Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Hatay Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Fatura ödeme işlemleri, doğru ve güvenilir bir ödeme merkezini tercih ettiğinizde hiçbir sorun teşkil etmez. HangiKredi, bu süreçte kullanıcılarına hem pratik hem de güvenilir ödeme imkânı sunar. HangiKredi Ödeme Merkezi üzerinden yapacağınız tüm işlemler yüksek güvenlik standartları ile korunur. Böylece hem fatura hem de kart bilgilerinin güvenliği sağlanır. 

  Geliştirilmiş altyapılara sahip olan HangiKredi, tüm ödeme işlemlerini gönül rahatlığı ile tamamlamanıza yardımcı olur. Böylece evde, iş yerinde, kafede ya da seyahatte dilediğiniz faturayı kolayca ödeyebilirsiniz. HangiKredi, tüm fatura ödeme işlemlerinde hız kazandırır.

 • Hatay su hakkında bilgi almak için iletişim adresine, numarasına ya da e-posta adresine ihtiyaç duyabilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerden faydalanarak aklınıza takılan her sorunun cevabını kolayca alabilirsiniz. 

  HATSU Genel Müdürlüğü Adresi: Aksaray Mah 89. Sok. No:16/1 Antakya/HATAY
  Telefon Numarası: (0326) 212 43 33 / 35
  Fax Numarası: (0326) 212 58 88
  E-Posta Adresi: bilgi@hatsu.gov.tr / hatsu@hs01.kep.tr
  Arıza ve Şikâyet Talebi: Alo 185

  Altyapıdaki arıza ve şikâyetler için ALO 185 HATSU çağrı merkezi numarasını tuşlayarak, 7/24 hizmet alabilirsiniz. Kayıt oluşturduktan sonra alanında uzman ekipler en kısa sürede müdahalede bulunur.

 • Ödeme yöntemlerinin çeşitlenmesi ile birlikte “Kredi Kartı ile Hangi Faturalar Ödenir?” sorusu en çok merak edilenler arasındadır. HangiKredi üzerinden elektrik, su, doğal gaz, telefon, TV ve internet faturalarını kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Bu işlemler için kurum adı, abone/sözleşme numarası ve fatura türünü seçmeniz yeterlidir. Gerekli adımları tamamladığınızda ödeme işlemi başarıyla tamamlanır.

 • Abone numarası, abonelikleriniz ile ilgili yapmak istediğiniz her işlemi kapsar. Fatura ödeme, borç sorgulama ya da fesih başvurusu başta olmak üzere tüm işlemler abone numarası ile kolayca tamamlanır. Zamandan kazanmak ve işlerinizi kolayca tamamlamak için abone numarasını kaybetmemek gerekir. 

  Abone numarasını öğrenmek için hatay su faturanızı inceleyebilirsiniz. Faturanın sol üst kısmında yazan 7 haneli sayı, abone numarasını belirtir. Bu numara sayesinde tüm işlemlerinizi çevrimiçi platformlarda tamamlayabilirsiniz

 • Hatay su fatura sorgulama işlemini evinizin konforunda rahatça tamamlayabilirsiniz. İnternet ortamının sağladığı ayrıcalıklar, sorgulama işlemini herhangi bir ödeme merkezine gitmeye gerek kalmadan yapmanızı sağlar. Böylece hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmek mümkün olur. Hatay Hatsu su borcu sorgulama işlemini yapabileceğiniz çeşitli kanallar mevcuttur. Güvenilir web siteleri üzerinden bu işlemi dakikalar içerisinde tamamlayabilir, güncel borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Sorgulama işlemi için tercih edebileceğiniz en iyi platformlardan birisi HangiKredi'dir. HangiKredi Ödeme Merkezi sayesinde borçlarınızı kolayca takip edebilir, fatura işlemlerini güvence altına alabilirsiniz. 

  Hatay su işleri borç sorgulama sürecinde e-devlet kanalını da tercih etmek mümkündür. Platforma giriş yaptıktan sonra açılan sayfada ''Belediye Hizmetleri'' sekmesini bulunuz. Bu kısımda ''Hatay Belediyeleri'' seçeneğine tıkladığınızda ''Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'' sayfası açılır. Açılan sayfada borç bilgileri sorgulama işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

  Fatura sorgulama işlemleri için Hatsu Genel Müdürlüğü’nün Online İşlemler sayfasını da tercih edebilirsiniz. Ana sayfa üzerinden sanal şubeye giriş yaptıktan sonra abone numarası girilmelidir. Bu şekilde aboneliklere ait tüm borçlar görüntülenir. 

 • Hatay su faturası ödeme işlemlerini çeşitli platformlar üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz. Bu süreçte fatura ödeme ve sorgulama işlemleri için HangiKredi’den yararlanabilirsiniz. HangiKredi Ödeme Merkezi; suyun yanı sıra doğal gaz, elektrik, telekomünikasyon, televizyon ve diğer ödemeleri rahatça yapabileceğiniz altyapıya sahiptir. Faturaları yalnızca 3 adımda ödeyerek, diğer işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey HangiKredi Ödeme merkezini web sitesi üzerinden ziyaret etmektir. 

  İlk olarak ana sayfa üzerinden fatura ödeme seçeneğine ilerleyiniz. Bu alanda ''Hemen Fatura Öde'' kutucuğuna tıklayınız. Açılan pencerede fatura türü, kurum adı ve abone numarasını ekleyerek güncel faturalarınıza göz atabilir, ödeme işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz. Platform, tüm ödeme işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

  Son olarak fatura ödeme işlemleri için Hatsu Genel Müdürlüğü’nün sanal şube işlemlerini de tercih edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden hatsu.gov.tr’ye giriş yaparak online ödeme kısmına ilerleyiniz. Açılan sayfada abone numarasını tuşlayarak faturaları ödemeniz mümkündür. 

 • Su abonelik iptali işlemlerini dilediğiniz yerden kolayca tamamlayabilmeniz mümkündür. Çeşitli platformlar aracılığı ile gerçekleşen bu hizmet, bulunduğunuz her alandan fesih başvurusu yapmanıza imkân tanır. Böylece zamandan tasarruf edebilir, diğer işlerinize vakit ayırabilirsiniz. 

  Hatay su aboneliği iptali için HATSU Genel Müdürlüğü'nün web sitesi tercih edilebilir. Öncelikle ana sayfa üzerinden müşteri hizmetleri sekmesine tıklayınız. Bu alanda ''Abonelik Sözleşmesi İptali'' kısmını seçerek abone numaranızı yazınız. Gerekli talimatlar doğrultusunda ilerlediğinizde abonelik fesih başvurusu işlemi tamamlanmış olur.

  Hatay hat su abonelik iptalinde için e-devlet kanalı da kullanılır. Öncelikle anasayfa üzerinden ''Belediye Hizmetleri'', sonrasında ise ''Hatay Belediyeleri'' sekmesinde ilerleyiniz. Açılan sayfada ''Hatay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'' seçeneğini bulunuz. Bu kısım üzerinden abonelik sözleşme feshi başvurusunda bulunabilir, başvuru takibi yapabilirsiniz. E- Devlet Su Abonelik İptali Nasıl Yapılır? sorusunun cevabı da bu şekilde açıklanabilir.

 • Hatay Su abonelik sözleşme feshi için çeşitli belgelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Aşağıda yer alan evrakları tamamladıktan sonra fesih işlemleri, yoğunluğa bağlı olarak, kısa bir süre içerisinde tamamlanır.

  Abonelik feshi için gerekli olan bilgi ve belgeler;

  • Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi
  • Abone numarası
  • Sayacın fotoğrafı
  • Teminat iadesi için gereken iban numarası

  Bu evrakları temin ettiğinizde abonelik işlemlerini sonlandırabilirsiniz. Fesih işlemlerine HATSU Genel Müdürlüğü’nün web sitesinden ya da e-devlet kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Güvenilir platformları kullanarak su faturası ödemek oldukça kolaydır. HangiKredi Ödeme Merkezi sayesinde, tüm fatura ödeme işlemleri banka kartı üzerinden kolayca tamamlanır. 

  Öncelikle fatura türü, kurum adı ve abone numarasını ilgili alanlara yazdıktan sonra ödemek istediğiniz faturayı seçiniz. Sonrasında ise banka kartı bilgilerinizi yazarak ödeme işlemlerini güvenle tamamlayabilirsiniz. HangiKredi ile tüm fatura süreçleri güvence altına alınır. Kişisel bilgilerinizi özenle koruyan altyapılar, güvenilir bir ödeme ortamı oluşturur.

 • Otomatik ödeme talimatı, faturaların son ödeme tarihini unutanlar için son derece faydalı bir özelliktir. Su, elektrik, doğalgaz, TV ya da telefon faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibi derdini en aza indirebilirsiniz. Böylece tüm fatura tutarları son ödeme tarihinde kredi kartınızdan tahsil edilmiş olur. Otomatik ödeme talimatını bankanızın çevrimiçi işlemleri ya da mobil bankacılığı üzerinden verebilirsiniz. Abone/sözleşme numarasını ilgili kısma eklediğinizde fatura tutarları, son ödeme tarihinde otomatik olarak ödenir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon