Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Rize Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Rize belediyesi su faturası ile ilgili birtakım sorularınız, şikâyetleriniz veya istekleriniz varsa 444 50 53 numaralı iletişim merkezini arayabilirsiniz. Bu sayede işleminizi birkaç dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Belediyeyi aradığınızda ulaşamazsanız belediye@rize.bel.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Yoğunluktan dolayı yetkili birimin e-postanıza dönmesi biraz zaman alabilir. Eğer işleminiz acilse Piriçelebi Menderes bulvarında yer alan belediye binasına gidebilirsiniz. Böylece Rize belediyesi su faturası ödeme işleminden itiraz işlemine kadar pek çok süreci yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Rize belediyesi su faturası sorgulama işlemini HangiKredi ödeme merkezinden yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra belediyenin internet sitesinden de bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her ay düzenli olarak eve gelen faturanızı beklemeden HangiKredi’nin ödeme ve sorgulama sayfasından işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Fatura türünü, kurumu ve abone numaranızı girdikten sonra adınıza borç varsa hemen öğrenebilirsiniz. Rize belediyesi su borcunuzu e-belediye bölümünden ya da iletişim merkezinden de kolayca sorgulayabilirsiniz. Adınıza kayıtlı Rize belediyesi su faturası yoksa o ay henüz sayaçlar okunmamış demektir. Her ay belli tarihler arasında gelen Rize belediyesi su faturasını son ödeme tarihi geçmeden HangiKredi’den, belediyenin sayfasından ya da internet bankacılığından kolayca sorgulayıp ödeyebilirsiniz.   

 • Rize belediyesi - su aboneliği numarasını bilmeniz son derece önemlidir. Henüz abone değilseniz su abonelik numaranız yok demektir. Eğer bulunduğunuz konuma yeni taşındıysanız su aboneliğini açtırmanız gerekir. Bu işlemi gerçekleştirmek için TC kimlik numaranızın yazdığı bir belge, ev/iş yeri sözleşmesi ve zorunlu deprem sigortası poliçesini yanınıza almanız yeterli olur. HangiKredi’nin yazarları tarafından kaleme alınan “Su aboneliği için gerekli evraklar nelerdir?” yazısını okuyup daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Belgeler ile işiniz bittiğinde Rize belediyesi su abonelik ücretini ödeyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra su abonelik numaranızı belediyeden öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu bilgiyi evinize gelen su faturası üzerinde de kolayca bulabilirsiniz.  

 • Rize belediyesi su faturası ödeme işlemini internetten güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi’nin su faturası ödeme sayfasından 3 adımda hızlı ve pratik bir şekilde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. İlk önce fatura türünü, kurumu ve su abonelik numarasını bilmeniz gerekir. Gerekli bilgileri ödeme merkezine girdikten sonra adınıza ait tüm su borçlarınızı görebilirsiniz. HangiKredi ödeme sistemine bilgilerinizi kaydederek Paycell işbirliği ile fatura ödemelerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz üye olmadan da işleminizi misafir kullanıcı olarak yapabilirsiniz. Bu aşamada ad, soyad, e-posta, telefon gibi gerekli bilgileri tek tek girmeniz gerekir. Belediyenin sayfasına üye olup oradan da ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığını kullanarak da Rize belediyesi su faturasını ödeyebilirsiniz. Hatta otomatik talimat oluşturarak her ay hesabınızdan düzenli olarak faturanın ödenmesini sağlayabilirsiniz. Faturanızı evden dışarı çıkmadan, güvenli kanallar aracılığıyla kısa sürede ödeyebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon