Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Denizli Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Denizli su faturası sorgulama işlemleri birkaç farklı kanaldan yapılabilir. Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün web sitesinden online olarak öğrenebileceğiniz su faturası bilgilerinize ayrıca e-Devlet üzerinden, PTT şubelerinden veya bankaların mobil uygulamalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca DESKİ Alo 185 Bilgi Hattı aracılığıyla da faturanızı sorgulamanız mümkün.

  Faturalarınızı sorgulamanın bir diğer yolu da HangiKredi ödeme merkezidir. HangiKredi ile Denizli su faturalarınızı üç kolay adımda sorgulayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sisteme üye olduktan sonra profilinize girerek “Fatura ödeme” sayfasına ulaşmak. Buradan “Kurum Adı” kısmında yer alan “Denizli Su (DESKİ)” seçeneğine tıklayarak abone numaranızla faturanızı sorgulayabilirsiniz. 

  Ayrıca Denizli su aboneliği ücreti ve Denizli su aboneliği için gerekli belgelere de DESKİ web sitesinden ulaşmanız mümkün. Bunun için Abone Hizmetleri menüsünden “İlk Abonelik” sayfasına ulaşabilirsiniz. Eğer su faturanızın fazla geldiğini düşünüyorsanız itiraz prosedürünü “Fazla Gelen Faturanın İtirazı Nasıl Yapılır?” sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 • Denizli Su faturası ödemenin en kolay yollarından biri de internette yer alan sistemleri kullanmaktır. DESKİ web sitesinde, sağda bulunan Hızlı Menü içerisinde yer alan DESKİ su borcu ödeme sekmesine tıklayarak sorgulama ve ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfa su faturası borcunuzu e-Devlet altyapısından öğrenmektedir. Dilerseniz DESKİ web sitesi yerine doğrudan e-Devlet’e giriş yaparak “Denizli su” araması ile fatura bilgileri sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz. 

  Fakat bunlardan daha kolay bir yol da var. HangiKredi’nin sunduğu hizmetlerden biri de fatura ödemelerinizi kolay ve düzenli hâle getirmektir. “Fatura Ödeme” kısmından “Su” sayfasına giderek fatura ödeme ekranına hızlıca ulaşabilirsiniz. “Hemen Fatura Öde” seçeneğine tıkladıktan sonra “Kurum Adı” için “Denizli Su (DESKİ)” seçeneğini işaretleyin. Ardından abone numaranızı girerek faturanızı sorgulayabilir ve ödeme yapabilirsiniz.

  Su faturası borcunuzun daha düşük miktarlarda olmasını istiyorsanız “Aylık Faturanızı Azaltmanın Yolları Nelerdir?” yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • İnternetten alışveriş yaygınlaştıkça bu alanda yapılan güvenlik güçlendirmeleri de bir hayli artmıştır. Geliştirilen algoritmalar sayesinde verileriniz güvenli sunucularda işlenir ve üçüncü kişilerin erişimine kapalıdır. Denizli Su borcu ödeme işlemlerinizi internet üzerinden hangikredi.com platformunu kullanarak gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. HangiKredi, ödemelerinizi güvenli biçimde yapabilmeniz için donanımlı bir altyapıya sahiptir. Böylece evden çıkmak veya şubeye gitmek zorunda kalmazsınız. Bu platform sayesinde birkaç tıkla ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Doğal gaz, elektrik ve internet gibi diğer fatura ödeme işlemlerinizi de hangikredi.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  HangiKredi, verilerinizi üçüncü şahıslarla ve kurumlarla kesinlikle paylaşmaz. Yalnızca kimlik ve kart bilgileriniz gibi temel bilgileri girerek yapacağınız ödemeler, zamanında ve hatasız gerçekleşir. HangiKredi, yüksek güvenlikli sistemiyle ödemeniz sırasında bir sorun çıkmayacağını garanti eder. Üstelik kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yapmak istediğiniz farklı işlemleri oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Denizli Su veya tam adıyla Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Alo 185 Bilgi Hattı ile bir telefon kadar yakınınızdadır. 444 9 185 numarası üzerinden de ulaşabileceğiniz çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Buradan yapacağınız aramalar personel tarafından kayıt edilir ve ekiplere iletilir. Tüm ilçelere hizmet veren ekipler, ulaşan arıza bildirimlerine aynı gün içinde müdahale eder. Çağrı merkezi aracılığıyla iletebileceğiniz konular şunlardır:

  • Kanal arızaları
  • Su arızaları
  • Kaçak su kullanımı
  • Su kirliliği
  • Arızalardan kaynaklanan fiziki su kaçakları 

  Ayrıca çağrı merkezi üzerinden faturalarınız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hizmetler ve diğer konular hakkında aklınıza takılan soruları da çağrı merkezine danışarak cevaplandırabilirsiniz.

 • Var olan Denizli Su aboneliğinizin iptal işlemleri için birkaç farklı yol kullanabilirsiniz. Abonelik iptali işlemleri için DESKİ’nin web sitesinde bulunan “Abonelik İşlemleri” kısmından başvuru yapabilirsiniz. Bu ekrana, DESKİ web sitesinin ana sayfasında sol altta yer alan kutucuklardan ulaşabilirsiniz. Bu sayfada yer alan “Abonelik Sonlandırma Başvurusu” sekmesine tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada ilgili kısımlara bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. İptal başvurunuzun başarılı şekilde tamamlanması için son faturanızı ödemiş olmalısınız. Ayrıca önceden kalan bir borcunuzda olmamalı.

  Abonelik iptal işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra ödediğiniz depozito miktarı iptal işlemi sırasında belirttiğiniz hesap numarasına iade edilir. Denizli su aboneliğinizi iptal etmek ve depozito iadesini almak bu kadar kolaydır.

 • Bir sorgulama veya ödeme işlemi yapacağınız zaman size gerekli olacak ilk bilgi abone numaranızdır. Ödemelerinizi yapmak, fatura sorgulamak veya aboneliğinizi iptal ettirmek istediğiniz zaman abone numaranızı bilmek size büyük bir kolaylık sağlar. Böylece her defasında birçok kişisel bilgi girmek zorunda kalmayarak zaman kazanırsınız.

  Abone numaranızı öğrenmenin en kolay yolu geçmiş faturalarınıza bakmaktır. Faturanın üst kısmında yer alan “Abone No” bölümünde görünen numara sizin abone numaranızdır. Eğer elinizde geçmiş bir fatura yoksa abone numaranızı Alo 185 Bilgi Hattı aracılığıyla veya e-DESKİ online platformuna üye olarak öğrenebilirsiniz. 

 • Denizli su faturası hesaplama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle son su faturanızdaki toplam m3 değerini tespit etmeniz gerekir. Ardından, su sayacınızda görünen güncel m3 değerinden son faturanızdaki değeri çıkarmalısınız. Böylece son okumadan beri kullandığınız su miktarını bulacaksınız. Kullandığınız suyun m3 cinsinden değeri ile belirlenmiş olan birim fiyatını çarparak fatura borcunuzu yaklaşık olarak hesaplamış olursunuz. Elbette unutmamalısınız ki bu değere eklenecek KDV ve atık su bedeli gibi kalemlerle faturanız bulduğunuz sonuçtan biraz daha fazla olacaktır.

 • Denizli su ödemelerinizi banka kartı ile yapabilirsiniz. İnternet alışverişi teknolojileri günümüzde yüksek güvenlik önlemleri ile sağlanmaktadır. HangiKredi’nin altyapısı da fatura ödemeleriniz için güvenli bir sistem barındır. Ödeme işlemi sırasında kartınızın ön yüzündeki numaraya, son kullanma tarihine ve arka yüzünde yer alan güvenlik koduna ihtiyacınız vardır. 

 • Tıpkı banka kartında olduğu gibi kredi kartınızla da ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz. HangiKredi’nin ödeme sayfasından yapmak istediğiniz fatura ödemesini seçtikten sonra bilgilerinizi girerek ödeme kısmına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. HangiKredi firmasının altyapısı verilerinizi yüksek güvenlik standartları ile korur ve üçüncü şahıslarla bilgilerinizi paylaşmaz. Ödeme sayfasına geldiğinizde kart bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Otomatik ödeme talimatı vermek sizi her ay birden fazla faturayı takip etme zorunluluğundan kurtarır. Fatura ödeme işlemleriniz için otomatik ödeme talimatı vererek işlemlerinizi son ödeme tarihi geçmeden düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı vermek oldukça basit bir prosedürdür. Bunun için mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Ayrıca hangikredi.com ödeme hizmetleri aracılığıyla da bu işlemi gerçekleştirebilir, faturalarınız için güvenli bir otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon