerine giderek tarafınıza ait borçları kapatabilirsiniz. Dilerseniz online kanalları kullanarak aynı işlemi çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  TİSKİ su faturanızı hangikredi.com adresinden güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. HangiKredi, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenli ödeme altyapı sistemleri ile öne çıkan bir online hizmet noktasıdır. Tüm bilgileriniz güvence altına alınır ve 3. tarafların erişimine karşı korunur. HangiKredi, anlaşmalı olunan kurumların fatura işlemlerini düzenli olarak yapabileceğiniz güvenli bir hizmet sağlayıcısıdır.

 • TİSKİ su aboneliği başvuru esnasında ilgili belgelerin hazır olarak elinizde bulunması gereklidir. Abonelik türüne göre bu belgeler değişiklik gösterebilir. Başvuru öncesinde kurumun web sitesi üzerinden abonelik türüne göre gerekli olan belgeleri öğrenmek mümkündür. Belgeleri hazırladıktan sonra size en yakın müşteri hizmetleri merkezine müracaat edip aboneliğinizi açtırabilirsiniz.

  Su aboneliği başlatmak için bir güvence bedeli ödenmesi gerekir. “Su abonelik ücreti ne kadardır?” sorusunun cevabı değişiklik gösterebilir. Güvence bedelini yatırarak tarafınıza düşen tüm yükümlülükleri yerine getirmiş olursunuz. Kısa süre içinde kurum yetkilileri beyan ettiğiniz adrese gelerek sayacınızı aktif hâle getirir. 

 • HangiKredi, “Su faturamı banka kartım ile ödeyebilir miyim?” sorusuna olumlu yanıt verir. TİSKİ fatura ödeme işlemlerini hangikredi.com üzerinden zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Ödeme işleminden önce güncel borç miktarını öğrenebilirsiniz. Ardından banka kartınız ile su faturanızı ödeyebilirsiniz. Sisteme üye olarak bir sonraki fatura ödeme işleminizi çok daha hızlı şekilde gerçekleştirmeniz de mümkündür.

 • TİSKİ su faturanızı online olarak hangikredi.com adresinden güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Daha sonra çok daha hızlı işlem yapabilmek için sisteme üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi ile birlikte zamanı gelen tüm faturalarınız için size bir hatırlatma mesajı gönderilir. Bu sayede faturalarınızın günü geçmeden istediğiniz yerden ödeme kolaylığına sahip olursunuz.

  Dilerseniz kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bu işlem için bankanız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Talimat kaydı oluşturduktan sonra bankanız ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirir. Bu sayede faturalarınızı bizzat takip etmenize ve tek tek ödemenize gerek kalmaz. Faturaların unutulması veya ödemelerin gecikmesi sorunları ortadan kalkar. 

 • Ödeme talimatı ile bankanızı faturalarınız ile ilgili yetkilendirmiş olursunuz. Ödeme, sizin adınıza bankanız tarafından yapılır. Otomatik ödeme talimatını iptal etmek de oluşturmak kadar kolaydır. Çeşitli sebepler ile bu işlemi iptal etmek isterseniz bankanız ile iletişim kurmanız yeterlidir. En yakın şubeye giderek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın dijital kanalları ya da çağrı merkezi aracılığı ile de iptal işlemi yapmanız mümkündür. Bu işlemi yaptıktan sonra faturalarınız otomatik olarak ödenmez. Bu nedenle fatura takibi işlemini bizzat yapmanız gerekir. 

  Faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödemek için hangikredi.com’u tercih edebilirsiniz. Ödeme hatırlatma hizmetini kullanarak faturalarınızı kolayca takip etmeniz mümkündür. Bu sayede, kredi kartınıza tanımlı bir talimat olmasa bile, ödemelerinizi aksatmadan yapabilirsiniz. Ödemelerin aksamasından kaynaklı olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon