Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Batman Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Batman belediyesinin resmi web sitesindeki online hizmetler kısmına girdiğinizde açılan sayfada karşınıza sorgulama işlemleri çıkar. Sorgulama işlemlerinden su abone no arama aracıyla sicil kodunuzu ve T.C. kimlik numaranızı girerek abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu sayede HangiKredi ödeme sisteminden bu numarayla kolayca Batman su faturası yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Su aboneliği iptali ile ilgili dikkat edilmesi gereken ilk nokta su aboneliğini iptal etmeden önce tüm su borçlarını ödenmiş olmasıdır. Tüm borçlarınızı ödedikten sonra şahsen BASKİ’ye başvurmanız gerekir. Abonenin nüfus cüzdanının aslı, iş yeri ya da sanayi abonelerinin imza sirküleri ve yetki belgesi ile Abone İşleri Servisi’ne başvurması gerekir. Bu evraklar, iptal işleminin başlatılması için yeterlidir. İptal başvurusu, yetkili ekip tarafından kontrol edilir. İptale engel bir durum bulunmadığı takdirde su aboneliği iptal edilmiş olur. İptal işlemi gerçekleşen abonenin güvence bedeli iade edilir.

 • Batman su aboneliği, BASKİ aracılığıyla oluşturulur. Belediyenin web sitesinin ana sayfasına girdiğinizde sayfanın en altında bulunan “hizmetlerimiz” bölümüne gidebilirsiniz. Üçüncü ve son sıradaki “su abone işlemleri” bağlantısına tıklayarak Batman su aboneliği ile ilgili her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz. Meskenler ve diğer abone grupları için abonelik esnasında gereken belgelere ulaşabilirsiniz. Yeni abonelik sözleşmesi nedir? Nasıl iptal edilir? gibi soruların cevaplarına da erişebilirsiniz. Su abone devri, tahakkuk ve tahsilat, borçlar ve itiraz durumları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Gerekli her şeyi öğrendikten ve belgeleri hazırladıktan sonra BASKİ’ye başvurarak aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Su aboneliğinizi gerçekleştirdikten sonra dilerseniz bankanızdan su faturanıza yönelik otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu talimatı vermek işlerinizi hem kolaylaştıracak hem de kayıt altına alacaktır. Bu talimat hakkında daha detaylı ögeler öğrenmek için Otomatik Ödeme Talimatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir? yazısını inceleyebilirsiniz.

 • Batman su faturası sorgulama işlemi belediyenin web sitesi üzerinden kolayca yapılabilir. Bu işlem için Batman belediyesinin resmi web sitesine girdiğinizde üst panelde “Online İşlemler” bölümünü görebilirsiniz. Açılan sayfada “su borç sorgula” butonuna basabilirsiniz. Açılan sayfadan Batman su borcu sorgulamak için abone numaranızı, sayaç numaranızı, e-postanızı ve cep telefonu bilgilerinizi girmeniz gerekir. Ardından borç türünü seçerek ekranda bulunan tek seferlik güvenlik kodunu yazabilirsiniz. Tüm bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra seçiminize göre su borcunuzun bilgisi, sms veya e-posta şeklinde gönderilir. Batman su faturası ödeme işlemini de yine aynı kanalı takip ederek yapabilirsiniz. Ancak bu işlemin çok daha kolay bir yolu var. HangiKredi su faturası ödeme aracıyla su faturanızı sadece 3 adımda ödemeniz mümkün! HangiKredi Ödeme ile sadece kurum adı ve abone numaranızı girerek faturanızı sorgulayabilir ve ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer faturanız tahmininizden çok geliyor veya bütçenizi zorluyorsa aylık faturanızı azaltmanın yollarına başvurabilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon