Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Amasya Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Amasya su aboneliği iptali oldukça kolay bir işlemdir. Belli bir nedenden dolayı herkesin gerçekleştirdiği bu işlem için belediyeye iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. İptal başvurusu esnasında size verilen dilekçeyi imzalamanız gerekir. Bunun yanı sıra başvuru esnasında TC kimlik numaranızın yer aldığı bir belge gerekir. Abonelik iptalini abonenin kendisi gerçekleştirmediği durumlarda vekâletname gerekir. Gerekli belgeler ile başvurduktan sonra son su kullanım miktarınız okunur. Son fatura işleminiz, son endeks üzerinden hesaplanır. Su aboneliğinizi açtırırken ödediğiniz Amasya su abonelik ücretinden ya da nakit olarak borcunuz tahsil edilir. Su abonelik iptaliniz gerçekleşmeden önce diğer aylara ait borcunuz varsa önce onları ödemeniz gerekir. 

 • Amasya su faturası sorgulama işlemi oldukça kolaydır. HangiKredi’nin aboneler için hazırladığı su faturası ödeme sayfasına girip anında Amasya su borcunuzu öğrenebilirsiniz. 3 adımda gerçekleştirebileceğiniz Amasya su ödeme işlemi ile kısa sürede faturanızı ödeyebilirsiniz. İlk olarak HangiKredi’nin sorgulama ve ödeme sayfasından fatura türünü ve en fazla 11 haneli olan su abone numaranızı girmeniz gerekir. Girdiğiniz bilgiler doğrultusunda adınıza borç olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Amasya su borcunuzu sorguladıktan sonra ödeme aşamasına gelmeden önce siteye üye olabilirsiniz ya da misafir kullanıcı olarak devam edebilirsiniz. Son adıma gelerek HangiKredi’den güvenli bir şekilde su faturası ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Amasya su fatura işlemlerinizi internet bankacılığı ile çok kolay bir şekilde kısa sürede halledebilirsiniz. Su borcunuz okunduktan sonra sisteme düşen ödenecek tutarı internet bankacılığından su abone numaranız ile görebilirsiniz. İnternet bankacılığından dilerseniz otomatik talimat oluşturabilirsiniz. Böylece Amasya su borcu ödeme işleminiz her ay otomatik olarak belli tarihler arasında ödenir. Otomatik ödeme talimatını bankanıza giderek ya da müşteri hizmetleri ile görüşerek oluşturabilirsiniz. Bunlar için vaktiniz yoksa banka hizmetlerinden yararlandığınız kurumun mobil uygulamasından ya da internet sitesinden su faturası ödeme talimatını kendiniz oluşturabilirsiniz.

 • Amasya su abone numarası öğrenme işlemi için su faturanıza bakabilirsiniz. Su faturası üzerindeki mukavale no sizin abone numaranızdır. Faturası elinize geçmezse belediyeyi arayabilirsiniz. Telefonla ulaşacağınız yetkililer adınıza açılmış su abone numarasını sizinle paylaşabilir. Telefonla ulaşamıyorsanız e-posta atabilirsiniz ya da belediyeye gidebilirsiniz. Amasya su abone numarasını öğrenme işleminden sonra her ay düzenli olarak sorgulama ve ödeme işlemlerinizi HangiKredi’nin fatura ödeme sayfasında gerçekleştirebilirsiniz. Hatta Amasya su borcu sorgulama işlemini belediyenin sayfasından da yapabilirsiniz. İnternet sitesine üye olup adınıza kayıtlı su faturasını sorgulayabilirsiniz. Son ödeme tarihini geçirmediğiniz sürece dilediğiniz zaman su faturası ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 • Amasya su iletişim numarasını bilmeniz son derece önemlidir. Amasya belediyesinin 0358 218 80 80 numaralı bilgi hattını arayarak Amasya su abone numarası öğrenme işleminden itiraz işlemlerine kadar pek çok konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu numara ile gerekli birimlere ulaşıp sorunlarınızı, isteklerinizi ve şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Su ile ilgilenen birime ulaşamazsanız amasya@amasya.bel.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. E-postanıza hemen dönüş almazsanız ve işleminiz acilse Ellibeşevler Mehmet Varinli caddesinde bulunan belediye binasına gidebilirsiniz. Böylece su ödeme ve itiraz gibi işlemleriniz hakkında bilgi alıp işleminizi o gün içinde halletme imkânı bulabilirsiniz. Su faturasına itiraz etmeden önce HangiKredi’nin yazarları tarafından kaleme alınan “Su faturasına nasıl itiraz edilir?” yazısını okumanız tavsiye edilir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon