Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Adıyaman Su Faturası Ödeme

Su Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Adıyaman su faturası sorgulama işlemini HangiKredi üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi ile su borcunuzu öğrenmeniz yalnızca birkaç saniye sürer. Bu işlemi gerçekleştirmek için HangiKredi Ödeme sistemi üzerinden su faturası ödeme ekranına girebilirsiniz. Açılan sayfada kurum adı bölümünden “Adıyaman Su”yu seçerek yan kutucuktaki abone numarası alanını doldurabilirsiniz. Kurumunuzu seçip abone numaranızı girdikten sonra sorgula butonuna basarak su borcunuzu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz HangiKredi üç adımda ödeme kolaylığından faydalanarak Adıyaman Belediyesi su borcu ödeme işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 • HangiKredi üzerinden Adıyaman su faturası ödeme işlemini yapabilmek için su abone numaranıza ihtiyacınız vardır. Eğer su abone numaranızı bilmiyorsanız Adıyaman Belediyesi’nin e-Belediye uygulamasına girerek kolayca öğrenebilirsiniz. E-Belediye uygulamasına Adıyaman Belediyesi’nin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. E-Belediye uygulamasına girdiğinizde sorgulama işlemlerinden abone numarası sorgulama ekranına gidebilirsiniz. Açılan sayfada sicil kodunuz ve TC kimlik numaranızı doğru alanlara eksiksiz şekilde yazabilirsiniz. Ekranda görünen ve size özel oluşturulan tek seferlik güvenlik kodunu da girdikten sonra Göster butonuna basabilirsiniz. Bu adımdan sonra su abone numaranızı öğrenebilir ve abone numarası gerektiren tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Adıyaman su abonesi işlemleri, farklı amaçlara göre şekillenir. Meskenler için ayrı ticarethane ve şirketler için ayrı yönergeler bulunur. İnşaatlar ise bu ikisinden farklı bir yol izlemelidir. İnşaatlar adına su aboneliği oluşturmak için gereken belgeler; kimlik fotokopisi, inşaat ruhsatı ve tapu fotokopisidir. Meskenler için yapı kullanma (iskân) fotokopisi veya inşaat ruhsatı fotokopisi, tapu ve kimlik fotokopisi, dask (deprem sigortası) belgeleri gerekir. Ticarethane ve şirketler için su abonelik başvurusu yapmak için ise meskenler için istenen belgelere yalnızca vergi levhası ve imza sirküsü eklenir. Gerekli belgeleri hazırladıktan sonra tapu sahibini şahsen ilgili kuruma gelmesi veya noter tasdikli vekilinin işlemi fiziksel ortamda gerçekleştirmesi gerekir. 

 • Adıyaman su iletişim numarası, su abonelik başvurusu, abone devir işlemleri, sayaç arızaları, abonelik iptali gibi tüm su ve kanalizasyon işlemleri hakkında bilgi alabileceğiniz telefon hattıdır. Adıyaman Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne telefon yoluyla ulaşmak isterseniz 0416 2016 71 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

 • Adıyaman su borcu ödeme işlemini kredi kartı üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. Kredi kartınızı kullanarak oturduğunuz yerden kolayca ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile güvenli ödeme yapmak için HangiKredi ödeme sistemini tercih edebilirsiniz. HangiKredi üç adımda ödeme sistemi ile hem hızlıca su borcunuzu ödeyebilir hem de kredi kartı bilgileriniz güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Her ay bu işlemi tekrarlamamak için otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Peki otomatik ödeme talimatı nedir? Otomatik ödeme talimatı, başta faturalarınız olmak üzere düzenli ödeme işlemlerinizin tamamını otomatik olarak tamamlayan bir bankacılık hizmetidir. Bu hizmet sayesinde faturalarınızı unutmak veya aksatmak gibi dertleriniz son bulabilir. Tüm ödemeleriniz zamanında yapıldığı için son derece zahmetsiz ve pratik bir uygulamadır.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon