Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Zorlu Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Zorlu Enerji elektrik faturanızı banka kartı ile ödeme seçeneği sunan tüm yetkili kanallar üzerinden ödeyebilirsiniz. Yetkili ödeme kanalları listesine hangikredi.com üzerinden ulaşılabilir. İnternet üzerinden yapacağınız ödemeleriniz için “Banka Kartı ile Öde” seçeneğini tercih ederek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartı ile ödeme işlemi için dijital kanalları da tercih edebilirsiniz.

 • Zorlu elektrik abonelik işlemleri ile başvuruları; müşteri hizmet noktaları, online işlemler ve çağrı merkezi aracılığıyla kolayca gerçekleştirilebilir. Başvuru sırasında ödenmesi gereken Zorlu elektrik abonelik ücretini yine bu kanallar üzerinden öğrenmeniz mümkündür. HangiKredi web sitesi üzerinden “Elektrik aboneliği nasıl açtırılır?” sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Diğer tüm hizmetler ile ilgili detaylı bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz. 


  Müşteri Hizmet Merkezi 
  Zorlu Elektrik müşteri hizmet merkezine abonelik evrakınız ile giderek yüz yüze başvuru yapabilirsiniz. Adres ve gerekli belgelerin kontrolünden sonra SMS/e-posta üzerinden sözleşmenizi tek tıkla onaylayabilirsiniz. Güvence bedeli tahsil edildikten sonra elektrik hizmetiniz 2 gün içinde açılır.    


  Online İşlemler
  Zorlu Enerji web sitesi üzerinden online işlemler sayfası açılarak “Abone Ol” butonuna tıklanır. Açılan forma gerekli kişisel bilgiler ile SMS kodu girilir. Sonraki sayfada tesisat bilgileri doldurulunca güvence bedeli bilgisi hesaplanır. Abonelik sözleşmesinin onayı ile başvuru işlemi tamamlanır. Güvence bedeli yatırıldıktan sonra başvuru yapılan adresteki elektrik hizmeti 2 iş günü içerisinde açılır.  


  Çağrı Merkezi
  0 850 933 3 999 numaralı çağrı merkezi üzerinden hizmet almak istediğiniz tesisatın abone numarası ya da işletme kodunu vererek de Zorlu Elektrik abonelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Tesisat abonelik başlatma kriterlerine uygun ise T.C. Kimlik numaranız, iletişim bilgileriniz, DASK poliçe numaranız ve doğum tarihiniz müşteri temsilcisi tarafından alınır. Abonelik sözleşmesi cep telefonunuza ya da e-posta adresinize iletildikten sonra tek tıkla onay verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güvence bedeli ödemesi alındıktan sonra elektrik hizmetiniz en kısa sürede açılır.    

 • Zorlu elektrik faturanızı online işlem merkezinden ve anlaşmalı kurumlar üzerinden kolayca ödeyebilirsiniz. Tüm Zorlu Elektrik online ödeme kanallarına ve otomatik ödeme talimatı da verebileceğiniz bankaların listesine hangikredi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca elektrik faturası ödemelerini üç kolay adımda HangiKredi web sitesi üzerinden tamamen güvenli ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Üstelik HangiKredi’nin fatura hatırlatma hizmeti sayesinde son ödeme tarihlerini takip etmek zorunluluğundan da kurtulabilirsiniz. Zorlu Elektrik fatura ödeme işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak için çağrı merkezinden de faydalanılabilir.  

 • Zorlu Elektrik iletişim ve çağrı merkezi numarası 0 850 933 3 999’dur. Zorlu Elektrik müşteri hizmetleri bu numara üzerinden 7 gün 24 saat abonelerine yardımcı olur. Ayrıca info@oepsas.com.tr e-posta adresi üzerinden ve faks ile 0 222 211 2804‘ten de iletişim kurmak mümkündür. Tüm elektrik kesintileri ve sayaç arızaları ile ilgili olarak 186’yı da arayabilirsiniz.  

 • Zorlu elektrik abonelik iptali; gerekli belgeler ile başvuru yapılarak müşteri hizmet merkezlerinden, 0 850 933 3 999 numaralı hattan ya da online işlemler menüsünden gerçekleştirilebilir. Abonelik iptali için; sayaç seri no ya da abone no, gerçek kişiler için kimlik, tüzel kişiler için yetki belgesi ile şirket evrakı istenir. Ayrıca güvence bedelinin geri ödeneceği banka hesabına ait IBAN numarası bilgisi de gereklidir. IBAN numarası aboneliğe ait gerçek ya da tüzel kişi adına olmalıdır. Banka hesabının olmadığı durumlarda abone ismine havale de yapılabilmektedir. 

  Tahliye başvurusu alındıktan sonra 2 gün içinde elektrik hizmeti kesilir ve güncel tüketim miktarı güvence bedelinden mahsup edilerek sözleşme sonlandırılır. Zorlu elektrik kapatma işleminin gerçekleşmesini takiben 5 iş günü içerisinde güvence bedeli iadesi gerçekleşir.  

 • Banka şubesine başvurarak, çağrı merkezini arayarak ya da hesabınızın bağlı olduğu internet bankacılığı hizmetini kullanarak birkaç basit adımda otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek bankanızın düzenlediği puan ve indirim gibi kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Faturaların son ödeme tarihini takip etme zorunluluğunu otomatik ödeme talimatı ile ortadan kaldırabilirsiniz. 

 • Zorlu elektrik tesisat numarası, sözleşme yapılırken enerjinin kullanılacağı adres ve tesisat için verilir. Abone adına düzenli olarak oluşturulan elektrik faturasının ilgili bölümünden ve sözleşme evrakından öğrenilebilir. Ayrıca Zorlu Enerji web sitesinde online işlemler menüsünden ve çağrı merkezini arayıp gerekli kişisel bilgilerinizi vererek de tesisat numaranızı öğrenmeniz mümkündür.  

 • Zorlu Enerji web sitesi üzerinden online işlemlere giriş yaparak fatura sorgulaması gerçekleştirebilirsiniz. Yalnız bir adet Zorlu elektrik aboneliğiniz varsa online işlemler ana sayfasında son iki yıla ait tüm tüketimlerinizi ve faturalarınızı doğrudan görüntülemeniz mümkündür. Birden fazla elektrik faturanız bulunuyorsa “Sözleşme No” bölümüne ilgili aboneliğe ait sözleşme numarasını girerek sorgulama yapabilirsiniz. Faturalarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu ekranda kesilen son faturanızdan başlayarak sözleşmenize ait tüm tutarlar ve ödeme durumları geçmişe doğru sıralanır.     

  0850 933 3 999 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak da Zorlu elektrik borç sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Zorlu elektrik abone no öğrenme işlemi için de çağrı merkezini kullanmak mümkündür. Müşteri hizmetleri üzerinden e-posta adresinizin kaydını yaptırarak, elektrik faturanızın her ay dijital olarak tarafınıza gönderimini sağlayabilirsiniz. 

 • Zorlu Elektrik kredi kartı ile ödeme yapmanız için farklı seçenekler sunmaktadır. Zorlu Elektrik müşteri hizmet merkezlerine gelerek kredi kartınız ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Faturalarınızı internet bankacılığı üzerinden ödemeniz de mümkündür. HangiKredi üzerinden de 3 kolay adımda kredi kartınız ile faturalarınızı evinizin rahatlığında güvenle ödeyebilirsiniz. Zorlu elektrik fatura ödeme kredi kartı ile taksitli yapıldığında bankalar tarafından komisyon bedelleri alınabilmektedir. 

 • Zorlu elektrik faturası ödeme işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmek tümüyle güvenlidir. Ödeme işlemleri, gerekli her güvenlik önleminin alındığı online işlem merkezimiz üzerinden kolayca gerçekleştirilebilir. Veri aktarımı güvenli şekilde gerçekleşirken ödeme bilgileriniz ve kişisel verileriniz bir uçtan bir uca korunur. Gerekli yerlerde bilgiler site üzerine kaydedilmeden şifreli olarak aktarılır. Kişisel verilerinizin yüksek güvenlik önlemleri ile korunduğu HangiKredi’yi tercih ederek elektrik faturalarınızı online olarak ödeyebilirsiniz.  

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon