Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Mersin Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Mersin su borcu sorgulama işlemi çeşitli yollar ile yapılabilir. Borç sorgusu için firmanın resmî web sitesinde bulunan “Online İşlemler” bölümünde yer alan “Online Tahsilat Veznesi” sayfasına giriş yapabilirsiniz. Bu sayfada ilgili bölümlere sicil tipi, T.C. kimlik no ve telefon bilgilerinizi girerek güncel faturanıza ulaşabilirsiniz. Bu işlemden sonra ödeme işleminizi kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

  Mersin Su borç sorgulama işlemi hangikredi.com adresi üzerinden zahmetsiz ve kolay bir şekilde yapılabilir. Bu işlem için sitede bulunan “Fatura Ödeme” sayfasına girebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan fatura türü, kurum adı ve abone numarası kısımlarını doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayarak firmaya ait olan güncel fatura bilginize ulaşabilirsiniz. 

 • Firmadan aldığınız hizmet ile ilgili ödeme işlemlerini internet üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Bu konuda çeşitli yollar ile kullanıcılarına hizmet veren Mersin Su ödeme işlemlerinin kendi web sitesi üzerinden yapılmasına yardımcı olur. Firmanın resmî web sitesinin ana sayfasında bulunan “Online Tahsilat Veznesi” kısmına giriş yapabilirsiniz. Bu bölüm öncelikli olarak güncel borç miktarını öğrenmenizi sağlar. Daha sonra işlemlere devam ederek faturanızı ödeyebilirsiniz.

  Mersin su faturası ödeme konusunda hangikredi.com büyük bir kolaylık sağlar. Bu işlem için Hangikredi’nin web sitesi içerisinde bulunan “Fatura Ödeme” sayfasına giriş yapabilirsiniz. Sayfa içerisinde bulunan fatura tipi, kurum adı ve abone numarası bölümlerini doldurarak güncel fatura ilginize erişebilirsiniz. Daha sonra çeşitli ödeme seçeneklerinden yararlanarak fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Hizmet sağlayıcı firmalar, kullanıcılarına çeşitli fatura ödeme seçenekleri sunar. İnternet üzerinden online fatura ödeme hizmeti ise bunlardan biridir. Mersin Su, kendi resmî web sitesi üzerinden fatura ödemesi yapabileceğiniz bir kurumdur. Siteye girdiğiniz kredi kartı bilgileri uçtan uca şifrelenir. Bu güvenlik sistemi herhangi bir üçüncü tarafın kart bilgilerinize ulaşmasını engeller.

  Firmaya ait olan faturaları ödemenin en kolay yolu hangikredi.com adresidir. HangiKredi’nin internet sitesinde yer alan “Ödeme Merkezi” sayfasını kullanarak hızlı bir şekilde fatura bilgilerinizi görebilirsiniz. Ardından gerekli bilgileri girerek faturanızı ödeyebilirsiniz. Bu web sitesinde de güvenlik önlemleri üst düzeydedir. Bu nedenle tarafınıza ait önemli bilgilerin üçüncü bir tarafın eline geçmesi mümkün değildir.

 • Mersin Su iletişim için 0324 337 08 41 numaralı hattı kullanabilirsiniz. İletişim merkezini dilediğiniz zaman arayarak abonelik durumunuzla ilgili merak ettiğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Ayrıca, 185 arıza ihbar hattı ile iletişime geçerek de bu kurum ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilir, sorunların çözülmesi için yardım talep edebilirsiniz. Mersin Su aynı zamanda online kanallar yolu ile ulaşabileceğiniz bir firmadır. Firmaya halklailiskiler@meski.gov.tr posta adresinden ulaşabilir, dilediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Firma ile sosyal medya üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Resmî web sitesinde bulunan Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube sayfalarından firmaya ulaşabilir, bu sayfaları takip ederek güncel haberlere anında erişim sağlayabilirsiniz.

 • Mersin Su aboneliği iptali için online başvuru yapabilirsiniz. Gerekli evrak, belge ve bilgiler için firmanın web sitesinde bulunan ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz. Firmadan aldığınız hizmeti sonlandırma işlemini e-devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem üzerinden işlem yapmak için öncelikli olarak e-devlet hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir. 

  E-devlet sistemi üzerinden abonelik iptali gerçekleştirmek artık oldukça kolay. Giriş yaptıktan sonra firma ana sayfasına ulaşın. Bu sayfa içerisinde bulunan “Abonelik Sözleşme Fesih Başvuru” bölümüne tıklayın. Belirtilen adımları takip ederek işleminizi online olarak yapabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak “e-Devlet Üzerinden Abonelik İptali Yapmanın Avantajları Nelerdir?” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 • Firmaya ait olan abone numarası, fatura ödeme gibi işlemleri yapmanız için gerekli olan hizmet kayıt bilgisidir. Hizmet numarası, firma ile bir sözleşme imzaladığınız zaman size özel olarak tanımlanır. Sözleşme içerisinde bulunan bu numara ile hizmet aldığınız süre boyunca kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Abone numaranızı firmanın müşteri hizmetlerine bağlanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca aylık olarak size gönderilecek olan faturanın üzerinden de bu numarayı öğrenmeniz mümkün.

  HangiKredi, firmaya ait olan su faturasını kolaylıkla ödeyebileceğiniz bir hizmet platformudur. Site içerisinde bulunan fatura ödeme sayfasına girdikten sonra abone numaranız ile işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra ilk olarak güncel fatura miktarını görüntüleyebilir, ödemenizi hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Banka kartı, su faturasını ödeme yollarından biridir. Mersin Su, fatura ödeme işlemlerinin banka kartı ile yapılmasını imkân tanıyan bir firmadır. Firmaya ait olan faturanızı hangikredi.com adresinden zahmetsiz bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Fatura ödeme sayfası içerisine girip, gerekli bölümleri doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayarak güncel fatura bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ardından su faturanızı online olarak banka kartınızla kolay bir biçimde ödeyebilirsiniz. HangiKredi, faturalarınızı güvenli bir şekilde ödemenizi sağlar. Sahip olduğu güvenli ödeme sistemleri sayesinde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Mersin Su faturalarınızı kredi kartınız ile dilediğiniz gibi ödeyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz kolay ve güvenli adreslerden biri de hangikredi.com’dur. HangiKredi, barındırdığı güvenli ödeme sistemleri sayesinde işlemlerinizi emniyetli bir şekilde yapmanızı sağlar. Çeşitli ödeme seçenekleri arasından sizin için en uygun olanı tercih ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. HangiKredi, su faturası haricinde doğalgaz, elektrik, telekomünikasyon ve televizyon faturalarınızı da ödeyebileceğiniz bir hizmet noktasıdır. Anlaşmalı olunan kurumlara ait faturaları dilediğiniz zaman zahmetsiz bir şekilde hangikredi.com üzerinden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

 • Kredi kartı ile internet üzerinden fatura ödemek zahmetsiz yollardan biridir. HangiKredi, fatura ödeme işlemlerini dilediğiniz zaman kredi kartınız ile gerçekleştirmenize imkân tanır. Faturaları ödemenin bir diğer yolu da otomatik ödeme talimatı vermektir. Otomatik ödeme talimatı, hizmet aldığınız bankanın online işlemler bölümünden verebileceğiniz bir talimattır. Konuyla ilgili bilgi almak için bankanızın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için “Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Mersin su faturası şikayet işlemlerinizin için firmaya ait olan iletişim kanallarını kullanarak yaşadığınız problem ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri hattından itiraz için yapılması gereken işlemlerin detaylarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, konuyla ilgili kapsamlı bilgi almak için firmanın resmî web sitesinde bulunan “Fatura İtiraz ve Sayaç Okuma” sayfasını inceleyebilirsiniz. Bu sayfa içerisinde yaşadığınız problem ile örtüşen bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha sonra yapacağınız işlemlerin detaylarını da öğrenmiş olursunuz. Faturanızın çok yüklü bir miktarda geldiğini düşünüyorsanız geriye dönük araştırma yapılması için firmaya başvurabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon