Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Manisa Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Manisa su faturası ödeme sorgulama işlemi pek çok kanal üzerinden yapılabilir. İşlem, herhangi bir ödeme merkezine gitmenize gerek kalmadan kolayca tamamlanır. Bu ayrıcalık sayesinde tüm kullanıcılar, evinin konforunda faturalarını sorgulayabilir. 

  Fatura sorgulama sürecinde tercih edeceğiniz kanallardan bir tanesi e-devlet kapısıdır. Platforma giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinden ''Belediye Hizmetleri'' sekmesine tıklayınız. Sonrasında ''Manisa Belediyeleri” seçeneğinde ilerleyiniz. Karşınıza ''Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'' çıkar. Bu alanda “Fatura Bilgileri Sorgulama” seçeneğine tıklayarak güncel faturalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. 

  Fatura sorgulama işlemi, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin online işlemler sayfasından da yapılabilir. Ana sayfa üzerinden ilgili kısımlara ilerleyerek “Kayıtlı Kullanıcı Girişi” sayfasına giriniz. Bireysel giriş için T.C. kimlik numarası ve şifre, kurumsal giriş için ise sicil numarası ve şifreyi giriniz. Giriş yaptıktan sonra faturalarınızı kolayca sorgulayabilirsiniz. 

 • Manisa su faturası ödeme sürecini çevrimiçi platformlar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Böylece tüm işlemler, ödeme merkezine gitmenize gerek kalmadan tamamlanır. Fatura ödemelerini dilediğiniz anda ve yerde yaparak diğer işlere vakit ayırabilirsiniz. Kullanıcıya büyük bir kolaylık sunan çevrimiçi platformlar, iş yükünü de hafifletir.

  Manisa su borcu ödeme, farklı kanallar üzerinden kolayca yapılır. HangiKredi, fatura ödeme süreçlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Yalnızca 3 adımda fatura ödeyebilir, geri kalan zamanı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, HangiKredi Ödeme Merkezi web sitesine girmektir. Gerekli talimatlar sonucunda ödeme işlemleri hızla tamamlanır. Ödeme Merkezi’nde yer alan ‘’Hemen Fatura Öde’’ kısmını seçiniz. Bu alanda fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgilerini ekleyerek ilerleyiniz. Çıkan sayfada fatura seçerek ödeme işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

  Manisa su faturası ödeme işlemleri, manisasu.gov.tr üzerinden de yapılabilir. Sayfanın online işlemlerine giriş yapmanız yeterlidir. Gerekli adımları izleyerek ödeme işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Manisa Su mobil uygulaması üzerinden de fatura ödemek mümkündür. Uygulamaya telefon ya da tablet üzerinden erişim sağlanabilir. 

 • Doğru kanallar tercih edildiğinde çevrimiçi su faturası ödemek oldukça güvenli bir hâl alır. HangiKredi, fatura ödeme işlemlerinde her zaman yanınızdadır. Ödeme Merkezi üzerinden yapmak istediğiniz tüm işlemler yüksek güvenlik önlemleri ile desteklenir. Böylece kullanıcıların kişisel bilgileri her zaman korunmuş olur. HangiKredi Ödeme Merkezi'ni gönül rahatlığı ile tercih edebilir, fatura ödeme işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz. 

 • Manisa su iletişim bilgilerine göz atarak konu ile ilgili aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Dilerseniz su ve kanalizasyon idaresini ziyaret edebilir, dilerseniz de müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bilgiler arasında yer alan e-posta adresi aracılığıyla isteklerinizi ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

  Adres: Yarhasanlar Mah. 2319 Sok. No: 12 Şehzadeler/MANİSA
  Telefon Numarası: 444 99 45
  Fax Numarası: (0236) 999 17 32
  Elektronik Posta Adresi: manisasu@hs01.kep.tr

  ÇÖZMER 185 iletişim hattı sayesinde abonelik sorgulama, arıza ve şikâyet gibi pek çok talep hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzman personeller, kayıtları detaylı şekilde inceleyerek ilgili birimlere aktarır.

 • Manisa su aboneliğini iptal ettirmek için ilgili kuruluşları ziyaret edebilirsiniz. Fesih işlemi, yoğunluğa bağlı olarak, kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Abonelik sonlandırma işlemi için ihtiyaç duyacağınız bazı evraklar mevcuttur. Bu evraklar aşağıdaki gibi sıralanmıştır;

  Başvuru Şahıs adına ise;

  • Kimlik fotokopisi
  • Sayaçta yazan son endeks (rakamları net görünen fotoğraflar da kabul edilir)

  Başvuru şirket adına ise;

  • İmza sirküleri
  • Yetkili kişinin kimlik fotokopisi
  • Kaşe
  • Sayaçta yazan son endeks

  Tüm fesih işlemlerinde kişilerin şahsen başvurması gereklidir.

 • Su abonelik ücreti, abonelik başvurusu sırasında tahsil edilen ücret olarak bilinir. Su açtırma esnasında yapılan tüm işlemlerin karşılığında talep edilir. Ödenen bu ücret, aboneliğini iptal eden kişilere geri ödenir. Su abonelik ücretleri yıldan yıla çeşitlilik gösterebilir. Güncel fiyat bilgisi için müşteri hizmetleri ile görüşebilir ya da en yakın kuruluşu ziyaret edebilirsiniz. Manisa su aboneliği ücreti; teminat bedeli, kanal iştirak bedeli ve su iştirak bedeli gibi pek çok kaleme bağlı olarak hesaplanır. 

  Abonelik ücreti ödendiğinde ve gerekli evraklar tamamlandığında, abonelik kısa süre içerisinde başlatılır. Bu süreçte yetkili personeller adrese gelir ve gerekli evrakları kontrol ederler. Evrakların eksiksiz olması hâlinde sayaç kontrol edilir ve abonelik başlamış olur. Genellikle birkaç gün içerisinde su açılır ve faturaya işlenmeye başlar. “Su Kaç Günde Açılır?” sorusunun cevabı, bu şekilde açıklanabilir.

 • Abone numarası; elektrik, doğalgaz, su, televizyon ve telefon abonelikleri için ihtiyaç duyulan bir numaradır. Bu numara sayesinde fatura sorgulama, ödeme ve abonelik feshi gibi pek çok işlem kolayca tamamlanır. Böylece isim, soy isim ve adres bilgisi vermenize gerek kalmaz. Ayrıca tüm fatura işlemlerini ödeme merkezlerine gitmeden tamamlayabilirsiniz. 

  Manisa su abone no öğrenmek için faturanızın üst köşesinde bulunan rakamları inceleyebilirsiniz. Bu rakamlar genellikle ‘’Abone No’’ yazan kısmın karşısında yer alır. Elinizde fatura bulunmuyorsa, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi’ni ziyaret edebilirsiniz. 

 • HangiKredi Ödeme Merkezi, kullanıcıların banka kartı ile su faturalarını ödemesine olanak sağlar. “Fatura Ödeme” seçeneğini tıklayarak açılan sayfada fatura türünü, kurum adını ve abone numarasını yazınız. Sonrasında ilgili faturaları görüntüleyebilir ve ödemek istediklerinizi seçebilirsiniz. Bu işlemden sonra banka kartı bilgilerinizi girerek tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz. 

  HangiKredi, tüm fatura işlemlerini güvenli bir ortamda tamamlar. Özel olarak geliştirilen altyapıları sayesinde banka kart bilgilerini korur. Böylece gönül rahatlığı ile işlem yapabilmenizi sağlar.

 • Su faturaları dâhil olmak üzere pek çok faturanızı HangiKredi üzerinden ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkânı sunan HangiKredi, kullanıcılarına ödeme çeşitliliği sunar. Tüm işlemleri evde, iş yerinde, kafede ya da seyahatteyken yaparak hayatınıza hız katabilirsiniz.  Böylece hem zamandan hem de mekândan bağımsız bir şekilde hareket etmek mümkündür.

  Kredi kartı ile su faturası ödemek için bankanızın mobil uygulamasını ya da internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Öncelikle ilgili kısma giriş yaptıktan sonra abone numaranızı yazınız. Fatura tarihini ve tutarını görüntüledikten sonra kredi kartı bilgileriniz otomatik olarak ekrana gelir. Sonraki adımda ise ödeme yaparak su faturanızı kolayca ödeyebilirsiniz.

 • Otomatik ödeme talimatı, faturaların son ödeme tarihini kaçıranlar için en faydalı uygulamalardan bir tanesidir. Su faturalarınıza otomatik ödeme talimatı oluşturarak ödeme tarihini unutma problemine son verebilirsiniz. 

  Talimat vermeden önce “Otomatik Ödeme Talimatı Ne Zaman Ödeme Yapar?” sorusu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalar, son ödeme tarihinde tahsil edilir. Bu tarih tatil günlerine denk geliyorsa, ödeme bir sonraki iş gününde yapılır.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon