Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Bursa Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • BUSKİ su fatura sorgulama işlemleri, internet üzerinden kolaylıkla yapılabilir. BUSKİ Su’yun resmî internet sitesi üzerinden faturanızın güncel hâlini ve tüm hizmet bedellerini görüntüleyebileceğinizi bilmeniz gerekir. Online şube aracılığıyla BUSKİ fatura sorgulama gibi işlemleri yapabilmeniz için sisteme üye olmanız gerektiğini de belirtelim. Sisteme giriş yaptığınızdaysa birçok işlemi ekran başında kolaylıkla tamamlayabileceksiniz.

 • BUSKİ borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirdiğinizde faturaya dair detaylı bilgilere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu açıklamalar kısmında faturanın tüm ödeme kalemleri sıralanır. Vergi kesintilerinden hizmet bedeline, kullanım miktarından son ödeme zamanına kadar tüm detayları, fatura açıklamalarında görebilirsiniz. İncelemeleriniz sonucunda tutarda problem olduğunu düşünüyorsanız fazla gelen su faturasına itiraz edebileceğinizi de bilmeniz gerekir.

 • BUSKİ su faturası ödeme işlemleri, online kanallarla hızlı ve pratik şekilde halledilebilir. BUSKİ internet şubesi olarak adlandırılan hizmet üzerinden ödeme işlemlerini yapabilir ve faturanızın detaylarını inceleyebilirsiniz. BUSKİ’nin internet şubesi dışında su faturasının ödeme işlemleri için HangiKredi’yi de tercih edebilirsiniz. HangiKredi’yle ödeme işlemi yapacaksanız aşağıdaki bilgilere ihtiyaç duyacağınızı şimdiden belirtelim:

  • Fatura türü
  • Kurum adı
  • Abone numarası

  HangiKredi’yi tercih ettiğinizde 3 adımda ödeme işlemini gerçekleştirme imkânı yakalayabilirsiniz. “Hemen fatura öde” seçeneğini tıklayarak yalnızca birkaç dakika içinde BUSKİ su borcunuzu kapatabilirsiniz. Pratik hâli sayesinde HangiKredi seçeneğiyle fatura dönemlerinde zamanınızın size kalmasını sağlayabilirsiniz.

 • Bursa BUSKİ su faturası ödeme işlemlerini internet aracılığıyla yapmak son derece güvenlidir. Anlaşmalı bankaların mobil uygulamaları üzerinden ya da dijital çözümler aracılığıyla yapılabilen ödeme işlemleri, güvenlikleri artırılmış prosedürlerdir. Örneğin ödeme araçlarından HangiKredi, kişisel bilgilerinizi saklamadan banka sunucusuna aktardığı için güvenliğiniz konusunda hiçbir endişeniz olmamasını sağlar.

 • Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi’yle iletişim kurmak isteyenler 0224 270 24 00 numaralı telefonu arayabilirler. Su aboneliği için gerekli evraklar gibi bilgilere ulaşım sağlamak istediğinizde iletişim numarasından yetkili kişilerle rahatlıkla konuşabilirsiniz. Ayrıca bu hattın yanı sıra su kesintileri gibi problemler için 185’i de tuşlayabilirsiniz.

 • BUSKİ su aboneliğini iptal etmeniz gerektiğinde kurumun merkezine ya da şubelerine bazı belgeler bırakmanız gerekir. Kimlik fotokopisi, IBAN ve aboneliğinizi bitireceğinize dair dilekçeyi teslim ettiğinizde iptal süreci başlayacaktır. Ayrıca E-devlet ile abonelik iptali de mümkün olduğu için fesih sürecini internet üzerinden de yürütebilir, gerekli bilgi ve belgelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • BUSKİ Su, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir kuruluştur. Müstakil bütçesi bulunan bu kuruluşun ayrıca kamu tüzel kişiliği de bulunur. 1989 tarihinde Bakanlar Kurulu kararıyla BUSKİ yapılandırılması tamamlanmış olsa da bu kuruluşun tarihi çok daha eski zamanlara dayanır. Bursa’da uzun zamandır hizmet veren BUSKİ, gerekli çalışmaları 30 yılı aşkındır devam ettirir.

 • BUSKİ su abone numarası öğrenmek isteyenler, bunu internet aracılığıyla yapabilirler. e-Devlet üzerinden sorgulama işlemi yapmanıza imkân sağlayan sistemi sayesinde pek çok işlemde kullanılan abone numarasını, birkaç dakika içinde öğrenmeniz mümkündür. BUSKİ ile iş birliği içinde yürütülen bu online hizmet, zaman kazanmanız açısından sıklıkla tercih edilir.

 • BUSKİ fatura ödeme işlemlerini banka kartınızla yapmanız mümkün. Bunun için hesabınızda yeterli meblağın bulunması ve kartınızın internet alışverişine açık olması gerekir. HangiKredi üzerinden ödeme gerçekleştirirken banka kartınıza ait bilgilerin saklanmadan sunucuya aktarıldığını da yeniden hatırlatalım. Böylece BUSKİ su ödeme işlemini güvenle halledebilirsiniz.

 • Kullandığınız hizmetin bedeli olarak yansıtılan tutar, kredi kartıyla kolaylıkla ödenebilir. Kartınızın limiti, borç miktarından fazlaysa sorun yaşamadan ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartına sunulan taksit imkânları sayesinde borcunuzu kolay şekilde ödeme şansınız da bulunur. HangiKredi’de kredi kartıyla ödeme gerçekleştirebileceğiniz gibi kurumun resmî internet sitesini de bunun için tercih edebilirsiniz.

 • Kredi kartıyla su faturası borcunu yatırmak istediğinizde otomatik ödeme talimatını kolaylıkla dijital çözümler aracılığıyla verebilirsiniz. Bankanızın mobil ya da internet bankacılığını kullanarak verebileceğiniz bu talimatı, dilerseniz çağrı merkezlerini arayarak da aktif hâle getirebilirsiniz. Bu sayede her ay düzenli olarak faturalarınızın ödendiğine emin olabilir, oluşabilecek problemleri önceden engelleyebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon