Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Karabük Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Karabük Belediyesi su faturası abone no bilgilerini öğrenmek için öncelikli olarak su faturasının üzerindeki abone numarasına bakabilirsiniz. Fatura üzerinde yer alan “Mukavele No” abonelik numarasıdır. Numaranın, rakamlarla başlayan kısmından itibaren ilk 8 hane abone numarası olarak yazılır. Bu rakamlar haricindeki diğer rakamların yazılmasına gerek yoktur. Faturanız gelmediyse Karabük Su ve Kanalizasyon İdaresini arayarak abone numaranızı öğrenmek için yardım isteyebilirsiniz. Dilerseniz Karabük Belediyesinin e- Belediye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için belediyenin internet sayfasına kullanıcı bilgileriniz veya T.C Kimlik numarası ile giriş yaparak abone numaranızı sorgulayabilirsiniz. Abone numaranızı öğrendikten sonra numaranız üzerinden Karabük Belediyesi su faturası sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Karabük Belediyesi su faturası ödeme işlemleri, abone no sorgulama veya abonelik kapatma gib işlemleri internet üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi Karabük Su ve Kanalizasyon İdaresini arayarak bilgi alabilir ve işlem yapabilirsiniz. Karabük Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne 0(370) 413 09 19 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Abonelik işlemleri ve bunlar hakkındaki sorularınız için ise Su Tahakkuk-Abone İş ve İşlemleri Servisi’ne 0(370) 412 10 30 hattını arayabilirsiniz.

 • Karabük Belediyesi su borcu ödeme işlemi için  E-Belediye su faturası ödeme Karabük sayfasından faydalanabilirsiniz. Öncelikli olarak Karabük Belediyesi’nin E-Belediye sitesine girilerek “Borç Ödeme” sayfasına gidilir. Kayıtlı kullanıcısıysanız kullanıcı bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıtlı kullanıcı değilseniz hızlı kullanıcı girişi bölümünden T. C. Kimlik Numarası, Sicil veya Vergi No bilgilerinizi sisteme girerek, Karabük Belediyesi su faturası yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz bankaların, mobil bankacılık uygulamalarından faydalanarak da fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Bir başka kolay ve güvenilir fatura ödeme noktası da HangiKredi.com web sitesidir. Dilerseniz “Su faturası ödeme” sayfamızdan konuyla alakalı detaylı bilgiye sahip olabilir ve ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi ya da banka kartınızı kullanarak faturalarınızı güvenli ödeme yapabilirsiniz. 

 • Karabük Belediye su aboneliğini iptal ettirmek için Karabük Belediyesi Su ve Kanalizasyon işlemleri birimine giderek, gerekli olan belgeleri verdikten sonra iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler. E-Devlet üzerinden de su abonelik iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Konut aboneliği iptali için kimlik belgesi, sayaçta görüntülenen son metreküp numarası ve son fatura gereklidir. Ancak abonelik açma işleminde olduğu gibi kapama işlemini yapabilmeniz için abonelik üzerinize kayıtlı olmalıdır. İş yerinde kullanılan su aboneliği iptali için ise kimlik belgesi, sayaçta görünen son metreküp numarası gerekir. Bunların yanı sıra kaşe, imza sirküsü ve abonelik iptali için gelen kişiye, şirket tarafından verilmiş yetki belgesi iş yeri su aboneliğini sonlandırmak için gereklidir. Ancak yeni bir kullanıcıysanız abonelik açtırma işlemleri hakkında bilgi almak için Su aboneliği nasıl açılır? yazımızı okuyabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon