Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Şanlıurfa Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Şanlıurfa ŞUSKİ su faturası sorgulama işlemi, firmanın resmî internet sitesi üzerinden veya HangiKredi aracılığıyla yapılabilir. ŞUSKİ’nin ana sayfasında bulunan “online işlemler” menüsü üzerinden sorgulama işlemi kolaylıkla tamamlanır. Online işlemlere ulaşım sağlayabilmeniz için siteye üye olmanız gerektiğini de başından belirtelim. HangiKredi üzerinden işlem gerçekleştirmek istediğinizdeyse de abone numarası bilgisinin gerektiğini unutmamalısınız.

 • ŞUSKİ su fatura sorgulama işlemlerinizin ardından hizmet bedelinin de dâhil edildiği birçok ödeme kalemiyle karşılaşırsınız. Vergilerin ve dağıtım bedellerinin de eklendiği tüm bu tutarlar, aylık hizmet bedelini gösterir. Eğer buradaki açıklamalarda herhangi bir yanlış olduğunu düşünüyorsanız fazla gelen su faturasına itiraz etme yolunuzun açık olduğunu da bilmeniz gerekir.

 • ŞUSKİ su ödeme işlemleri, online şekilde tamamlanabilir. Gelişen teknolojiye uyum sağlayan bu kanallar, hızlı ve pratik bir seçenek oluşları sayesinde ön plandalardır. ŞUSKİ resmî web sitesi aracılığıyla ödeme gerçekleştirmek istediğinizde aşağıdaki bilgilerden birine ihtiyaç duyacağınızı önceden bilmeniz, işinizi epey kolaylaştırır:

  • Sicil numarası
  • T.C. kimlik numarası
  • Abonelik numarası

  Size uygun seçeneği tıklayarak doğru bilgiyi girdiğinizde fatura ödeme işleminize başlayabilirsiniz. Ayrıca ŞUSKİ su borcu ödeme işlemini HangiKredi üzerinden yapma şansınız da olduğunu hatırlatalım. Hemen fatura öde butonunu tıklayarak yalnızca 3 adımda online işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu işlemde de fatura türü, abone numarası ve kurum adı bilgileri gerektiğini belirtmek gerekir.

 • ŞUSKİ su borcu sorgulama ve ödeme işlemlerini internetten yapmak, son derece güvenlidir. Anlaşmalı bankalar, resmî internet sitesi ve HangiKredi üzerinden online ödeme gerçekleştirmek, geliştirilen önlemler sayesinde güvenli seçeneklerden biridir. Örneğin HangiKredi fatura işlemleri sırasında kullandığınız cep telefonu numarasına onay mesajı gelir. Bu sayede onayınız dışında işlem yapılması engellenmiş olur.

 • ŞUSKİ Su’ya ulaşmak istediğinizde 0414 318 58 00 numaralı telefondan iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca su aboneliği için gerekli evraklar gibi bilgileri yetkili temsilciler aracılığıyla öğrenmek isterseniz 185’i tuşlayarak çağrı merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm taleplerinizi aktarabileceğiniz bu iletişim numaraları sayesinde ŞUSKİ su aboneliğiniz hakkında merak ettiklerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 • ŞUSKİ su aboneliğinizi iptal ettirmek için kurumun internet sitesini ya da e-Devlet kanalını kullanabilirsiniz. ŞUSKİ hizmet merkezleri üzerinden iptal başvurusu yapmak istediğinizde öncelikle tüm borçlarınızı kapatmanız gerektiğini hatırlatalım. Yapılan iptal başvurusuyla abonelik, kısa süre içinde sonlandırılır. Ayrıca e-Devlet ile abonelik iptali, kısa sürede gerçekleştirildiği için de sıklıkla tercih edilir.

 • Şanlıurfa Su Şirketi, büyükşehir belediyesine bağlı bir işletmedir. Şanlıurfa Belediyesi’ne bağlı olarak görev yapan fakat kendine ait tüzel kişiliği bulunan bu kuruluş, 2014 senesinden beri faaliyet gösterir. Toplam hizmet alanı 18.000 kilometre karenin üzerinde olan ŞUSKİ, 245.000 dolaylarında aboneye sahiptir.

 • Şanlıurfa ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’nün internet sitesi üzerinden abonelik numarası kolaylıkla öğrenilebilir. Bunun için öncelikle internet sitesindeki online işlemlere tıklanması gerekir. Daha sonra “interaktif işlemler“ sekmesine geçerek “su abone arama” kısmı bulunur. Kimlik bilgilerinin ilgili yere girilmesiyle abone numarası kolaylıkla öğrenilebilir. Ayrıca ŞUSKİ çağrı merkezini arayarak da bu işlemi gerçekleştirebileceğinizi hatırlatalım.

 • ŞUSKİ su borcu öğrenme işleminizin ardından güncel tutardan daha fazla bakiye bulunması hâlinde banka kartıyla ödeme yapmanız mümkündür. İnternet kullanımına açık olan banka kartınızı kullanarak HangiKredi üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Kurum adının yanı sıra fatura türü ve abone numarasının bilinmesi, ödeme işlemini gerçekleştirmeniz için yeterlidir.

 • ŞUSKİ su faturaları borçlarının ödenmesi için kredi kartı kullanılabilir. Limitin yeterli olduğu her durumda kredi kartı, fatura ödemesi için tercih edilebilir. HangiKredi ya da kurumun resmî internet sitesi üzerinden kredi kartınızla ödeme işlemini yalnızca birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kredi kartına taksit imkânlarından da bu sayede yararlanma şansınız olur.

 • ŞUSKİ su faturasına otomatik ödeme talimatı vermek istiyorsanız bunun için dijital bankacılık seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanızın çağrı merkezini arayarak da bu işlemi birkaç dakika içinde halletmeniz mümkündür. ŞUSKİ su faturası ödeme işlemlerinizin düzenli şekilde yapılmasını sağlayacak bu seçenekle meydana gelebilecek olumsuzlukları daha en başından engelleyebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon