Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Muğla Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • MUSKİ su faturası sorgulama işlemi, kurumun resmî internet sitesi üzerinden ya da e-Devlet aracılığıyla yapılabilir. Ayrıca HangiKredi’nin sunduğu fatura ödeme servisi sırasında da sorgulama yapılabileceğini hatırlatalım. MUSKİ su borcu sorgulama işlemi için e-Devlet yöntemini tercih ettiğinizde sisteme girmeniz yeterli olur. HangiKredi’den sorgulama yapacağınızda kurum adı ve abone/beyan numarasını girmeniz yeterlidir.

 • MUSKİ su faturası açıklamaları, hizmet bedelinin tüm kalemlerini yansıtır. Faturanın kesildiği abone hakkındaki detaylı bilgilere de yer veren açıklamalar, son ödeme tarihine kadar birçok önemli ayrıntıya sahiptir. Vergiler dâhil su bedeline eklenen tüm tutarlar, bu açıklamalarda rahatlıkla görülebilir. Tüketim bedelinin ne kadar olduğunu öğrenmek isteyen aboneler, bu açıklamaları inceleyebilirler.

 • MUSKİ online su ödeme kanalları, aboneler tarafından pratik oluşuyla sıklıkla tercih edilir. e-Devlet üzerinden su faturası ödeme imkânına sahip olan aboneler, bu işlemi HangiKredi üzerinden de yapabilirler. Her iki yöntemle de MUSKİ su faturası ödeme işlemi kolaylıkla yapılabilir. Bu noktada aboneler, diledikleri yöntemi seçerek birkaç dakika içinde faturalarını ödeyebilirler.

 • MUSKİ su borcu ödeme işlemini internetten yapmak güvenlidir. Elbette bunun güvenli bir işlem olmasını sağlayacak önemli birkaç detay bulunur. İlk olarak ödeme yapılacak yerin yetkili bir kuruluş olması önemlidir. Ayrıca online ödeme yapılacak sitenin güvenliği artırılmış olmalıdır. Bu noktada HangiKredi sitesinden ödeme yapacağınızda sistemin tüm güvenlik sertifikalarına sahip olduğunu hatırlatalım.

 • MUSKİ Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün iletişim numarası 444 48 01 olarak belirtilir. MUSKİ karta su yükleme online işlemlerden arızayla ilgili detaylı bilgilere kadar her talebinizi bu numara aracılığıyla yetkililere iletebilirsiniz. Ayrıca su aboneliği için gerekli evraklar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz de bu numaradan güncel bilgileri rica edebilirsiniz.

 • MUSKİ su aboneliğini iptal ettirmek istediğinizde kurumun çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca iptal işlemi için e-Devlet kanalını da kullanmanız mümkündür. Sürecin başlamasını sağlayacak e-Devlet ile abonelik iptali işlemi, sözleşmenizin feshini sağlar. İptal başvurunuzun durumunu da aynı şekilde e-Devlet üzerinden inceleme şansınız bulunur.

 • MUSKİ, Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir kurumdur. Kendine ait tüzel kişiliği bulunan Muğla Su Şirketi, 2014 senesinden beri içme, kullanma ve atık su hizmeti sağlar. Tüm Muğla’nın su kaynaklarını verimli şekilde kullanmasını sağlamak için çalışan MUSKİ, faaliyetlerine hâlâ devam eder.

 • MUSKİ Su için abone bilgileri, beyan numarasını ifade eder. Bahsedilen beyan numarasıyla fatura sorgulama, MUSKİ su borcu ödeme gibi işlemler yapılabilir. Gelen su faturanızın üstünde ilgili beyan numarasını kolaylıkla öğrenme şansınız bulunur. Fiziki faturaya ulaşımınız mümkün değilse bunun için MUSKİ çağrı merkezini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Su faturasını banka kartıyla ödemek mümkündür. Kullandığınız hesabın içinde yeterli bakiye olması hâlinde faturanızı banka kartınızla ödeyebilirsiniz. HangiKredi aracılığıyla faturanızı ödemek istediğinizde banka kartı bilgilerinizin saklanmadığını hatırlatalım. Yalnızca ödeme amacıyla banka sunucularına hesap detaylarınızın aktarıldığı HangiKredi, bilgilerinizin güvende tutulmasını sağlar.

 • MUSKİ su faturanızı kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. SU borcunuzu dilediğiniz gibi ödeme imkânı sunması sayesinde kredi kartı seçeneği, bütçe planlama için sıklıkla tercih edilir. HangiKredi aracılığıyla kredi kartınızla ödeme yapmak istediğinizde güvenlik kodunu girmeniz istenir. Bu sayede kart bilgilerinizin sizin isteğiniz dışında kullanılma imkânı oluşmaz. HangiKredi, bu anlamda güvenli ödeme aracıdır.

 • MUSKİ su faturanızın borcunu kapatmak için kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödemeyle su borcunuzu takip etmek zorunda kalmayacağınız için bu yöntem oldukça pratiktir. Talimatı vererek pratik çözüm yakalamak istediğinizde kullandığınız kredi kartı hangi bankaya aitse kurumun yetkili şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca daha pratik olacak şu çözümleri de talimatta kullanabilirsiniz:

  • Bankanın mobil uygulaması
  • Telefon bankacılığı için çağrı merkezi
  • İnternet bankacılığı için resmî web site

  Otomatik ödeme için verilecek talimat süreci her bankada farklı şekilde işleyebilir. Bu noktada dijital kanalları tercih edeceğiniz zaman ilgili yönlendirmeleri dikkatle takip etmeniz önerilir. Bankalar, kimi zaman otomatik ödeme talimatıyla ilgili avantajlı fırsatlar da sunduğu için abonelerin bu imkânları takip etmesi gerekir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon