Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Sinop Belediye Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sinop su faturası sorgulama işlemi çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebilir. Belediyenin resmi web sitesinde bulunan “Hızlı Tahsilat” sayfasından güncel fatura bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. E-Devlet sistemi de fatura bilgilerini öğrenmek için kullanabileceğiniz bir başka yollar arasındadır. Bu sistem üzerinden bilgilere ulaşmak için öncelikli olarak kayıt olmanız gereklidir. İlk kayıt için PTT şubelerine başvurabilirsiniz. HangiKredi, Sinop su faturası sorgulama işleminin en kolay yapılabileceği platformdur. Site içerisinde bulunan “Fatura Ödeme” sistemine giriş yaptıktan sonra “Su” kısmına ulaşabilirsiniz. İlgili firmayı seçip abone numarasını da ekleyerek güncel borç miktarınızı hemen öğrenebilirsiniz. Dilerseniz işlemlere devam ederek borçlarınızı kapatabilirsiniz. HangiKredi, su faturası ödeme işlemlerinin zahmetsiz bir şekilde yapılabildiği kullanıcı dostu bir sisteme sahiptir.

 • Sinop Belediyesi su aboneliği için gerekli olan bazı evraklar bulunur. Kurumun müşteri hizmetlerine bizzat giderek abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz. Yeni abonelik için gerekli olan evraklar arasında yapı kullanma izin belgesi olarak bilinen oturma ruhsatı ve fotokopisi bulunur. Bunun yanında tapu ve kimliğin aslı ile birer fotokopisi, numarataj krokisi ve belgesinin aslı ile fotokopileri ve su, kanal katılım belgelerinizin olması gerekir.
  Bu evraklar dışında ilk abonelik için ödenmesi gereken bir ücret de bulunur. Abonelik ücreti, keşif memurunun yaptığı araştırma sonucunda, bağlanacak olan suyun şebekeye olan mesafesi göz önüne alınarak belirlenir. Ayrıca, bağlantı yapılacak olan su sayacı da belediyenin kabul ettiği standartlar içerisinde olmalıdır. Abonelik işlemleri tamamlandıktan kısa bir süre sonra su bağlantısı da tamamlanır. Su abonelik ücreti ne kadar? Bu gibi soruların kesin yanıtı başvuru işlemleri sırasında belli olur.

 • Sinop Belediyesi’ne ulaşmak 0368 261 18 44 numarayı kullanabilirsiniz. Belediyenin su arıza şefliği de sorun olduğu zaman ulaşabileceğiniz noktalardan biridir. Sinop Belediyesi su arıza şefliğine 0368 261 08 70 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sinop su faturası ödeme işlemleri için detaylı bilgi almak için de ilgili hatları kullanabilirsiniz. Ayrıca, belediyenin resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz. 

 • Sinop Belediyesi su aboneliği bizzat hizmet noktalarına gidilerek yapılabilir. Birçok belediye e-Devlet sistemi üzerinden çevrimiçi abonelik iptal işlemlerine izin verir. Bizzat hizmet noktasına ulaşmadan önce e-Devlet sisteminin kontrol edebilir, varsa belediyenin online abonelik iptal hizmetinden yararlanabilirsiniz. Abonelik iptali için bağlı bulunan belediyeye dilekçe ile başvuru yapılması gerekir. Başvuru öncesi varsa borçların kapatılması, işlemlerin çok daha hızlı yürümesine imkân sağlar. Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra görevliler sayaç sökmek için ilgili adrese gelir. Sayaç sökme işlemi de tamamlandıktan sonra abonelik teminatı iade edilerek tüm süreç tamamlanır.

 • Sinop Belediyesi su faturası ödeme işlemini online olarak internet üzerinden yapılabilir. Güncel olan Sinop su faturası bilgileri hangikredi.com adresinden hızlıca öğrenilebilir. Site üzerinde bulunan “Fatura Ödeme” sistemini kullanarak işlemlerinizi online olarak tamamlayabilirsiniz. Sinop su faturası ödeme işlemi, sorgulama yapıldıktan sonra kredi kartı veya banka kartı yardımıyla yapılabilir. Hangikredi’nin yüksek güvenlik önlemlerine sahip olan sistemi, online olarak Sinop su faturası ödemenin en güvenli yoludur.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon