Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Aydın Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Aydın ASKİ; tarafınıza ait fatura, üyelik ve iptal işlemleri için oldukça pratik bir sisteme sahiptir. Aydın ASKİ su borcu sorgulama işlemleri için ana sayfada yer alan “Online İşlemler” menüsünden yararlanabilirsiniz. Açılan ekrandan e-Devlet girişini tercih ederek devam edebilirsiniz. e-Devlet ile sisteme giriş yapabilmek için bir şifreye sahip olmanız gerekir. Sistem üzerinde birçok kolaylık sunan e-Devlet şifresini PTT şubelerinden küçük bir ücret karşılığında alabilirsiniz. Şifre alırken kimlik ve telefon numarası bildirmeniz yeterlidir. İşlemi giriş yapmadan gerçekleştirmek de mümkündür. Karşınıza çıkan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıklayarak abone ya da sicil numarası ile sorgulama işlemi yapabilirsiniz. 


  Fatura bilgilerine kolayca ulaştıran HangiKredi üzerinden de sorgulama gerçekleştirilebilir. Ana sayfada yer alan “Fatura Ödeme” menüsüne giriş yaptıktan sonra fatura türü, kurum adı ve abonelik numarası bilgilerini girmeniz yeterlidir. Sistemin yönlendirdiği sayfadan sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka yada kredi kartı bilgileri girilerek kısa süre içerisinde güvenli bir ödeme işlemi de yapmak da mümkündür.

  Borç bilgilerine ulaştıktan sonra zaman zaman “Fazla gelen faturanın itirazı nasıl yapılır?” sorusunun cevabı merak edilir. Aydın ASKİ borç sorgulama işleminden sonra fatura tutarına itiraz etmek için 444 70 09 numaralı hattı arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine talebinizi belirterek itiraz başvurusunda bulunabilirsiniz. 

 • Aydın ASKİ hızlı borç ödeme işlemleri online sistemler yardımı ile gerçekleştirilir. Öncelikle ana sayfada yer alan “Online İşlemler” seçeneğine tıklayın. e-Devlet ile giriş yaparak devam edin. Dilerseniz giriş yapmadan da işleminizi sürdürebilirsiniz. Aydın ASKİ fatura ödeme işlemleri için karşınıza çıkan ekrandaki “Fatura Ödeme” seçeneği üzerinden ilerleyebilirsiniz. Tarafınıza ait fatura üzerinde yer alan abone ya da sicil numarası ile giriş yaparak ödeme işlemine geçebilirsiniz. 

  Tarafınıza ait ASKİ su faturası ödeme işlemlerini online ödeme kanallarından da güvenli biçimde gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, faturalarınızın ödemelerini kolayca gerçekleştirebilmeniz için 3 adımdan oluşan pratik bir sisteme sahiptir. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgilerini girdikten sonra tarafınıza ait banka ya da kredi kartı ile güvenli bir ödeme işlemi yapabilirsiniz. 

 • Aydın ASKİ, su faturalarının kolayca ödenebilmesi için pratik ve güvenli bir altyapı kullanır. HangiKredi de güvenli online ödeme yapmanıza destek olan bir platformdur. Ödeme esnasında kullandığınız kartınıza ait özel bilgileri saklamadan direkt olarak bankaların sunucularına iletir. Bu sayede kullanıcıya ait bilgiler üçüncü şahıslar tarafından kullanılamaz ve saklanamaz. HangiKredi’nin güvenli ödeme sistemi sayesinde banka ve kredi kartınız ile online işlemleri pratik biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Aydın ASKİ su faturasına ilişkin online ödemeleri gerçekleştirirken dikkat etmeniz gerekenlerden ilki doğru bilgilere sahip olmaktır. Tarafınıza ait su faturasında yer alan sicil ya da abone numarasını bilmediğiniz takdirde başarısız bir ödeme yapabilirsiniz. Online ödeme yaparken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de anlaşmalı banka kartları üzerinden işlem gerçekleştirmektir. Anlaşmalı banka kartları ile kısa sürede sistem onayı almak ve ödeme gerçekleştirmek mümkündür. 

  Su faturaları için otomatik ödeme talimatı da verilebilir. Bu noktada otomatik ödeme talimatı hakkında bilmeniz gerekenler bulunur. Söz konusu talimatları iptal etmediğiniz sürece sistem her fatura zamanında ödeme işlemini yeniler. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise hesap bakiyesi ya da kart limitidir. Fatura tutarının karşılanması için yeterli limit olmadığında ödeme gerçekleşmez. 

 • Aydın ASKİ su iletişim numarası; borç öğrenme, bilgi sorgulama ve talepler gibi işlemlere kolay erişim sağlama amacıyla hizmet verir. Aydın ASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası 444 70 09’dur. İletişim numarası sayesinde müşteri temsilcileri ile kolayca irtibat kurabilir, isteklerinizi ve taleplerinizi kısa sürede kuruma iletebilirsiniz. 

 • Aydın ASKİ su aboneliği işlemlerini ana sayfada yer alan online işlemler menüsünden başlatabilirsiniz. Sistem üzerinde yer alan “Online Abonelik” sekmesini tıklamanız gerekir. Karşınıza çıkan ekrandan ilk abonelik, isim değişikliği ve sözleşme sonlandırma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. ASKİ su aboneliği başlatmak için “Yeni Abonelik” menüsünü seçtikten sonra takip etmeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanır:

  • Başvuru adımlarında bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir biçimde girmeniz gerekir. İstenen belgelerde ve bilgilerde yanlışlık olduğu sürece başvurunuz otomatik olarak reddedilir.
  • İşlemi tamamladıktan sonra ekranda yer alan başvuru numarasını kaydedin.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra abonelik güvence bedelini ödemeniz gerekir.
  • Abonelik güvence bedelini ASKİ internet sitesi ya da mobil bankacılık üzerinden ödeyebilirsiniz
  • Aboneliğiniz aktif hâle geldikten sonra uzak mesafe sözleşmesi ibraz ettiğiniz e-mail adresinize gönderilir. 
 • Aydın ASKİ su aboneliği iptali, başlatma işlemi ile aynı şekilde gerçekleştirilir. Abonelik işlemleri ekranına giriş yaptıktan sonra abonelik kapatma menüsüne devam etmeniz gerekir. Karşınıza çıkan işlem ekranında takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Başvuru sırasında bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir.  
  • Başvuruyu tamamladıktan sonra ekranda görülen numarayı kaydedin.
  • Başvurunun onaylanması ile abonelik iptal işlemlerinin başlatılması arasında endeks farkı oluşursa ödeme için tarafınızla iletişime geçilir. 
  • Tüm işlemler başarıyla tamamlandığında aboneliğinizin sonlandırıldığı bilgisi tarafınıza sms ya da e-posta yolu ile bildirilir.
 • Aydın ASKİ su aboneliğinize ait numara, faturanın üzerinde yer alan ilgili kısımdan öğrenilebilir. Tarafınıza ait bir su faturasına erişiminiz yoksa abone numaranıza Aydın ASKİ iletişim numarasını arayarak da ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden abone numarası öğrenmek için yetkiliye kimlik bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir. 

 • Aydın ASKİ online fatura ödeme işlemlerini banka kartınız ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. “Online İşlemler” sekmesinde yer alan fatura ödeme menüsüne abone ya da sicil numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Tarafınıza ait banka kartı bilgilerini girdikten sonra sms onayını sağlayarak güvenli bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. ASKİ fatura ödeme işlemini benzer şekilde HangiKredi üzerinden de yapmak mümkündür.

 • Aydın ASKİ üzerinden kredi kartıyla da ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların kredi kartlarını kullanarak taksit imkânlarından yararlanabilir ve planlı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Aydın ASKİ su borcu yapılandırma işlemi ödemeleri de kredi kartı ile yapılabilir. Dilerseniz kredi kartı ile ödeme işlemini HangiKredi’nin sadece 3 kolay adım içeren menüsü üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. 

 • ASKİ fatura işlemlerinizi otomatik ödeme talimatı ile bankanıza bırakabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı, müşterisi olduğunuz bankanın mobil bankacılık hizmetleri üzerinden verilebilir. Talimat kaydı banka şubesine giderek ya da telefon üzerinden iletişim kurarak da oluşturulabilir. Ödeme sekmesinde yer alan “Talimat Ver” menüsüne giriş yaptıktan sonra ilgili kurum ve fatura tipi hakkındaki kısımları doldurabilirsiniz. Bu sayede faturanızın ödeme günü geldiğinde bankanız gerekli tüm işlemleri sizin adınıza halleder.

 • Otomatik ödeme talimatının iptali için de aynı başvuruda olduğu gibi mobil bankacılık şubesi kullanılabilir. Ödeme sekmesinde yer alan “Talimat İptal” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. İptal talebi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. İnternet ya da telefon bankacılığı ile de talimatlar iptal edilebilir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon