Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Çorum Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çorum belediyesi su faturası ödeme işlemini gerçekleştirirken birçok farklı yöntemden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz HangiKredi üzerinden 3 kolay adımda su faturası ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İlk adımda kurum adını seçerek abone numaranızı girebilirsiniz. Aylık borcunuzu öğrendikten sonra Çorum belediyesi su faturası ödeme adımına geçebilirsiniz. Bir sonraki adıma geçtiğinizde kart bilgilerinizi girerek Çorum su faturası ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra faturanızı işlemlerinizi Çorum belediyesinin e-belediye uygulamasından da gerçekleştirebilirsiniz. Siteden ödeme yapabilmek için üye olmanız gerekir. Üyeliğiniz varsa sisteme T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile girebilirsiniz. İlk kez kullanacaksanız ise yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Hatta kurum adını ve abone numaranızı biliyorsanız HangiKredi dijital ödeme merkezini tercih edebilirsiniz.

 • Çorum belediyesi su faturası ödeme işleminizi çevrimiçi olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra HangiKredi üzerinden birkaç adımda kolayca işleminizi tamamlayabilirsiniz. Son adımda kart bilgilerinizi girip su faturasının tahsilatını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çorum belediyesinin internet sitesine üyeyseniz sisteme giriş yaparak da ödeme yapabilirsiniz. Hem HangiKredi hem de Çorum belediyesi kart bilgileriniz başta olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi yüksek güvenlik önlemleri ile korur. Her iki kanaldan Çorum belediyesi su borcu ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet bankacılığını aktif olarak kullanıyorsanız bankanıza Çorum belediyesi su faturası ödemesi için otomatik talimat da verebilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için “Otomatik ödeme talimatı hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?” yazısını okuyabilirsiniz.

 • Çorum belediyesi su faturası ödeme işleminde sıkıntı yaşarsanız belediyeyi 0 364 225 08 10 numaralı hattan arayarak işleminiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Eğer belediyeye telefonla ulaşamazsanız iletisim@corum.bel.tr e-postasından ulaşmayı deneyebilirsiniz. İşleminiz acil ise belediye binasına giderek işlemlerle ilgilenen görevlilerden destek alabilirsiniz. Su faturanızın ne kadar olduğunu bilmiyorsanız ise Çorum belediyesi su borcu sorgulama işlemini telefonla veya yüz yüze gerçekleştirebilirsiniz. Faturanızı sorguladıktan sonra Çorum belediyesi su faturası ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. İletişim numarası ve e-postanın yanı sıra belediyenin sitesinde yer alan istek ve şikayet formunu doldurarak görevlilerin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Eğer aboneliğinizi henüz açtırmadıysanız belediyeyi aramadan önce “Su aboneliği nasıl açılır?” yazısını okuyabilirsiniz. 

 • Çorum belediyesi su faturası ödeme işlemini gerçekleştirebilmek için su abonelik numaranızı öğrenmeniz gerekir. Bu numarayı öğrenebilmek için eve gelen su faturasına bakabilirsiniz. Eğer su faturası elinize geçmezse belediyeyi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Dilerseniz direkt belediyeye gidip adınıza kayıtlı olan su abonelik numaranızı öğrenebilirsiniz. Abone numaranızı öğrendikten sonra Çorum su faturası sorgulama işleminizi HangiKredi’den veya belediyenin kendi sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Su faturası kesilmişse sorgulama sonunda borcunuzu görebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon