Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Sakarya Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (SASKİ) bölgedeki halka vermiş olduğu su hizmeti son derece kapsamlıdır. Elindeki kaynakları ve ileri teknolojiyi son derece aktif olarak kullanan SASKİ Sakarya borç sorgulama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir internet sitesine sahiptir. İnternet sitesinden SASKİ Sakarya su borcu sorgulama işleminizi çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Siteye girdiğinizde ana sayfada borç sorgula ve öde başlığını göreceksiniz. Bu bağlantı, sizi SASKİ fatura sorgulama sayfasına yönlendirir. Sayfaya eriştiğinizde borcunuza ait sözleşme numaranızı ya da sicil numaranızı yazarak işleme devam edebilirsiniz. Sözleşme numaranızı ya da sicil numaranızı bilmiyorsanız faturanızın üzerinde yer alan bilgiler kısmından öğrenebilirsiniz. Eğer fatura elinize ulaşmadıysa SASKİ borç sorgulama işleminizi E-Devlet üzerinden tarafınıza ait sözleşme ve sicil numaralarına ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Borcunuzu gördüğünüz sayfada ister banka kartı isterseniz de kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. 

  SASKİ Sakarya’nın yanı sıra HangiKredi üzerinden de su borcunuzu güvenli bir şekilde sorgulayabilirsiniz. İnternet sayfasına girdiğinizde fatura ödeme başlığına tıklayınız. Sayfa sizi 3 adımda SASKİ faturanızı sorgulamaya ve ödemeye yönlendirir. Faturanızı sorgulamak için su hizmetini seçiniz. Karşınıza çıkan sayfada fatura ödeme butonuna tıklayınız. Sitenin yönlendirdiği sayfada kurum adını ve abone numaranızı girip işleme devam edebilirsiniz. Bir sonraki sayfada su borcunuzu göreceksiniz. 

 • SASKİ su faturasını ödemek oldukça kolaydır. SASKİ Sakarya ana sayfasında borç sorgula ve öde kısmından kolayca işlem yapabilirsiniz. Başlığa tıkladığınızda sistem sizi borç sorgula sayfasına yönlendirecek. Bu sayfadan sözleşme numaranız ve sicil numaranız ile borcunuzu öğrenebilirsiniz. Borcunuzu aynı sayfadan güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. 

  HangiKredi’nin internet sayfasından da SASKİ Sakarya su faturanızı online ödeyebilirsiniz. Su faturanızı 3 adımda sorgulayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Fatura türünü, kurum adını ve abone numaranızı girdikten sonra karşınıza çıkan borç ödeme sayfasından güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi fatura ödeme işlemini Paycell işbirliği ile sağlamaktadır. Kart bilgileriniz başta olmak üzere kişisel bilgileriniz uçtan uca şifrelenir ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz. 

 • İnternetten fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirmek pek çok insanın aklında soru işareti oluşturur. Ancak HangiKredi ve SASKİ Sakarya üzerinden gerçekleştirilecek su faturası ödeme işlemleri son derece güvenlidir. HangiKredi üzerinden yapılan ödeme işlemlerinde kullanılan kart bilgileri doğrudan ilgili kurum ile paylaşılır. Böylece üçüncü taraflar bilgilerinizi öğrenemez. HangiKredi’nin son derece güvenli ve gelişmiş altyapısı ile faturalarınızı güvenle ödeyebilirsiniz. 

  HangiKredi’nin yanı sıra Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (SASKİ) internet sayfasından da güvenle ödeme yapabilirsiniz. 256 bit SSL ile korunan internet sitesinde kartınıza dair herhangi bir bilgi saklanmaz. İnternetten ödeme seçeneğinin yanı sıra SASKİ vezneleri, PTT, bankalar ve Sumatik gibi yetkili yerlerden de fatura işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • SASKİ Sakarya  ile iletişime geçmek için 0264 888 20 00 ücretsiz Sakarya SASKİ iletişim destek hattını arayabilirsiniz. Dilerseniz SASKİ abonelik işlemlerini gerçekleştirmek, şikayet ve önerilerinizi bildirmek için 185 çağrı merkezine başvurabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan Sakarya SASKİ iletişim formunu doldurarak kurumun size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. SASKİ telefon numarasının yanı sıra bilgi@sakarya-saski.gov.tr adresine mail atarak ya da 0264 277 54 29  faks çekerek de SASKİ Sakarya ile iletişime geçebilirsiniz. Sorununuz acilse veya yeterli bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız kurumun Adapazarı Mithatpaşa Mahallesi Kudüs Caddesi No:45/5 konumunda yer alan merkezini SASKİ çalışma saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. 

 • Sakarya suyun sayfasından ya da direk E-Devlet üzerinden SASKİ Sakarya su aboneliğinizi hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz. Sakarya suyun ana sayfasında SASKİ abonelik kapama başlığına tıklayınız. Bu sayfa sizi E-Devlet’e yönlendirecektir. E-Devlet devlet dairelerinde gerçekleştirilen işlemlerin dijital ortamda gerçekleştirebilmesi için oluşturulan bir platformdur. E-Devletten Su ve Kanalizasyon Şirketlerinin sunduğu e-hizmetler sayfasına girip Sakarya SASKİ suyu bularak fesih başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Fesih başvurusu ile talebinizi ilgili kuruma iletmiş olursunuz. Talebiniz incelenir ve ardından SASKİ online abonelik iptali süreciniz başlar. Bu işlem ile mevcut aboneliğinize ait sözleşmeyi feshederek aboneliğinizi sonlandırma süreci başlar. E-Devlet üzerinden gerçekleştirilen bu işlem ile doğrudan SASKİ abonelik iptaliniz gerçekleşmediği için birtakım belge hazırlamanız gerekir. Bu belgeler hizmet türüne ve kuruma göre değişmektedir. 

  SASKİ Sakarya su abonelik iptal işlemi dört adımdan oluşmaktadır. E-Devlet kullanıcı adınız ve şifreniz doğrulandıktan sonra cep telefonunuzu doğrulamanız gerekir. Bu işleme başlamadan önce sayacınız üzerinde yazan endeks bilgisine bakınız. Endeks bilgisi, metreküpü gösteren numaralardır.     

  • E-Devlet kullanıcı adı, şifre ve telefon numarası doğrulama
  • SASKİ abonelik sorgulama
  • Endeks bilgilerini kontrol etme
  • Girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu teyit etme

  Daha fazla bilgi için HangiKredi internet sayfasında uzmanlar tarafından yazılmış "E-devlet ile Abonelik İptali Nasıl Yapılır?" adlı makaleyi okumanızı tavsiye ederiz.

  İşlemi E-Devlet üzerinden yapmayıp direk kuruma da başvurabilirsiniz. SASKİ Sakarya su Abone İşleri Servisine su aboneliği bulunan şahsın nüfus cüzdanı ile başvurması gerekir. Böylelikle iptal işleminiz başlatılır. Ekipler endeks kontrolü sonrasında aboneliğinizi sonlandırır. Aboneliğinizi başlatırken tarifenizle orantılı vermiş olduğunuz SASKİ abonelik ücreti iptal ederken anlaşmalı bankanız veya PTT aracılığıyla size ödenir.

 • SASKİ Sakarya su abonelik numaranızı evinize gelen SASKİ su faturasından öğrenebilirsiniz. Su faturasının su abone no kısmında yedi haneli bir sayı bulunur. Bu sizin abone numaranızdır. Su faturanız elinize ulaşmazsa E-Devlet üzerinden kimlik numaranız ile öğrenebilirsiniz. Bu işlem için E-Devlet uygulamasına giriş yapıp SASKİ su faturası sorgulama bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 • Su faturanızı SASKİ Sakarya suyun veya HangiKredi’nin internet sayfasından banka kartı ile hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmaz ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Sakarya suyun sayfasından borç ödeme sayfasından sözleşme numaranız veya sicil numaranız ile giriş yaparak borcunuzu banka kartıyla ödeyebilirsiniz. HangiKredi’nin sayfasında ise 3 adımda abone türü, kurum adı ve abone numarasını girerek SASKİ fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • SASKİ Sakarya su faturanızı Visa ve MasterCard logolu kredi kartınız ile de kolayca ödeyebilirsiniz. İster Sakarya suyun borç ödeme sayfasından isterseniz de HangiKredi’nin fatura ödeme sayfasından işleminizi tamamlayınız. Her iki sitenin de altyapıları son derece güvenlidir. Gönül rahatlığıyla SASKİ Sakarya su faturanızı ödeyebilirsiniz. 

 • Her ay su faturanızın son ödeme gününü geçirmemek için not almak yerine kolayca otomatik ödeme talimatı ile kolayca ödemelerinizi takip edebilirsiniz. SASKİ Sakarya su faturanızı ödemek için bankanıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu işlemi hem banka kartı hem de kredi kartı için gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bankaya giderek müşteri temsilcisiyle görüşerek SASKİ su faturası ödeme talimatınızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz internet veya telefon bankacılığından da otomatik ödeme talimatı talebinde bulunabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon