Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Elazığ Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla fatura ödeme işlemleri artık çevrimiçi olarak yapılabilir. Elazığ Belediyesi su faturası ödeme işlemleri de dijitale taşımıştır. Elazığ Belediyesi gerek yüz yüze gerekse online fatura ödeme işlemleri için abone numarasına ve fatura numarasına ihtiyaç duyar. Fatura üzerinde kolayca bulunabilecek bu bilgiler ile ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz faturalarınızı çevrimiçi olarak belediyenin kendi internet sitesi üzerinden oluşturduğu ödeme platformundan ve e-Devlet’ten ödeyebilirsiniz. Elazığ Belediyesi su faturası ödeme işlemlerini HangiKredi üzerinden de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Elazığ Belediyesi su aboneliği, meskenler ve ticarethaneler için bir takım evrakların temin edilmesini gerektirir. Konut ve ticarethane su aboneliğinden çıkmak istiyorsanız iskân raporu ve inşaat ruhsatı fotokopilerinizi edinmelisiniz. Ayrıca tapunun ve abone kimliğinin fotokopisi de gerekir. Su hizmeti abone devri işlemleri için; tapunun fotokopisine, kimlik fotokopisine ve abone numarasına ihtiyaç duyulur.

 • Su aboneliği iptali konutlarda ya da iş yerlerinde taşınma ve benzeri nedenlerle abonelik işlemlerinin sonlandırılmasıdır. Elazığ Belediyesi su aboneliği iptali işlemleri için yapılacak prosedürler bulunur. E-Devlet hizmetlerinin yaygınlaşmasıyla çevrimiçi olarak abonelik iptali başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlemler için abonenin T.C kimlik numarasına ve sayaç üzerinde bulunan son tüketim miktarına ihtiyaç duyulur. Abonelik işlemlerinin iptal edilmesinden sonra kullanıcıya ödenen teminat bedeli güncel rakamlar göz önünde bulundurularak iade edilir. 

 • Elazığ Belediyesi su aboneliği işlemleri için telefon yoluyla belediye yetkililerinden bilgi almak mümkündür. Elazığ Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, belediyenin sağlayacağı su hizmetleri ile ilgilenen temel birimdir. 0 (424) 248 47 01-10 hattı üzerinden bu birime ilişkin bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Elazığ Belediyesi su iletişimi konusunda beyaz masa ile de iletişime geçebilirsiniz. Bunun için 153 numaralı telefon ile ve 0543 23 23 153 whatsapp hattı kullanılabilir.

 • Elazığ Belediyesi su faturası ödeme işlemlerini e-Devlet ve belediyenin kendi sitesi üzerinden gerçekleştirmek güvenlidir. Bunlara ek olarak HangiKredi aracılığı ile de pratik ve güvenli biçimde ödeme yapabilirsiniz. Özellikle otomatik ödeme talimatları fatura ödemeyi unutma riskini ortadan kaldırabilir. Peki, otomatik fatura ödeme talimatı hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Otomatik ödeme talimatı internet bankacılığında kullanılan kredi kartı ya da banka kartı üzerinden tanımlanabilir. Kullanıcısı olduğunuzun bankanın müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek ya da mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylece Elazığ Belediyesi su faturası yatırma işlemleri de otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda belediyeye ait online işlemler sekmesinde Elazığ Belediyesi su ödeme ve borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler sayesinde bireylerin belediyeye kadar gitmesine gerek kalmaz. Bunun yanı sıra belediyenin internet sitesini ve e-Devlet’i kullanarak da sorgulama ve ödeme yapılabilir. Elazığ Belediyesi su borcu sorgulama sayesinde unutulan faturalardan haberdar olunabilir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon