Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Sivas Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Su abonelik numaranız, evinize veya iş yerinize gelen faturanın üzerinde yazar. Faturanızın üzerinde yazan “Mukavele No” kısmındaki ilk 8 hane sizin abone numaranızdır. İlk 8 haneden sonra gelen rakamların sizin için bir önemi yoktur. Elinizde bir fatura bulunmuyorsa e-devlet üzerinden Sivas Belediyesi su aboneliği sorgulama sayfasından T.C. kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizi girerek sorgulama yapabilirsiniz. Bir diğer öğrenme yöntemlerinden biri de iletişim numaralarını arayarak yardım istemektir. Sivas Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresini arayarak size yardımcı olabilecek kişilere bağlanıp sayaç numaranız veya T.C. kimlik numaranız ile abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Bunu öğrendikten sonra Sivas Belediyesi su faturası ödeme noktalarından veya online olarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

 • Sivas Belediyesi su faturası sorgulama işlemi internet üzerinden abone numarası veya abone olan kişinin T.C kimlik numarasıyla gerçekleştirilebilir. Sivas Belediyesi su borcu sorgulama işlemi için online yöntemleri de desteklemektedir. Belediyenin internet sayfasına giriş yaptıktan sonra online işlemler sekmesinden borç bilgileri sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada e-devlet bilgilerinizle veya sicil, T.C. kimlik ve vergi numaralarınızdan biriyle borç sorgulamanızı yapabilirsiniz. Ayrıca bankanızın mobil bankacılık uygulamasından da kolaylıkla su faturası sorgulaması yapabilirsiniz. 

  Evlerinde veya iş yerlerinde su ihtiyacı için su kartlarını kullananlar, bunlara kredi yüklemek ve su borcu sorgulamak için kurulan ve 7/24 aktif olarak hizmet veren Sivas Belediyesi su yatırma, ödeme noktalarından faydalanabilir. Ödeme noktalarına giderek ana ekrandaki borç sorgula butonuna dokunarak işleminize devam edebilirsiniz. Sicil veya T.C. kimlik numaranızı açılan ekrandaki tuş takımını kullanarak tuşladıktan sonra su faturası borçlarınızı görebilirsiniz. Açılan ekranda gördüğünüz ödenmemiş faturalardan birini seçerek devam butonuna bastıktan sonra ödeme tipinizi seçmeniz gerekir. Nakit veya kredi kartı ile fatura ödeme yollarından birini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Sivas Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Sibeski’nin iletişim numarası (0346) 221 16 49 olarak belirlenmiştir. Sivas Belediyesinin çağrı merkezine ise 444 58 44 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Bu numaraları arayarak aboneliğinize ilişkin sorularınızın cevaplarını bulabilir, öneri ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 • Su faturaları, ödeme noktalarından nakitle ödenebildiği gibi kredi kartıyla da kolaylıkla ve güvenli bir şekilde ödenebilir. Kredi kartı veya banka kartıyla ödeme seçeneği sayesinde dışarı çıkmadan veya bir efor sarf etmeden saniyeler içerisinde faturanızı ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz bankaların mobil uygulamalarından faydalanarak borcunuzu sorgulatabilir ve Sivas Belediyesi su faturası ödeme işleminizi kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ve hızlı ödeme kanallarından biri olan Hangikredi aracılığıyla da su faturası ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sivas belediyesi online su faturası ödemesini belediyenin internet sayfasından da gerçekleştirebilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon