Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Bolu Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bolu Su aboneliği iptali için belediye ile iletişime geçmeniz gerekir. Çağrı merkezi veya internet sitesi üzerinden erişim sağladıktan sonra fatura iptali işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik iptali için Bolu belediyesi su faturası ödeme işlemlerini daha önce yapmış olmanız gerekir. Abonelik iptalinden önce ödeme işlemlerinizi HangiKredi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Mevcut fatura borcunuz yoksa abonelik iptal talebiniz alınacaktır. Taşınma gibi bir durum söz konusuysa mevcut adresinizdeki aboneliği iptal ettirebilir ve yeni adresinizde açabilirsiniz. Bununla birlikte adres değişikliği durumunda bu aboneliğinin devredilmesi de mümkündür. Bu tür konularda detaylı bilgi almak için Bolu Belediyesi ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Bolu Belediyesi su servisi tarafından görevlendirilen memurlar, her ayın belli bir gününde su sayaçlarını okurlar. Su faturalarının tutarları bu şekilde belirlenir. Fatura, okuma cihazı tarafından basılır ve bırakılır. Fakat faturanızın kaybolması veya basılmaması durumunda faturanızı online kanallar ile öğrenebilirsiniz. Bu sorgulamayı Hangikredi üzerinden Bolu Su faturasını sorgulayabilirsiniz. Buradan faturanızın miktarını öğrenebilir ve geçmiş faturalarınızı inceleyebilirsiniz. Bu platform doğrudan belediyenin sistemi üzerinden Bolu su faturası sorgulama imkânı sunar.

 • Bolu su faturalarınızı HangiKredi üzerinden ödeyebilmek için ihtiyaç duyacağınız tek şey abone numaranızdır. Bu numarana, faturanızın üst kısmında yer alır. Eğer elinizde bir fatura yoksa veya abone numarası görünmüyorsa Bolu Belediyesi Çağrı Merkezi’ni arayarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden abone numarası öğrenmek için açık adresinizi vermeniz ve güvenlik sorularını yanıtlamanız istenir. Ayrıca belediyenin internet sitesi üzerindeki “E-Belediye” kısmından da Bolu Su abone numarası öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Bolu Su faturası ödeme işlemi belediyenin sistemi üzerinden yapılır. Fatura ödeme merkezlerine gitmeden online ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Hangikredi’de yer alan su faturası ödeme opsiyonunu kullanabilirsiniz. Buradaki menü üzerinden su faturalarını görüntüleyebilir ve Bolu belediyesi su faturası ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi dilerseniz banka veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Güncel ve geçmiş su faturası borçlarınızı buradan yatırabilirsiniz. Evinizden çıkmadan saniyeler içinde Bolu belediyesi su faturası ödeme işlemi yapmanız oldukça kolaydır. 

 • Bolu su aboneliğiniz ile ilgili bilgi almak, talepte ve şikayette bulunmak için iletişim numarasından faydalanabilirsiniz. Faturanızın kullanımınızdan daha yüksek geldiğini düşünüyorsanız veya sistemde faturanız görünmüyorsa iletişim numarası üzerinden Bolu Belediyesi su servisine ulaşabilirsiniz. Bolu su ile ilgili işleriniz için 444 26 58 numaralı hattı arayabilirsiniz. Aynı numaraya Whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, belediyenin web sitesinden de iletişime geçebilirsiniz. Su aboneliğiniz ile ilgili şikayetler söz konusu iletişim numarasından iletebilirsiniz. Bolu su aboneliğiniz yoksa “Su aboneliği nasıl açılır?” yazısını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon