Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Etic Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Elektrik faturanızı online.eticelektrik.com.tr adresinden abone numaranızı girerek sorgulayabilirsiniz. Abone numaranızı sisteme girdiğinizde cep telefonunuza bir SMS kodu gelir. Bu kodu sayfadaki ilgili kısma girmeniz istenir. Abone numaranız faturanızın ön yüzünde yazar. Fatura sorgulama işlemini hangikredi.com üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödeme sekmesi üzerinden sorgulama işlemi yapmak mümkündür. Online kanallar aracılığı ile güncel ve geçmiş fatura bilgilerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 • ETİC Elektrik firmasına ait faturanın üzerinde en üstte “Ödenecek Tutar” ve “Son Ödeme Tarihi” yer alır. Fatura kesim tarihini ve dönemini de buradan görebilirsiniz. Faturanızda ilk okuma ve son okuma tarihleri ile endeks bilgileri de bulunur. Bir fatura dönemi boyunca ne kadar elektrik tükettiğinizin bilgisine de ulaşabilirsiniz. Faturanızda, tüketiminiz dışında kalan ve ödeme tutarına yansıyan bedeller de yer alır. Çeşitli vergilerden ve ilave ücretlendirmelerden oluşan bu bedelleri inceleyebilirsiniz. HangiKredi aracılığı ile elektrik faturası açıklamaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 • Online ödeme sistemi, ETİC Elektrik şirketinin abonelerine sunduğu kolaylıklardan biridir. Bu alanda faaliyet gösteren özel ve resmî kuruluşların şubelerine gitmenize gerek kalmadan fatura ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden müşterisi olduğunuz bankaya otomatik ödeme talimatı vererek de ETİC Elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. HangiKredi üzerinden online ödeme gerçekleştirmek de mümkündür. hangikredi.com’da fatura ödemek sadece 3 adımdan oluşur. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası girerek ödeme işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

 • ETİC Elektrik faturasını internetten ödemek son derece güvenli bir işlemdir. Elektrik faturanızı HangiKredi üzerinden gönül rahatlığıyla ödeyebilirsiniz. Ödemeleriniz yüksek güvenlikli altyapılar ile korunur. Kişisel verileriniz ve kart bilgileriniz uçtan uca şifrelenir. Ödeme işlemi sırasında, kullandığınız karta tanımlı olan cep telefon numarasına bir kod gönderilir. İşlem, ancak bu onay kodunun varlığında tamamlanır. Dilerseniz ödemenize dair e-dekont alabilirsiniz. Online fatura ödemelerinizi ETİC Elektrik’in kendi internet sitesi üzerinden de güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Bir İçtaş A.Ş. markası olan ETİC Elektrik, alanında deneyimli bir kadro ile hizmet verir. ETİC Elektrik müşteri hizmetlerine 444 70 45 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Aboneliğinize dair her türlü sorunuzun cevabını müşteri hizmetlerinden öğrenmeniz mümkündür. Dilerseniz ETİC Elektrik mail adresine e-posta göndererek de iletişim kurabilirsiniz. Firmaya ulaşmanın bir diğer yolu da web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurmaktır. İsim, e-mail adresi, konu ve mesaj kısımlarını doldurarak ETİC Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz. 

 • ETİC Elektrik; birçok belediyeye, hastaneye, kamu kurumuna, organize sanayi bölgesine, orta ve büyük ölçekli iş yerine elektrik satışı yapar. Abonelerine çeşitli avantajlar ve hesaplı elektrik kullanım imkânı sunar. ETİC Elektrik abonelik başvurusu farklı şekillerde oluşturulabilir. Firmanın müşteri hizmet merkezlerinden birine giderek veya internet üzerinden online olarak başvuru yapabilirsiniz. Online olarak başvuru yapmak için firmanın web sitesinden yer alan “İndirimli Elektrik Hemen Başvur!” kısmına tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfadaki soruları yanıtlayarak tarafınıza özel teklifler alabilirsiniz. 

  ETİC Elektrik aboneliği oluşturulmak istenen mesken yeni ise başvurunun şubeden yapılması gerekir. Bu işlem için gerekli bilgilerin ve belgelerin neler olduğu firmanın web sitesi üzerinden öğrenilebilir. Abonelik başvurusunda bulunduğunuz mesken ya da iş yeri yeni değilse işlemlerinizi online olarak tamamlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için dilerseniz firmanın çağrı merkezini de arayabilirsiniz. 

 • ETİC Elektrik aboneliğinizi iptal etmek için 444 70 45 numaralı çağrı merkezini arayarak başvuru yapabilirsiniz. ETİC Elektrik abonelik iptali için müşteri hizmetleri merkezine giderek veya online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Abonelik iptal başvurusunda bulunurken nüfus cüzdanının, güvence bedelinin iade edilebilmesi için bir IBAN veya hesap numarasının ve abone bilgilerinin beyan edilmesi gerekir. Başvuru şirket adına yapılıyorsa bunlara ek olarak imza sirküleri de beyan edilmelidir. Başka biri adına yapılan iptal başvurularında noter onaylı vekâletname istenir. Kapatma işlemi abonelik iptal başvurusundan sonraki 2 hafta içinde gerçekleştirilir. Kapatma için aboneye e-mail veya sms yoluyla bilgilendirme yapılır. Son tüketim bedeli de faturalandırılarak kapatma işlemi tamamlanır. 

 • ETİC Elektrik tesisat numarasını öğrenmek son derece kolaydır. 10 haneli bu numara ETİC Elektrik tarafından düzenlenen faturanın ön yüzünde yer alır. Faturada “SAP Tesisat No” ibaresinin karşısında bulunur. Herhangi bir faturanıza bakarak ETİC Elektrik tesisat numaranızı öğrenebilirsiniz. Elinizde bir fatura yoksa çağrı merkezi ile görüşerek de tesisat numarası bilgisi alabilirsiniz.

 • ETİC Elektrik firması tarafından düzenlenen faturayı banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Firmanın anlaşmalı olduğu kurumlar şu şekildedir;

  • Akbank
  • Denizbank
  • Finansbank
  • Garanti Bankası
  • Halkbank
  • ING Bank
  • Kuveyt Türk
  • TEB
  • Türkiye Finans
  • Türkiye İş Bankası
  • Vakıfbank
  • Yapı Kredi
  • Ziraat Bankası 

  Bu kurumların internet bankacılığı kanalları ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Banka kartınıza tanımlı mevduat hesabınızla elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Faturalar için otomatik ödeme talimatı da verilebilir. Talimat kaydı oluşturursanız ödeme tarihinde mevduat hesabınızda en az fatura tutarı kadar para bulunması gerekir. HangiKredi üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz. 

  ETİC Elektrik resmî internet sitesini kullanarak da ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.  Tüm işlemler ücretsiz olarak gerçekleşir, herhangi bir komisyon alınmaz. Abonelik ve kart bilgilerinizi girmeniz ödeme yapmanız için yeterlidir. Oldukça kısa sürede işleminiz tamamlanır. 

 • ETİC Elektrik tarafından düzenlenen faturayı, kredi kartı ile firmanın web sitesindeki müşteri portalından kolay ve güvenilir bir şekilde ödeyebilirsiniz. Elektrik faturası üzerinde yazan abone numarası ile kişisel bilgiler kullanılarak sisteme girilebilir. Ardından borç ödeme sorgulaması yapılmalıdır. Kredi kartı bilgilerinin sisteme girilmesi ve ödemenin onaylanması ile işlem tamamlanır. Elektrik faturanızı kredi kartı ile HangiKredi üzerinden de ödeyebilirsiniz. Abone numaranızı sisteme kaydederek sonraki dönemlerde ödeme işlemlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Otomatik ödeme talimatı, en temelde bir yetkilendirme işlemidir. Bankanıza belirli bir faturayı ödeme konusunda yetki vermeniz anlamına gelir. Bu talimat sonrasında fatura ödemeleriniz bankanız tarafından düzenli olarak gerçekleştirilir. Otomatik ödeme talimatı vermenin çok sayıda yolu bulunur. Bunlardan ilki müşterisi olduğunuz banka şubesine gitmektir. Bir diğeri ise çağrı merkezi ile iletişim kurarak talimat kaydı oluşturmaktır. Otomatik ödeme talimatını dijital bankacılık hizmetlerini kullanarak kendiniz de oluşturabilirsiniz. 

  Otomatik ödeme talimatı ile faturanız düzenli olarak ödenir. Ödemenin gerçekleşmesi için kredi kartınızda yeterli bakiyenin bulunması şarttır. Elektrik faturanız için ödeme talimatı vererek pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Faturalarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca unutulan fatura riskini de tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Faturalarınız için hangikredi.com’un ödeme hatırlatma sisteminden de yararlanabilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon