Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Giresun Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Su aboneliği her tip mesken için değişiklik gösterir. Abonelik iptalleri konut ve iş yeri olmak üzere ikiye ayrılır. Konut aboneliği iptali için ilgili kuruma kimlik belgesi, sayaçta görünen son metreküp rakamı ve son faturayı yanınızda bulundurarak başvurabilirsiniz. İş yeri abonelik iptali için kimlik belgesi, sayaçta görünen son metreküp rakamı ve kaşe, imza sirküsü ve şirket tarafından verilmiş yetki belgesi gerekir. 

 • Giresun Belediyesi su faturası ödeme ve sorgulama için internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. E-devlet ya da Giresun Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden, borç sorgulama butonuna tıklayarak açılan sayfada istenen bilgileri eksiksiz şekilde doldurabilirsiniz. Giresun Belediyesi su borcu sorgulama işleminde öncelikli olarak abonenin bilgilerine ulaşmak için kişinin Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve şifrenin girilmesi gerekir. Eğer henüz bir şifre alınmadıysa “Yeni Kayıt” butonuna tıklayarak açılan kayıt sayfasına T.C. Kimlik No ve doğrulama kodunuzu girebilirsiniz. Aboneliği olan kişilerin bilgileri, kurum tarafında sorgulanır ve eşleşen veriler doğrultusunda kayıt işlemi gerçekleştirilir.

 • Giresun Belediyesi online su faturası ödeme işlemleri için öncelikli olarak su faturasının üzerindeki abone numarasını ilgili kısma girmelisiniz. Fatura üzerinde yer alan “Mukavele No” abonelik numarasıdır. Numaranın, rakamlarla başlayan kısmından itibaren ilk 8 hane abone numarası olarak yazılır. Bu rakamlar haricindeki diğer rakamların yazılmasına gerek yoktur. Yine de oluşabilecek bir yazım yanlışından kaçınmak için rakamları girdikten sonra fatura üzerindeki isimle ekranda çıkan ismi karşılaştırmak ve doğruluğu kontrol etmek mümkündür. Abone numaranızı öğrendikten sonra Giresun Belediyesi su ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

 • İnternet üzerinden fatura ödemek ya da benzeri mali içerikli işleri gerçekleştirmek için öncelikli olarak sitenin resmi bir site olup olmadığına dikkat etmeniz önerilir. Borç sorgulama ve diğer işlemler için sorgulanan sitenin güvenilir olması bu anlamda önem taşır. Güvenilir siteleri diğerlerinden ayırt eden en önemli özellik resmî olmalarıdır. Herhangi bir site üzerinde görülebilecek Giresun Belediyesi su borcu ödeme linkinin de bu resmi sitelere yönlendirilmesi gerekir. Su faturası, resmî internet sitelerinden kredi kartı ile ödenebilir. Detaylı bilgi için Kredi Kartı ile Su Faturası Nasıl Ödenir? yazımıza da göz atabilirsiniz. 

  Giresun Belediyesi su ödeme için iki farklı seçeneğiniz bulunur. Bunlardan ilki e-Devlet internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirilir. Platforma T.C. Kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra sayfa üzerinde “Giresun Belediyesi Su Aboneliği Sorgulama” araması yaparak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz de belediyenin kendi internet sitesi üzerinden, Giresun Belediyesi e-belediye butonuna tıklanarak TCKN ve şifrenizle işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve tek bir yerden kolaylıkla sorgulama ve su faturası ödeme için HangiKredi’den yararlanabilirsiniz.

 • Geçici su kesintileri ya da arızalar ile ilgili olarak belediyenin internet sitesini ya da sosyal medya hesaplarını takip etmek ya da iletişim formunu doldurarak soru sormak mümkündür. Su arızaları için Giresun su arıza hattı olan 185’i tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz 444 4 028 iletişim numarasını arayarak Giresun Belediyesi beyaz masa hattına bağlanabilirsiniz. Bunlara ek olarak Giresun Belediyesi iletişim numarası olan 0 (454) 216 33 27 ile sorularınıza cevap arayabilirsiniz. Karşılaştığınız problem herhangi bir arızadan kaynaklanmıyorsa unuttuğunuz fatura borcunuz sebebiyle suyunuz kesilmiş olabilir. Bunu öğrenmek için Giresun Belediyesi su ödeme yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon