Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Edirne Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Edirne su iletişim numaraları sayesinde aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz. Böylece isterseniz su isterseniz de kanalizasyon hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu numaraları çevrenizdeki su kesintilerine ulaşmak ya da herhangi bir durumu ihbar etmek için de kullanabilirsiniz. Edirne Su Kanalizasyon Müdürlüğü’ne 0 (284) 213 91 40 santral numarasından ulaşabilirsiniz. Bu hat üzerinden su için 141 dahili, kanalizasyon için ise 134 dahili kodlarını girmeniz gerekir. Edirne Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne 0 (284) 212 09 11 ya da 0 (284) 212 09 13 telefon numaralarından da ulaşabilirsiniz. 

 • Edirne su faturası ödeme işlemi için doğru ve güvenilir kanalları tercih etmeniz önerilir. Hangikredi, yüksek güvenlik önlemleri ile tüm ödemelerde içinizin rahat olmasını sağlar. Kişisel bilgilerinizi koruyarak tamamen güvenilir bir su faturası ödeme ortamı oluşturur.

  Bazı durumlarda fatura tutarı beklenenden daha fazla gelebilir. Bu durumda kişiler, fazla gelen fatura itirazı nasıl yapılır? sorusunun cevabını merak eder. Fazla gelen fatura itirazlarını ikametgâh adresinizin bağlı olduğu su ve kanalizasyon idaresine giderek yapabilirsiniz. 

 • Edirne su borcu sorgulama işlemi çeşitli kanallar üzerinden yapılabilir. Kendiniz için en uygun olan yöntemi seçerek fatura sorgulama sürecini kolay hâle getirebilirsiniz. Hangikredi tarafından özel olarak geliştirilen ödeme ve sorgulama sistemi sayesinde bu işlemler basitleşebilir. Bundan faydalanmaya başlamak için öncelikle HangiKredi anasayfası üzerinden ''fatura ödeme'' kutucuğuna tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada ''su'' seçeneğinde ilerleyebilirsiniz. Son olarak ilgili kısımlara kurum ve abone numarasını yazarak sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bu alandan güncel borç tutarını öğrenmek mümkündür.

  Edirne su faturası sorgulama işlemi, e-Devlet kanalı üzerinden de kolayca tamamlanabilir. Bu işlem için kimlik numaranız ve e-Devlet şifreniz gereklidir. Giriş yaptıktan sonra anasayfa üzerinden ''Belediye Hizmetleri'' sekmesine tıklayınız. Bu kısımda ''Edirne Belediyesi'' kutucuğunu seçerek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Edirne su abone numarası, tüm işlemlerinizde pratik çözümler sunar. Abone numarası sayesinde bilgilerinizi tekrardan ibraz etmenize gerek kalmaz. Fatura sorgulama, ödeme ve abonelik iptali gibi pek çok işlemi kısa sürede yapabilirsiniz. 

  Edirne su faturası abone no öğrenmek için evinize daha önceden gelen su faturalarına göz atabilirsiniz. Bu numara genellikle faturaların sağ ya da sol üst köşesinde yer alır. Evinize daha önceden gelen bir su faturası yoksa, yetkili kuruluşa giderek ya da iletişim numaralarını tuşlayarak bilgi alabilirsiniz.

 • Edirne su aboneliğini iptal etmek için e-Devlet kanalından yardım alabilirsiniz. Öncelikle e-Devlet üzerinden giriş yaparak tıpkı sorgulama işleminde olduğu gibi ''Belediye Hizmetleri'' sekmesine tıklayabilirsiniz. Sonrasında ''Edirne Belediyeleri'' kutucuğunu seçerek sunulan hizmetlere ulaşabilirsiniz. Bu kısımda ''Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu'' seçeneğine tıklayarak abonelik iptali konusunda ilk adımı atabilirsiniz. Bununla birlikte yetkili kuruluşu ziyaret ederek aboneliği iptal etmek de mümkündür.

  Su aboneliği nasıl açılır? sorusunun cevabını merak edenler yine e-Devlet platformunu tercih edebilir. Giriş yaptıktan sonra su aboneliği ya da fatura sorgulama işlemi yaptığınız sayfaya ilerleyiniz. Sunulan hizmetlere ulaştıktan sonra ''Yeni Abonelik Başvurusu ve Takibi'' sekmesini tıklayabilirsiniz. Online su aboneliği yapan kişilerin, belgelerini eve gelen personele göstermesi gerekir. 

  Abonelik başvurusu için yetkili şubeye gidip evraklarınızı bırakabilirsiniz. Bu evraklar nüfus cüzdanı, tapu ya da kira kontratı, ikametgâh kaydı, DASK poliçesi, yapı iskan belgesidir. Bu belgeleri tamamladıktan sonra kolaylıkla abonelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon