Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Tekirdağ Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Tekirdağ’da yaşıyorsunuz ve yeni bir eve taşındınız ya da yeni bir işyeri açacaksınız. Yapacağınız ilk işlemlerden biri aboneliklerinizi açtırmak olacaktır. Aboneliklerinizi nasıl açacağınıza “Elektrik, su, doğalgaz abonelikleri nasıl açılır?” isimli yazımızda değinmiştik. Bu yazıda ise su aboneliğinizi açtırdıktan sonra merak edebileceğiniz konuları ele aldık. 

  Tekirdağ su borcu sorgulama işlemlerini birkaç farklı kanaldan yapabilirsiniz. Tekirdağ’da su aboneliği işlemlerinden sorumlu birim Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’dür. Bu birimin web sitesinde fatura sorgulama yapabileceğiniz gibi yeni abonelik açma ve fatura ödeme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Tekirdağ su aboneliği ücreti de bu sayfada bulunabilir. Bir başka yol ise e-Devlet aracılığıyla fatura sorgulamaktır. Arama kısmına “Tekirdağ su” yazarak fatura sorgulama sayfasını bulabilirsiniz. 

  HangiKredi.com fatura sorgulama ve ödeme işlemleriniz için hızlı, kolay ve güvenilir bir sistem sunar. Fatura borcunuzu öğrenmek için fatura ödeme sayfasından Tekirdağ Su seçeneğini işaretlemeniz ve abone numaranızı girmeniz yeterlidir. 

 • Tekirdağ su fatura ödeme işlemlerinizi de pek çok farklı kanaldan gerçekleştirmeniz mümkün. Bu kanallar; TESKİ web sitesi, e-Devlet ve HangiKredi olarak sıralanabilir. TESKİ web sitesine girdiğimizde ana sayfada karşımıza çıkan “Fatura Öde” butonu bizi fatura sorgulama ve ödeme ekranına yönlendirir. Buradan abone numarası ile veya üye girişi yaparak ödeme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. e-Devlet üzerinden arama kutusuna “Tekirdağ su” yazdığımızda ise fatura ödemesi yapabileceğimiz sayfaya ulaşırız. Burada da ödemeyi yapabilmek için abone numarasına ihtiyaç vardır. 

  Online ödeme yapabileceğiniz bir başka yol ise HangiKredi.com fatura ödeme hizmetidir. Fatura ödeme kısmından kolaylıkla ulaşabileceğiniz sayfada abonelik türünü seçtikten sonra abone numaranızı yazarak faturanızı hızlı ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

 • Tekirdağ su faturasını yukarıda sıraladığımız kanallar aracılığıyla ödemek oldukça güvenlidir. Gelişen ve yaygınlaşan internet siteleri, kullanıcıların güvenle hareket etmesi için özel güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. e-Devlet, TESKİ web sitesi ve HangiKredi.com hizmetleri bu türden güvenli ödeme seçenekleri sunar.

  HangiKredi, kullanıcıların güvenliğini ön planda tutar ve kullanıcı dostu bir arayüz sunarak işlemlerin kolayca yapılabilmesini sağlar. Bu site üzerinden yapacağınız ödemeler, güvenli altyapı sistemleri sayesinde koruma altına alınır. Ödeme işlemlerinizde vereceğiniz bilgiler yüksek güvenlikli sunucularda işlenir. Kişi ve kart bilgileri üçüncü şahıslarla veya şirketlerle kesinlikle paylaşılmaz. Bu nedenle ödemelerinizi internetten güvenle yapabilirsiniz.

 • TESKİ 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezini 2014 yılında hizmete sunmuştur. Çağrı merkezine Alo 185 hattından ulaşabilirsiniz. Planlı su kesintilerini TESKİ çağrı merkezine ulaşarak öğrenebilirsiniz. Bu merkez aynı zamanda arıza ihbar servisi olarak da çalışmaktadır. 185’i arayarak yapacağınız arıza bildirimleri, sorumlu birimlere bildirilir ve süratle müdahale etmeleri sağlanır. Arama yapmadan önce abone numaranızı hazır etmeniz ve arama sırasında tam adres bilgilerinizi paylaşmanız gerekir. Ayrıca 0549 798 25 09 Whatsapp ihbar hattı da başka bir iletişim kanalıdır. Arıza ihbar ve şikâyet konularının dışında bir sebepten ötürü TESKİ Genel Müdürlüğüne ulaşmak isterseniz 0850 450 60 00 numarasını arayabilirsiniz.

 • Taşınma vb. sebeplerle su aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizde birkaç belge hazırlamanız gerekir. Belgeleri sorumluluk alanında bulunduğunuz TESKİ ilçe şube müdürlüğüne ibraz ederek iptal sürecini başlatabilirsiniz. Abonelik işlemlerini başlatmadan önce fatura borcunuz olmadığından emin olmalısınız. Aksi takdirde süreç uzayabilir veya depozitonuz kesilebilir. Abonelik açtırırken yatırmış olduğunuz Tekirdağ su abonelik ücreti borcunuz olmaması hâlinde hesabınıza geri aktarılır. Abonelik açtırmak için gereken teminat bedelleri TESKİ Tarieler Yönetmeliği Tablo-1’de belirtilmiştir. Bu yönetmeliğe TESKİ’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgili firmanın e-Devlet üzerinden abonelik iptali sunup sunmadığı hakkında bilgi almak için “E-devlet İle Abonelik İptali Nasıl Yapılır?” yazımıza göz atabilirsiniz.

 • Tekirdağ su aboneliğini iptal ettirmek için bazı belgeler ibraz edilmesi gerektiğini yukarda belirtmiştik. Bu belgeler şunlardır:

  • İptal başvurusu sırasında alacağınız dilekçe.
  • T.C. kimlik numarası yer alan kimlik belgesi.
  • Sayaç üzerinde yer alan son metreküp endeksi.

  Bunlara ek olarak eğer faturalar için otomatik ödeme talimatı verdiyseniz abonelik işlemi öncesinde otomatik ödeme işlemini durdurmanız gerekir.

 • Abone numaranızı bilmek fatura sorgulama, ödeme yapma veya abonelik iptali gibi işlemlerde size kolaylık sağlayacaktır. Bu numarayı bildiğiniz takdirde diğer kişisel bilgilerinizi sisteme girmek zorunda kalmazsınız. Abone numaranızı öğrenmek için faturanızı inceleyebilirsiniz. Bu numara genellikle faturanın üst bölümlerinde yer alır ve “Abone No:” kısmında yazar. Bir diğer yöntem ise e-Devlet’i kontrol etmektir. TESKİ hizmetleri sayfasına geldiğinizde “Abone bilgileri sorgulama” seçeneğinden abone numaranıza ve aboneliğinizle ilgili diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Şube müdürlüklerine giderek de abone numaranızı öğrenmeniz mümkündür.

 • Online ödemelerinizi banka kartınız ile yapabilirsiniz. Bazı ödeme kanalları havale gibi seçenekler sunsa da fatura ödemeleri genellikle banka kartı veya kredi kartı ile yapılmaktadır. Banka kartı ile ödeme yapmak için kart numarasına, son kullanma tarihine ve güvenlik koduna erişiminiz olması gerekir. Bu bilgileri ve abone numaranızı kullanarak fatura ödemelerinizi banka kartı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin fatura ödeme hizmetinden yararlanırken de banka kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

 • Su faturasını kredi kartı ile ödemek mümkündür. Elbette bunun için hesabınızın aktif olması ve hesabınızda yeterli bakiye bulunması gerekir. Kredi kartınızı bahsettiğimiz ödeme kanallarının hepsinde kullanabilirsiniz. Ödeme ekranında sizden kart üzerindeki isim, kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik numarası bilgileri istenecektir. Bankanızın ödeme prosedürlerine bağlı olarak ödemeyi onaylamak için cep telefonunuza bir şifre de gelebilir. “Ödeme yap” butonuna bastıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfadaki ilgili kısma bu şifreyi girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. 

 • Bir konut veya işyerinin birden çok faturası olur ve bu faturaların her ay düzenli olarak ödenmesi gerekir. Faturaları tek tek takip etmek zor olabilir. Ayrıca son ödeme tarihlerini de kaçırabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalar kesildiği zaman sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan fatura borcunuz hesabınızdan ödenir.

  Talimat oluşturmak için ödeme yapmak istediğiniz bankanın mobil bankacılık uygulamasını kullanabilir veya müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bazı bankaların otomatik ödeme talimatı veren müşteriler için ayrıcalıklı kampanyaları bulunur. Bunları öğrenmek için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca HangiKredi üzerinden yapacağınız ödemelerde, her ay son ödeme tarihinden evvel bir bildirim alırsınız. Böylece son ödeme tarihini kaçırmamış olursunuz. Bu konuda daha fazla bilgiye otomatik ödeme talimatı yazımızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon