Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Antalya Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Antalya Su ve Atıksu İdaresi web sitesi üzerinden fatura sorgulaması yapmak için ana sayfada yer alan online işlemler menüsü kullanılır. Online işlemler sisteminde abone numarası ve ilgili güvenlik kodu girildikten sonra ASAT geçmiş fatura görüntüleme ve sorgulama işlemleri yapılabilir. Su faturası ödeme sistemine giriş için istenen abone numarası faturaların üzerinde yer alır. Tarafınıza ait bir su faturasına erişiminiz yok ise abone numarası sorgulama işlemlerini Alo ASAT 185 çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşerek yapabilirsiniz. 

  Su faturası sorgulama işlemlerini güvenli bir altyapı sunan HangiKredi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfada yer alan “Fatura Ödeme” seçeneğini tıkladıktan sonra sorgulayacağınız faturaya ait simgeyi seçmeniz yeterlidir. Ardından “Hemen Fatura Öde” sekmesindeki fatura türü, kurum adı ve abonelik numarası bilgilerini doldurarak kısa sürede sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü; her türlü abonelik işlemi için kullanıcılarının doğrudan iletişim kurabilecekleri bir hizmet sağlar. 185 numaralı çağrı merkezi üzerinden ASAT ile iletişim sağlanabilir. ASAT iletişim merkezine gelen tüm çağrılar dijital ortamda kayıt altına alınmaktadır. Şehir dışından yapılan aramalarda ASAT müşteri hizmetlerine ulaşılamaz ise 310 12 00 numaralı telefondan sesli yanıt sistemine aktarım sağlanır. Aboneler, “Fazla gelen faturanın itirazı nasıl yapılır?” sorusunun cevabına dair sıklıkla araştırma yaparlar. Bu soruya yanıt almak için de Alo ASAT ile iletişim kurabilirsiniz. İtiraz beyanında bulunmak için gereken adımlar hakkında HangiKredi üzerinden de detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

 • ASAT borç ödeme işlemlerinizi pek çok farklı online kanal aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ana sayfadaki e-ASAT menüsünde bulunan online ödeme seçeneğini tıkladıktan sonra abone numarası ve ilgili güvenlik kodu ile işleminizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. ASAT fatura ödeme işlemlerini tarafınıza ait banka ya da kredi kartları ile yapabilirsiniz. ASAT’ın online işlem imkânı sunan web sitesi aracılığı ile su faturası ödemelerini pratik bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

  Abonelik bilgilerinize ait su faturasını ödemek için online olarak farklı sistemleri de kullanabilirsiniz. HangiKredi online hizmet sayfasındaki ödeme ekranına fatura türü ve kurum adı ile abone bilgilerinizi girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede pratik bir şekilde su faturası ödemesi yapabilirsiniz. 

 • Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü, aboneleri için hem pratik hem de güvenli bir ödeme altyapısı sunar. Güvenlik endişesi taşımadan su faturalarınızı e-ASAT üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer güvenli ödeme seçeneği ise hangikredi.com’dur. HangiKredi; online ödeme esnasında kartınıza ve size ait bilgileri kendi sisteminde depolanmadan direkt olarak ilgili bankaların sunucularına gönderir. İşleminiz tamamlandıktan kısa süre sonra ödemeniz ASAT sistemlerine yansır. Siz de internet bankacılılığı üzerinden ödemenizi kontrol edebilirsiniz.

 • Gelişen teknolojiyle uyum sağlayarak inovatif bir sistemi benimseyen Antalya Su ve Atıksu İdaresi, tüm abonelik işlemlerinin internet üzerinden gerçekleştirilmesine imkân tanır. ASAT su aboneliği, info@asat.gov.tr mail adresi üzerinden talep oluşturularak gerçekleştirilebilir. Yeni abonelik oluşturulurken kuruma;

  • T.C. kimlik numarası 
  • İsim ve soy isim
  • Cep telefonu numarası
  • Abonelik talep ettiğiniz mülkün kullanım durumuna dair bilgi (mesken – iş yeri)
  • DASK (Deprem Sigortası) poliçe numarası
  • Tapu veya kontrat
  • Kimlik
  • Genel İskan Belgesi

  ibraz edilmelidir. Mail ile oluşturulan taleplerde bahsi geçen belgeler taranarak kuruma iletilebilir. ASAT, mail ile yapılan abonelik başvurularına kısa süre içinde dönüş sağlar. Hızlı ve sorunsuz bir abonelik işlemi için mail adresine gönderdiğiniz tüm bilgilerin doğruyu yansıtması gerekir. Dilerseniz ASAT hizmet merkezlerine giderek de yeni abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz. 

 • ASAT su abonelik iptal işlemi için de talepte bulunulması gerekir. Yeni abonelik işlemlerinde olduğu gibi fesih sırasında da info@asat.gov.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Sözleşme iptali için mailin içeriğinde abone numarası, T.C. kimlik numarası, isim, cep telefon numarası, banka adı ve IBAN numarası belirtilmelidir. Aynı zamanda kimlik belgenizin taranmış hâlini de mail adresine göndermeniz şarttır.

  Fesih işlemi yapmak isteyen ASAT kullanıcıları “e-Devlet ile abonelik iptali nasıl yapılır?” sorusunu da sıklıkla sorar. ASAT abonelik iptali için e-Devlet sistemi üzerinden “Su ve Kanalizasyon Şirketlerinin Sunduğu e-Hizmetler” sayfasına girmeniz gerekir. Açılan sayfada bulunduğunuz şehri seçerek belediyelere ulaşabilirsiniz. İlgili belediyeyi seçtikten sonra Su ve Kanalizasyon İdaresi Hizmetleri’ne erişerek aboneliğinizin iptal işlemlerini başlatabilirsiniz.

 • Teknolojik gelişmelere uyum sağlayan Antalya Su ve Atıksu İdaresi, kullanıcılarını online fatura ödeme kolaylığı ile buluşturur. Ana sayfada yer alan e-ASAT menüsünden online ödeme sayfasına giriş yapabilirsiniz. Sistem üzerinden online ödeme gerçekleştirebilmek için tarafınıza ait abone numarasını girmeniz gerekir. Fatura üzerinde yer alan abone numarasına erişiminiz yok ise bilgi edinme ekranına veya 185 müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.

  Sistem üzerinden online fatura ödeme işlemi banka ya da kredi kartı ile gerçekleştirilebilir. Sisteme girdiğiniz kart bilgileri saklanmadan ilgili bankaların sunucularına iletilir. Bu sayede banka kartınız ile güvenli ve hızlı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sonrasında mobil bankacılık sistemi üzerinden detayları kontrol edebilirsiniz.

 • Tarafınıza ait abone numarasını ASAT’ın internet sitesindeki bilgi edinme ekranı üzerinden öğrenebilirsiniz. İsim, adres, T.C. kimlik numarası, e-mail adresi, bildirim tipi ve cevap türü kısımları doldurulduktan sonra abone numarası öğrenmek amacıyla bir bilgi talebi gerçekleştirilebilir. Kısa süre içerisinde tarafınıza ait abone bilgisi sağlanır.

  Tarafınıza ait abone numarasını çağrı merkezi üzerinden de öğrenebilirsiniz. ASAT abone sorgulama işlemi için 185 numaralı çağrı merkezini ya da 310 12 00 nolu sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi temsilcisi ile iletişim kurarak ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. 

 • Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü’ne yapacağınız fatura ödeme işlemlerini kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra dilerseniz taksit imkânından da yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ile ASAT fatura ödemeleri için hangikredi.com’u da tercih edebilirsiniz. Sadece 3 adımdan oluşan kolay ödeme ekranı aracılığı ile işleminizi çok kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. 

 • Tarafınıza ait su faturalarını ödemek için kredi kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı için bankanız ile iletişime geçmeniz gerekir. İnternet ya da cep bankacılığı aracılığı ile de talimat kaydı oluşturmak mümkündür. Otomatik ödeme sistemi sayesinde her ay fatura takip etmenize gerek kalmaz. Unutulan faturalardan kaynaklı kesinti riskini de tamamen ortadan kaldırırsınız. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon