Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

İzmit Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • İSU fatura ödeme işlemlerini online kanallar ile pratik biçimde gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi aracılığı ile ödeme işlemleri banka kartları kullanılarak yapılabilir. Telefonunuza gelen SMS kodu ile işlemi teyit ederek güvenli bir ödeme gerçekleştirmek mümkündür. Banka kartı ile ödeme yapmak için hesabınızda en az fatura tutarı kadar para olması gerekir.

 • İSU İzmit fatura kullanım sorgulamasını gerçekleştirmek için internet sitesinde yer alan “Sanal Şube” hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sanal şube üzerinden İSU borç sorgulamak için karşınıza çıkan ekranda “Fatura İşlemleri” menüsünü seçmeniz gerekir. Açılan ekrandan fatura işlemlerini gerçekleştirebilmek için üye girişi yapmanız istenir. Sisteme üye girişini T.C. kimlik numarası ve şifreniz ile yapabilirsiniz. Sisteme üyeliğiniz yok ise kısa sürede üye olabilirsiniz. Aboneliğinize ait fatura sorgulama işlemlerini HangiKredi üzerinden gerçekleştirmeniz de mümkündür. Ana sayfada yer alan “Fatura Ödeme” menüsünün yönlendirdiği ekrana kurum, fatura ve abonelik bilgilerini girerek kısa sürede sorgulama işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

  Fatura işlemlerine e-Devlet girişi ile de ulaşabilirsiniz. e-Devlet şifreniz yok ise PTT şubelerinden küçük bir ücret karşılığında oluşturabilirsiniz. İSU faturası sorgulamak için “Borç Sorgula & Öde” menüsünü seçmelisiniz. T.C. kimlik ya da sicil numarası ile aboneliğinize kayıtlı fatura bilgilerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 • İzmit su faturalarının ödemeleri, online olarak hızlı ve pratik biçimde gerçekleşir. İSU fatura ödeme işlemlerini internet sitesinden gerçekleştirmek için izlenmesi gereken adımlar bulunur.

  • İSU ana sayfada yer alan “Fatura Öde” seçeneğine tıklayın.
  • İşleminizi devam ettirmek için üyelik ya da e-Devlet girişi yapın.
  • Fatura işlemleri menüsünde yer alan “Borç Sorgula & Öde” kısmına giriş yapın.
  • Yeni sicil girişi menüsünü seçin.
  • T.C. kimlik ya da sicil numarasını girerek sistem üzerine kayıtlı faturanızı görüntüleyebilirsiniz.
  • Fatura seçimi yaptıktan sonra banka ya da kredi kartı bilgilerinizi girerek online ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  Aboneliğinize ait İSU faturalarını öderken farklı kanallardan da yararlanabilirsiniz. HangiKredi sayesinde 3 adımda İSU online fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfada yer alan “Fatura Ödeme” menüsüne giriş yaptıktan sonra kurum seçmeniz gerekir. “Su” menüsüne giriş yaptıktan sonra “Hemen Fatura Öde” seçeneğine tıklayın. Açılan ekrana fatura türü, kurum adı, abone ve sicil numarasını girdikten sonra banka ya da kredi kartınız ile İSU ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Kredi kartı da İSU faturalarını ödemek için pratik ve hızlı bir yöntem olarak öne çıkar. Anlaşmalı bankaların kredi kartlarını kullanarak taksitli ödeme imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi HangiKredi üzerinden sadece 3 adımda gerçekleştirmeniz mümkündür. Dilerseniz abone bilgilerinizi sisteme kaydederek sonraki aylarda ödeme işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 

 • İSU Kocaeli su faturalarınızı öderken teknolojinin gelişimine ayak uyduran online ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz. HangiKredi’de yer alan “Fatura Ödeme” sekmesinden yapacağınız ödemeler dakikalar içerisinde sonuçlanır. Ödeme için kartınıza ait önemli bilgiler saklanmadan direkt olarak ilgili bankaların sunucularına iletilir. Bu sayede tarafınıza ait bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve kötü amaçlarla kullanılamaz. 

 • İzmit Su; abonelik, sözleşme, fatura, arzu ve talepler için kesintisiz bir müşteri destek hattı sunar. İSU iletişimi ALO 185 numaralı telefondan gerçekleştirilir. Kesintisiz bir müşteri destek hattı ile aboneliğinize dair tüm aydınlatıcı bilgilere kısa sürede sahip olabilirsiniz. 

 • İSU abonelik işlemlerini başlatmak için ana sayfada yer alan “Sanal Şube” sistemine giriş yapmanız gerekir. Açılan sayfadaki “Bilgi” bölümüne giriş gerçekleştirdikten sonra “İlk Abonelik İşlemi” sekmesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Konutlarda su aboneliğini başlatmak için T.C. kimlik belgesi, zorunlu deprem sigortası poliçe numarası (DASK) ve yapı kullanım izin belgesi ile en yakın şubeye başvurmanız gerekir. Aboneliğin başlatılacağı binanın yapım tarihine göre ek belgelere ihtiyaç duyulur.

  • Binanın yapım tarihi 12.10.2004’ten önce ise; bu döneme ait doğalgaz, telefon, elektrik sözleşmelerinden herhangi bir tanesi gereklidir. Fatura yerine belediyeden alınan ve bilgilerin doğruluğu onaylanmış Emlak Vergisi Beyannamesi’nin tasdikli ve imzalı sureti de kullanılabilir.
  • Binanın yapım tarihi 12.10.2004 - 26.07.2008 arasında ise yapı ruhsatı gereklidir. Ayrıca belediyeden alınan ve binanın yapım tarihini gösterir bir yazının da beyan edilmesi gerekir. 
  • Binanın 26.07.2008 ve sonrasında inşa edildiyse Yapı Kullanma İzin Belgesi istenir. 

  Yeni bir eve taşınan kullanıcılar, “Kiracı su aboneliği için gerekli evraklar nelerdir?” sorusunun cevabını arar. Öncelikle daha önceki abonelikler ya da taşınma seçenekleri için devir işlemlerinin başlatılması gerekir. Devir işleminin yapılacağı kiracıya ait su abonelik başvurusu sırasında gerekli belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı ya da T.C. kimlik kartı
  • Kira kontratı
  • Sayaca ait eski fatura ya da sayaç seri numarası
  • Zorunlu deprem sigortası poliçesi (DASK) 
 • İSU abonelik fesih işlemleri için oldukça pratik ve hızlı bir altyapı sunar. Abonelik kapatma (fesih) işlemlerini internet sitesinde yer alan “Sanal Şube” üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üye ya da e-Devlet girişi yaptıktan sonra “Abonelik İşlemleri” menüsü üzerinden iptal başvurusu yapılabilir. Cep telefonu üzerinden teyit işlemi yaptıktan sonra aboneliğinize dair tüm bilgileri doğru ve eksiksiz biçimde eklemelisiniz. Son aşamaya geldiğinizde aboneliğinizin fesih işlemleri başarıyla tamamlanır. Abonelik fesih işlemlerini İSU’nun sitesinin yanı sıra e-Devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet sisteme giriş yaptıktan sonra tarafınıza ait aboneliklerin fesih işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • İSU abone numarasını faturalarınızın üzerinde yer alan “Mukavele No” isimli bölümden kolayca öğrenebilirsiniz. Tarafınıza gönderilen faturalara erişiminizin olmadığı durumlarda ise ALO 185 İSU destek hattı üzerinden abone numarası bilgisi alabilirsiniz. Telefon ile abone numaranızı öğrenmek için kimlik bilgilerinizi İSU yetkilisi ile paylaşmanız yeterlidir. 

 • Kullanıcılar, sıklıkla “Su faturası son ödeme tarihi geçerse ne olur?” sorusunun cevabını arar. Su faturası ödemelerine ilişkin gecikme durumlarında hizmet kesintisi için tüketiciye 3 aylık süre tanınır. 3 aylık fatura gecikmesi meydana geldiğinde suyunuz 10 gün içinde kesilir. Hizmet kesme tarihinden sonraki 2 ay içinde borcun ödenmemesi durumunda ise yasal işlem başlatılır. Ödemenizi gerçekleştirdiğiniz gün içerisinde suyunuz açılır. 

  Tarafınıza ait faturalar nedeniyle herhangi bir probleme maruz kalmamak için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Dijital kanallar, müşteri hizmetleri ya da şubeler aracılığı ile vereceğiniz otomatik talimat sayesinde bankanız fatura ödemelerini sizin adınıza yapar. Bu sayede herhangi bir gecikme meydana gelme ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. 

 • Otomatik ödeme talimatı için bankanızın internet sitesini ya da mobil cihazlar için geliştirdiği uygulamayı kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak otomatik ödeme talimatı vermek de mümkündür. Ayrıca bankanızın şubelerinden de bu konu ile ilgili yardım alabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınız üzerinde bankanızı yetkilendirirsiniz. Bu sayede ödemeleriniz tam zamanında yapılır ve olası sorunların önüne geçilir. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon