Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Kahramanmaraş Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kahramanmaraş Su borcu sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilirsiniz. Fatura sorgulama işleminizi Kahramanmaraş Su resmî internet sitesinin Fatura Ödeme sayfasından kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Geçmiş ve güncel faturalarınızı öğrenmek için ilgili kısımlara T.C. kimlik, vergi, sicil, sayaç, tutanak veya abone numarası ile doğrulama kodunu girmeniz yeterlidir. 

  Kahramanmaraş su faturanızı e-Devlet Kapısı üzerinden de öğrenebilirsiniz. Borcunuzu Hangikredi online ödeme merkezinden de tespit edebilirsiniz. Hangikredi online ödeme sisteminden yararlanarak üç adımda faturanızı sorgulamanız mümkündür. HangiKredi’nin sunduğu hizmetler sayesinde tüm faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

 • Su faturanızı online ödeme kanalları aracılığıyla kolayca ödeyebilirsiniz. Bu şekilde ödeme yapabilmek için Kahramanmaraş Su’yun anlaşmalı olduğu bankaların kredi veya banka kartları ile ödeme yapmanız gerekir. Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, Finansbank, Kuveyt Türk veya Aktifbank’a ait kartlarla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca TEB, Akbank, Albaraka, ING Bank, Vakıf Katılım ve Türkiye Finans bankalarının online bankacılık hizmetlerinden yararlanarak da faturanızı ödeyebilirsiniz. 

  Ödeme yapmak için öncelikle KASKİ Fatura Ödeme sayfasından abone no, T.C. kimlik no, vergi no, sicil no, sayaç no veya tutanak no ile sorgulama yapmanız gerekir. İlgili ödeme adımlarını takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Su faturanızı e-Devlet sistemi üzerinden de ödeyebilirsiniz. Dilerseniz tüm fatura ödeme işlemlerinizi Kahramanmaraş Su’yun anlaşmalı olduğu bankaların kartları ile Hangikredi online fatura ödeme merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. 

 • İnternet üzerinden fatura ödeme noktasında bazı kullanıcılar kararsız kalır. Ancak internet üzerinden fatura ödemek son derece güvenli bir işlemdir. Bu şekilde faturalarınızı ödeyerek her bir fatura için tek tek şubeye gitme zahmetinde kurtulursunuz ve işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

  Kahramanmaraş su faturasını internet üzerinden ödemek oldukça güvenlidir. Ödemeler sırasında hem sizin hem kredi/banka kartınızın bilgileri yüksek güvenlik önlemleri çerçevesinde korunur. 3D Secure sistemi sayesinde bilgileriniz ilgili bankaya şifrelenerek gönderilir ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ödeme aşamasında kart sahibinin cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Bu onay kodunun ilgili ödeme sayfasında ilgili boşluğa girilmesi gerekir. İşlem bankanız tarafından onaylandığı takdirde ödeme işlemi gerçekleşir. 

  Kahramanmaraş Su faturanızı Hangikredi üzerinden ödemek de güvenlidir. Kullanıcı gizliliğine üst düzey özen gösteren HangiKredi, kart sahibinin bilgilerinizi saklı tutar. Bu nedenle bilgilerinize başka birinin erişmesi mümkün değildir. Siz de HangiKredi online fatura ödeme merkezinden Kahramanmaraş online su faturası ödeme işleminizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Kahramanmaraş Su destek hattına 0850 800 46 46 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. KASKİ destek hattına tüm öneri, yorum ve şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca su kaçağı gibi acil durumlar için de ALO 185’i arayabilirsiniz. Kahramanmaraş Su ile irtibata geçmek için resmî internet sitesindeki iletişim formuna ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri girebilir ve buradan iletişim sağlayabilirsiniz. 

 • Kahramanmaraş Su abonelik iptal işlemlerini, KASKİ resmî internet sitesinin “Abonelik İşlemleri” sayfasında yer alan “Abonelik Çıkış Kapama” ekranından gerçekleştirebilirsiniz. Açılan sayfada ilgili boşluklara ad-soyad, T.C. kimlik numarası, telefon numarası, e-mail, adres, abone numarası ve IBAN numarası gibi bilgileri girmeniz gerekir. Ardından abonelik iptali için gerekli olan evrakları “Dosya Ekle” butonuna tıklayarak sisteme yükleyebilir, “Gönder” butonuna tıklayarak da işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet Kapısı üzerinden de abonelik sözleşme fesih başvurusunu birkaç adımda kolayca yapabilirsiniz. 

 • Abonelik numarası, kişilere abonelik sözleşmesi imzalanırken verilen numaradır. Bir anlamda bu numara, aboneliğinize dair kimlik bilgisidir. Abonelik numarası; borç sorgulama, fatura ödeme ve diğer işlemler sırasında size sıklıkla sorulur. Kahramanmaraş Su abonelik numarasını öğrenmenin en kolay yolu faturanıza bakmaktır. Su faturanız üzerindeki 7 haneli numara abonelik numaranızdır. Abonelik numarası faturanızda tesisat no veya müşteri no olarak da geçiyor olabilir. Ayrıca bu numarayı Kahramanmaraş Su müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz. Numarayı öğrendikten sonra HangiKredi online fatura ödeme merkezinden yararlanabilir, faturalarınızı sorgulayarak ödemelerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

  Herhangi bir aboneliğiniz yoksa ve nasıl açtıracağınızı merak ediyorsanız “Elektrik, Su, Doğalgaz Abonelikleri Nasıl Açılır?” isimli yazımızdan faydalanabilirsiniz.

 • Banka kartınızın mevduat hesabı ile Kahramanmaraş Su şubelerinden, PTT’den, ATM’leri kullanarak veya direkt bankaya giderek ödeme yapabilirsiniz. Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, Finansbank, Kuveyt Türk, Aktifbank, TEB, Akbank, Albaraka, ING Bank, Vakıf Katılım veya Türkiye Finans’a ait banka kartları ile de ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu bankaların banka kartlarına hesaptan otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verdiğinizde işlem yaptığınız kartın hesabından fatura tutarı belirli tarihlerde çekilir. 

 • Kahramanmaraş Su fatura ödeme işlemi için firmanın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartını da kullanabilirsiniz. Bu bankalar arasında Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi yer alır. Ayrıca Finansbank, Kuveyt Türk, Aktifbank, TEB, Akbank, Albaraka, ING Bank, Vakıf Katılım ve Türkiye Finans Bank kredi kartları ile de ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz faturanızı HangiKredi online fatura ödeme merkezinden yararlanarak KASKİ’nin anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile ödeyebilirsiniz. Ödemenizi kredi kartınız ile PTT şubesinden, vezneden, Kahramanmaraş Su şubelerinden, bankanızdan veya Faturamatik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Borcunuzu kredi kartınız ile e-Devlet Kapısı üzerinden de ödeyebilirsiniz. 

 • Kahramanmaraş Su abonelik iptali e-Devlet Kapısı üzerinden T.C. kimlik no ve e-Devlet şifresi ile şubeye gitmeden gerçekleştirilebilir. Sisteme giriş yaptıktan sonra kayıtlı olduğunuz tüm abonelikler açılır. İptal etmek istediğiniz KASKİ aboneliğinizi seçin. Açılan sayfada “fesih başvurusu yap” linkine tıklayın ve iptal nedeninizi belirtin. Hazırladığınız iptal dilekçesini ve diğer gerekli evrakları sisteme yükleyin. Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduysanız aboneliğiniz otomatik olarak iptal edilir. 

  Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için ”e-Devlet İle Abonelik İptali Nasıl Yapılır?” yazımızı inceleyebilirsiniz. 

 • Kahramanmaraş Su faturanızın ödenmesi için bankanıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. KASKİ’nin anlaşmalı olduğu bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, Kuveyt Türk, TEB, Akbank, Albaraka, Şekerbank ve ING Bank’ın kredi kartları için otomatik ödeme talimatı vermeniz mümkündür. İlgili kartınıza otomatik ödeme talimatı vermek için bankanızı arayabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi veya mobil uygulama üzerinden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizde her ayın belirli bir gününde kartınızdan fatura tutarı direkt olarak çekilir. Bu sayede ödemeleriniz sorunsuz bir şekilde yapılır. Ödemenizi HangiKredi internet sitesinden de hızlıca yapabilirsiniz. HangiKredi, ödemenizi düzenli olarak yapmanız için size bildirim gönderir. Bu sayede faturaların ödeme tarihini kaçırma gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon