Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

SEPAŞ Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • SEPAŞ Elektrik fatura sorgulama işlemi için kurumun resmî internet sitesi ziyaret edilebilir. Ayrıca fatura sorgulama işlemi, SEPAŞ Cebinde uygulamasıyla da yapılabilir. Online işlemler kısmından borç sorgulama menüsü kullanılarak gerçekleştirilebilen bu işlem için siz, kurumun çağrı merkezini aramayı da tercih edebilirsiniz.

 • Elektrik faturası sorgulama, SEPAŞ üzerinden yapıldığında ilgili sekmeye ilerleyerek açıklamaların detaylarını görebilirsiniz. Kullanım detaylarından tüketici bilgisine kadar pek çok detayın görülebildiği elektrik faturası açıklamaları, okuma zamanını da kapsar. Bu sayede hizmet bedelinin ödenme zamanından içerdiği kalemlere kadar her bilgi, açıklamalar aracılığıyla görülebilir.

 • SEPAŞ elektrik faturası ödeme noktaları, kullanıcıları rahat ettirecek kadar çeşitlidir. Bunlar arasından pratik oluşlarıyla sıyrılan online ödeme araçları, hızlı sonuç vermeleriyle sıklıkla tercih edilir. Birçok farklı online merkez bulunduğu için hizmeti alan kişiler, sıralananlardan dilediklerini tercih ederek SEPAŞ elektrik ödeme işlemini kolaylıkla yapabilirler.

  • Kurumun resmî internet sitesi
  • Anlaşmalı bankaların dijital çözümleri
  • HangiKredi
  • PTT internet bankacılığı
  • SEPAŞ Cebinde uygulaması

  SEPAŞ elektrik borç ödeme kanalları, bu denli çeşitli olduğu için size oldukça kullanışlı imkânlar sunar. Yalnızca internet bağlantısının yeterli olacağı online işlemler sayesinde faturalarınızı birkaç dakika içinde ödeyebilirsiniz. Yalnızca sözleşme hesap numaranızı bilerek elektrik fatura ödeme işlemlerinizi dilediğiniz yerden gerçekleştirmek konusunda özgürsünüz.

 • Elektrik faturası, SEPAŞ’ın anlaşmalı olduğu aracılar tarafından yapıldığı sürece son derece güvenlidir. Yetkili bankalarda, online ödeme kanallarında ve dijital çözümlerde gerekli güvenlik sağlanmıştır. Bu noktada HangiKredi gibi gerekli tüm güvenlik sertifikasına sahip aracılar tarafından ödeme yapmak, işleminizi güvence altına alır.

 • SEPAŞ Elektrik iletişim numarası 444 5 186, ihbar hattıysa 186 olarak belirtilir. Şikâyet, istek ve bilgilendirmeler için aynı numarayı kullanarak yetkili temsilcilere ulaşılması mümkündür. Hızlı çözüm sunan çağrı merkezi sayesinde SEPAŞ elektrik tarifeleri hakkında da detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün olur. Çalışma saatleri içinde SEPAŞ elektrik müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm taleplerinizi iletme şansınız bulunur.

 • SEPAŞ elektrik aboneliği açtırma işlemi için başvurunun niteliği önemlidir. İlk defa elektrik aboneliği oluşturulacak yer için ya da devir işlemleri için farklı yollar izlenebilir. Ayrıca abonelik açtırılacak yerdeki tesisatın kapalı olması hâlinde de işlemler farklı şekilde gerçekleştirilebilir. SEPAŞ elektrik aboneliği için gerekli belgelere ve daha fazlasına kurumun resmî sitesinden ulaşabilirsiniz.

 • SEPAŞ elektrik açtırma işlemleri gibi aboneliğin iptali için de kurumun resmî internet sitesi ziyaret edilebilir. Siteye üye olarak gerçekleştirebileceğiniz abonelik iptal işlemini, e-Devlet aracılığıyla da tamamlama imkânınız bulunur. e-Devlet ile abonelik iptali sürecini başlatmak, oldukça kolaydır. Bu sayede yalnızca birkaç dakika içinde işlem gerçekleştirilebilir.

 • SEPAŞ Elektrik Şirketi, Akkök Holding ve CEZ Grup stratejik ortaklığıyla yönetilir. Bu kurum; Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli şehirlerinin EPDK tarafından yetkilendirilen resmi elektrik tedarikçisidir. Bireysel abonelerin yanı sıra kamu kurumlarına da elektrik hizmeti sağlayan bu kuruluş, yaklaşık 4 milyon kişiye tedarik gerçekleştirir.

 • SEPAŞ tesisat numarası, faturaların üzerinden kolaylıkla belirlenebilir. Birçok işlemde kullanılan tesisat numarası, faturaya ulaşım sağlanamaması hâlinde çağrı merkezi aranarak da öğrenilebilir. Aynı şekilde elektrik abone no öğrenme SEPAŞ faturaları üzerinden yapılabilir. Her biri, işlemler için sıklıkla kullanılan numaralar arasında sıralanır.

 • Banka kartı ile elektrik faturanızı kolaylıkla ödemeniz mümkündür. Kartınızda yeterli bakiye olması hâlinde bu şekilde oldukça kısa süre içinde elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Yetkili kuruluşların internet adreslerinden ya da ödeme merkezlerinden banka kartıyla borcunuzu kapatmanız son derece güvenli bir işlem olacaktır.

 • Elektrik faturası ödeme işlemlerinizi kredi kartıyla yapmanız mümkündür. Bankaların sunduğu ödeme imkânlarını inceleyerek hangi avantajlara sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme seçeneğinde taksit imkânı da yakalayabileceğiniz için borcunuzu kapatmak konusunda kolaylık fırsatı yakalayabilirsiniz. HangiKredi üzerinden kredi kartıyla ödeme gerçekleştirdiğinizde bilgilerinizin güvence altında olduğunu da hatırlatalım.

 • Kullandığınız kredi kartı hangi bankaya aitse onun dijital çözümleri aracılığıyla otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir. Ayrıca bankaların çağrı merkezini de arayacak otomatik işlemlerin aktif hâle gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede fatura ödeme zamanı geldiğinde unutma endişeniz olmayacağı için herhangi bir problem yaşamamayı garantilersiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon