Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Aksaray Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Aksaray Belediyesi su faturası ödeme ya da sorgulama yapabilmek için abone numaranızı bilmeniz gerekir. Aksaray su abonelik numaranıza ise, adınıza kesilmiş bir faturanın bilgi kısmından ulaşabilirsiniz. Ancak kişisel aboneliğinize dair bir faturaya erişiminiz yok ise Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon Hizmetlerinin müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bu yolla öğrenmiş olduğunuz abone numarası ile faturanızı sorgulayabilir, ödeyebilir ve sistemde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Aksaray Belediyesi su faturası sorgulama işlemleri için resmî internet adresi ve Hangikredi’nin güvenli sisteminden yararlanabilirsiniz. Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon Hizmetleri resmî internet sitesinde sorgulama gerçekleştirmek için öncelikle internet sitesine giriş yapmanız gerekir. Akabinde ana sayfa üzerinde bulunan “Ödeme İşlemleri” menüsünü seçerek devam edebilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden “hızlı ödeme” ya da “üyelik girişi” bölümünden sisteme giriş yaparak Aksaray Belediyesi su borcunuzu öğrenebilirsiniz.

  Aksaray Belediyesi su ödeme noktasında abonelere kolaylık sunan Hangikredi sistemi bulunur. Faturanızı sorgulamak için öncelikle Hangikredi ana sayfasına giriş yapmanız gerekir. Akabinde “Fatura Ödeme” sekmesine tıklamalısınız. Açılan sayfa üzerinden “Su” imlecini işaretleyerek menüye “kurum” ve “abone numarası” bilgisini girerek sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Böylece tarafınıza ait su borcunu öğrenebilir ve kısa sürede Aksaray Belediyesi su faturası ödeme işleminizi yapabilirsiniz.

 • Aksaray Belediyesi su faturası ödeme noktaları arasında vezne ve faturamatik gibi seçenekler bulunur. Buna ek olarak zamandan tasarruf ederek Aksaray Belediyesi online su faturası ödemek için Hangikredi’nin güvenli altyapısından yardım alabilirsiniz. Fatura ödemesini gerçekleştirmek için sisteme girmiş olduğunuz kredi kartı, banka kartı ve abonelik bilgileriniz güvenli biçimde korunur. Böylece Hangikredi sistemi, ödemeye ilişkin soru işaretlerini büyük ölçüde ortadan kaldırır. 

 • Aksaray Su iletişim numarası 444 55 68 olarak belirlenmiştir. Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon Hizmetleri aboneliğinize ilişkin soru işaretleri, bilgi ve talepler için iletişim numarasından yardım alabilirsiniz. İletişim sistemi, kısa sürede taleplerinizi algılayarak sizi uygun çözüm yöntemleriyle buluşturur. Bu sayede ulaşmak istediğiniz abonelik bilgileri için iletişim numarası ile 7/24 bağlantıda kalabilirsiniz.

 • Aksaray Belediyesi Su ve Kanalizasyon Hizmetleri bünyesinde abonelerin hizmet başlatma ve bitirmeye yönelik çeşitli soruları vardır. Bunlardan biri de “Su aboneliği için gerekli evraklar nelerdir?” sorusudur. Hane için Aksaray su aboneliği başlatırken gerekli evraklar; su abone numarası, su sayacının son endeksi, kimlik ve su abone bedeli olarak sıralanır. Yanınızda bulundurduğunuz evraklar ile kısa sürede belediye veznelerinden abonelik işlemleri için başvuru yapabilirsiniz.

  Hâlihazırda bir Aksaray Su aboneliğiniz bulunuyor ise iptal etmek için abone numaranızı bilmeniz gerekir. Akabinde Belediye veznelerine başvurarak abonelik iptal sürecini başlatabilirsiniz. Bu noktada kartınızda faturaya ilişkin otomatik ödeme talimatı var ise iptal etmeniz gerekir. Sistemden gerekli kontroller sağlanıp işleminiz tamamlandıktan sonra abonelik iptaliniz gerçekleşir.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon