Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Konya Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Konya su abonelik açtırma ücretleri yıldan yıla değişiklik göstermektedir. En doğru bilgi için Koski Genel Müdürlüğü’nün online işlemler sayfasını inceleyebilir  ya da (0332) 221 61 00 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Bununla birlikte şubeleri ya da hizmet binalarını ziyaret ederek Konya su açtırma ücreti hakkında bilgi almak mümkündür. 

 • Konya su faturası ödeme işlemlerini internet üzerinden kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. HangiKredi Ödeme Merkezi, fatura işlemlerinde hızlı ve pratik çözümler sunar. Yapmanız gereken tek şey, HangiKredi web sitesine girerek ilgili talimatlar doğrultusunda ilerlemektir. Öncelikle ana sayfa üzerinden ''Fatura Ödeme'' seçeneğini tıklayınız. Bu alanda ''Su Faturası Ödeme'' kısmında ilerleyerek ''Hemen Fatura Öde'' kutucuğunu seçiniz. Açılan sayfada fatura türünü, kurum adını ve abone numarasını eklemeniz gerekir. “Devam Et” butonuna tıklayarak yalnızca 3 adımda fatura ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. 

  Faturaları, Koski Genel Müdürlüğü'nün online hizmet sayfası üzerinden de ödemek mümkündür. Koski.gov.tr sayfasına giriş yaptıktan sonra ”Online Hizmetler” seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfadaki kutucuğa abone ya da T.C. kimlik numarasını yazınız. Bu alan, güncel borçlarınızı sorgulayarak ödeme yapmanıza imkân tanır. Dilerseniz bu alandan Konya su faturası hesaplama işlemlerini de tamamlayabilirsiniz. İlgili yerlere abone numaranızı ve hesaplanmasını istediğiniz su miktarını sarfiyat/m3 cinsinden yazınız. Bu şekilde tahmini su fiyatını hesaplayabilirsiniz.

 • Konya su iletişim numarası sayesinde aklınıza takılan tüm sorulara çözüm bulabilirsiniz. Aşağıdan adres, iletişim numarası ve e-posta adresi bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

  Adres: İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 56 Selçuklu/KONYA
  Telefon numarası: (0332) 221 61 00
  Fax numarası: (0332) 235 46 34
  E-posta: bilgi@koski.gov.tr / koski@hs01.kep.tr

  Aboneler (0332) 221 61 00 Konya su müşteri hizmetlerine 7/24 bağlanabilir, akıllarında kalan tüm bilgilere cevap bulabilir. Aynı zamanda ALO 185'i tuşlayarak arıza ve ihbar kaydı açtırmak da mümkündür. Yetkili ekipler aramaya kısa sürede dönüş yaparak ilgili bölgeye ulaşır.

 • Konya su faturalarını banka kartı ile ödemek mümkündür. HangiKredi Ödeme Merkezi, bu anlamda kullanıcılarına birçok faydalı çözüm sunar. Öncelikle su faturası ödeme kısmından fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgilerini eksiksiz giriniz. Açılan sayfada ödemek istediğiniz faturayı/faturaları seçerek banka kartı bilgilerini ekleyiniz. 
  Bu şekilde ödeme işlemini dakikalar içerisinde tamamlamak mümkündür. HangiKredi sayesinde hem hızlı hem de kolay bir şekilde faturalarınızı ödeyebilirsiniz. 

 • Konya su faturası sorgulama işlemi, farklı kanallar üzerinden kolayca tamamlanabilir. Bu işlemler sayesinde güncel faturalarınızı bulunduğunuz her ortamdan takip edebilirsiniz. Zamandan ve mekândan bağımsız olarak işlem yapmanızı sağlayan bu ayrıcalık, günlük aktivitelere vakit ayırmanızı sağlar. Böylece fatura işlemlerini ilgili merkezlere gitmenize gerek kalmadan evde ya da iş yerinde kolayca tamamlayabilirsiniz. 

  HangiKredi, Konya su borç sorgulama işlemlerinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Platformun, “Ödeme Merkezi” üzerinden ilgili kısımları doldurarak fatura sorgulamak mümkündür.

  Konya su sorgulama işlemlerini e-devlet kanalı üzerinden de yürütebilirsiniz. Öncelikle ana sayfada yer alan ''Belediye Hizmetleri'' kısmını seçiniz ve açılan sayfada ''Konya Belediyeleri'' seçeneğine tıklayınız. Bu alandan ''Konya Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü'' sayfasına ulaşabilirsiniz. “Borç Bilgileri Sorgulama” seçeneğinde ilerleyerek faturalarınız ile ilgili tüm bilgilere erişebilirsiniz. 

  Konya su fatura sorgulama işlemleri için Koski Genel Müdürlüğü'nün internet şubesini de tercih edebilirsiniz. Koski.gov.tr adresine giriş yaparak online hizmetler seçeneğini seçiniz. İlgili kutucuğa abone ya da T.C. kimlik numarasını girerek sorgu sonucunu kısa sürede görüntüleyebilirsiniz. 

 • Güvenilir ödeme merkezlerinden birini tercih etmeniz durumunda yalnızca su değil, tüm fatura ödeme işlemleriniz güvence altına alınır. Bu konuda kullanıcılara fayda sağlayan HangiKredi, faturaları gönül rahatlığı ile ödemenize imkân tanır. HangiKredi üzerinden yapacağınız tüm ödemeler, yüksek güvenlik standartları ile desteklenir. Kişisel bilgileriniz güvenli ödeme altyapıları sayesinde korunur. Böylece olası risklerin önüne geçilir. 

  HangiKredi Ödeme Merkezi'ni tercih ederek içiniz rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede faturalarınızı istediğiniz anda ve yerde, HangiKredi güvencesiyle ödeyebilirsiniz.

 • Konya su abonelik fesih başvurusu için farklı kanalları tercih edebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz kanallardan bir tanesi e-devlet kapısıdır. Platforma giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinden ''Belediye Hizmetleri'' seçeneğine tıklayınız. Buradan ''Konya Belediyeleri'' kısmını seçtikten sonra karşınıza ''Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'' sayfası çıkacaktır. Bu alandan abonelik sözleşme feshi başvurusu yapabilir, başvuru sürecini kolayca takip edebilirsiniz.

  Abonelik feshi başvurularını Koski Genel Müdürlüğü'nün “Online İşlemler” sayfasından tamamlamak da mümkündür. Bu alanda “Abonelik İptali” seçeneğini tıkladığınızda ''e-Koski Üye Girişi'' sayfası açılır. İlgili kısımlara TC kimlik numarası, e-posta adresi ve parola bilgilerini yazarak giriş yapabilirsiniz. Dileyenler e-devlet üzerinden de sisteme giriş yapabilir. Belirtilen talimatlar doğrultusunda sayfada ilerleyerek Konya su online abonelik feshi başvurusu yapabilirsiniz.

 • Abone numarası; su, elektrik, doğalgaz, TV ya da telefon aboneliklerinde kullanışlıdır. Bu numara sayesinde abonelerin isim, soy isim ya da adres bilgisine gerek kalmadan tüm işlemleri tamamlanır. 

  Son derece önemli olan abone numarasını, Konya su faturalarının üzerinde görebilirsiniz. Faturanın üst köşesinde yer alan abone numarası; fatura ödeme, sorgulama, abonelik feshi gibi pek çok işlemde harcayacağınız vakti kısaltır. Aynı zamanda çevrimiçi hizmetleri kullanmanıza yardımcı olur. Böylece tüm fatura işlemlerini ev konforunda tamamlayabilirsiniz.

 • Kredi kartı ile fatura ödemek son derece kolaydır. Bu işlem için bankanızın internet bankacılığı ya da mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Su faturasını ödemek için abone numarasının olması yeterlidir. Bu bilgiye sahip olduktan sonra ilgili kısma abone numarasını yazdıktan sonra ödeme işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz. 

  HangiKredi, kredi kartınız ile faturalarınızı kolayca ödemenizi sağlar. Öncelikle Ödeme Merkezi'ne gerekli bilgileri yazarak giriş yapınız. Sonrasında istediğiniz faturayı seçerek kredi kartı bilgilerinizi ekleyiniz. Bu sayede ödeme işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. “Kredi Kartı ile Fatura Nasıl Ödenir?” sorusunun cevabı da bu şekilde açıklanmış olur.

 • Faturaların son ödeme tarihi kaçırmak pek çok soruna sebep olabilir. Otomatik ödeme talimatı, fatura ödemeyi unutan kişiler için hayat kurtarıcıdır. Bankanızın mobil uygulamasına ya da online işlemlerine giriş yaparak otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Faturanın son ödeme tarihi geldiğinde, kredi kartınız üzerinden fatura tutarı kadar tahsilat yapılır. Böylece son ödeme tarihini unutma riski ortadan kalkmış olur.

  Fatura tutarının normalden fazla geldiğini düşünenler, itiraz hakkını kullanabilir. Bu durumda “Su Faturasına Nasıl İtiraz Edilir?” gibi konularda bilgi sahibi olmak gerekir. Su hizmeti, belediyelere bağlı su ve kanalizasyon idaresi tarafından verilir. Kişiler bu kurumları ziyaret ederek su faturası itirazı yapabilir. Bu işlem için faturanızı ve kimliğinizi yanınızda bulundurmanız yeterlidir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon