Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Gümüşhane Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Gümüşhane Belediyesi su faturası ödeme için TC kimlik numarasının yanı sıra abonelik numarasının da bilinmesi gerekir. Ödeme işlemi yapılırken, su faturalarının üzerinde bulunan bilgiler arasında yer alan “abonelik no” ya da “mukavele no” kısmına karşılık gelen numara kullanılır. Bu numara harf ve rakamlardan oluşabilir. Harfleri yazmadan, sadece ilk 8 rakamı yazarak numara girişi yapılabilir. Eğer ilk 8 rakam, 0 ile başlıyorsa bunun da girişi yapılmalıdır. Numara girişinde yapılacak bir hatada ödeme sisteminden uyarı gelir. Giriş yapıldıktan sonra gelen ekrandan doğru numara girişi yapılıp yapılmadığı kontrol edilebilir. Gümüşhane Belediyesi su ödeme işlemi bu şekilde kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Belediyelerin önemli hizmetlerinden birisi olan internet üzerinden fatura ödeme hizmeti, banka kartı ya da kredi kartıyla da yapılabilir. Ancak hangi siteden ödeme yapıldığına, kart bilgilerinin hangi siteye girildiğine dikkat edilmesi gerekir. Bunun için arama motoruna yazmak yerine, internet sitesine doğrudan yönlendirecek olan linki, sayfanın tarayıcı (en üstte yer alan) satırına yazabilirsiniz. Gümüşhane Belediyesi su borcu ödeme işlemi de internet sitesi ya da e-devlet kapısından yapılabilir. Bu sitelerden yapılan ödemelerde her zaman güvenlik sertifikası ve güvenlik tedbirli ödeme şekilleri kullanılır. Diğer sitelerde de aynı güvenlik tedbirlerinin olup olmadığına dikkat etmeniz önem taşır. Bu hususlara dikkat ettikten sonra Gümüşhane Belediyesi su faturası ödeme işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gümüşhane Belediyesi’ne yapılan başvurular arasında Su ve Kanalizasyon ile ilgili başvurular yer alır. Bu başvurular için belirlenmiş Gümüşhane Belediyesi santral telefon numarası 0 (456) 213 73 00 - 01 - 02’dir. Beyaz masa üzerinden ulaşmak için 153 veya 444 87 29 numaraları kullanılabilir. Ayrıca, belediyenin internet sitesi ya da sosyal medya hesaplarını takip edebilir, bu hesaplar üzerinden veya belediyenin iletişim formu üzerinden de bağlantıya geçebilirsiniz.

 • Gümüşhane Belediyesi su borcu sorgulama için çeşitli internet siteleri üzerinden işlem yapılabilir. Genellikle konuya ilgili arama yapıldığında çıkan tüm internet siteleri, belediyenin sorgulama sayfasına yönlendirecektir. Fatura ödemeleri ve sorgulamaları için iki resmî kurumun internet sitesi rahatlıkla kullanılabilir. Belediyenin ödeme sayfası ve Türkiye Cumhuriyeti e-devlet giriş kapısı üzerinden tüm sorgulamalar ve ödemeler gerçekleştirilebilir. E-devlette arama satırına “Gümüşhane Belediyesi su faturası ödeme” yazılarak ilgili sayfaya ulaşmak mümkündür. Aynı şekilde Gümüşhane Belediyesi internet sitesi üzerinden de e-ödeme linkine tıklanarak sorgulama / ödeme sayfasına gidebilir ve sorgulamanızı yapabilirsiniz.

 • Su aboneliği nasıl açılır?” sorusu gibi “Abonelik nasıl iptal edilir?” de en çok merak edilen konular arasında yer alır. Taşınma gibi nedenlerle yapılan abonelik iptallerinde, en son tarihli Gümüşhane Belediyesi su faturasının ödenmiş olması önem taşır. Abonelik iptalini e-devlet kapısı üzerinden ya da belediye internet sitesi üzerinden gerçekleştirmek mümkündür. Bunun için kapatılacak yerde kullanılan suyun son metreküp miktarı, abone numarası ve abonenin T.C. kimlik numarası yeterli olacaktır. E-devlet kapısı üzerinden yapılacak abonelik iptallerinde abonenin kimlik numarası ve şifresi ile siteye giriş yapması, sitede bulunan arama satırına “Gümüşhane Belediyesi su abonelik iptal” ya da “su abonelik iptal” yazması işlemleri başlatması için yeterlidir. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon