Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Aydem Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Aydem Elektrik faturası görüntülemek ve sorgulamak, firmanın resmî sitesinden oldukça kolay şekilde yapılabilir. Fatura üzerinde yer alan “sözleşme hesap no” ile Aydem Elektrik fatura sorgulama sonucu saniyeler içinde ekranınızda görünür. Ayrıca hızlı borç sorgulama sayfası dışında 0850 800 0 186 numaralı hattan da rahatlıkla sorgulama yapılabilir.

 • Aydem Elektrik faturasının üzerinde yer alan açıklamalar, hizmet bedelinden son ödeme tarihine kadar birçok detaya sahip. Fatura kalemleri yazan kısımda toplam hizmet bedeline dâhil edilen tüm tutarlar net şekilde gösterilir. Elektrik faturası açıklamalarında vergi kesintilerinin her biri ve sayaç okuma bilgileri de dâhil olmak üzere her detay açıkça yazar.

 • Aydem Elektrik fatura ödeme işlemleri, internet üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Online kanallar aracılığıyla birçok farklı imkânın bulunduğu ödeme seçenekleri, işinizi oldukça kolaylaştırır. İnternet ya da telefon bankacılığı üzerinden dakikalar içinde ödeme gerçekleştirebilmek için ihtiyacınız olan tek şeyin sözleşme hesap numaranız olduğunu da yeniden hatırlatalım.

 • İnternet üzerinden Aydem Elektrik borç sorgulama işlemi yaparak ödeme gerçekleştirmek, son derece güvenlidir. Özellikle anlaşmalı bankalar ya da HangiKredi gibi güvenli kanallar aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirmek, bilgilerinizi güvende tutar. Örneğin online ödeme işlemi için HangiKredi’yi tercih ettiğinizde bilgileriniz saklanmadan direkt bankanın sunucusuna aktarılır. Bu sayede kişisel bilgileriniz güvende tutulur.

 • Aydem Elektrik Dağıtım Şirketi’ne Whatsapp üzerinden veya çağrı merkezi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Abonelik açma, arıza bildirimi ve bunun gibi tüm taleplerinizi 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezine iletebilirsiniz. Ayrıca Aydem Elektrik aboneliği devri gibi işlemler için bilgi almak istediğinizde 0850 575 00 01 numaralı WhatsApp iletişim numarasını da kullanabileceğinizi belirtelim.

 • Aydem Elektrik aboneliğinizi gerekli durumlarda kolaylıkla ve hızlı şekilde sonlandırabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde Aydem Elektrik kapatma işlemi gerçekleştirmeniz için bazı belgeleri hazır bulundurmanız gerekir. Bu belgelerin sürecin başında hazır tutulması, gerekli yerlerde işinizi kolaylaştırmak için önemlidir. Aşağıda sıralanan belgelerden birinin olması, sürecin başlatılması için yeterli:

  • Aboneliğin sonlandırılacağı yerin tesisat numarası
  • Sayacın fotoğrafı
  • Eski bir elektrik faturası

  Aydem Elektrik açtırmada olduğu gibi kapatma işlemlerinde de yukarıda sıralanan belgeler önemli. Ayrıca güvence bedelinin hesabınıza aktarılması için kendi adınıza ait bir hesabın IBAN numarası da gerekecek. Abonelik sonlandırma işleminin ardından sayacınızdan son endeksler toplanır ve son kullanımınız faturalandırılır. Daha sonra güvence bedelinden alınan ödemenin ardından kalan hesabınıza aktarılır.

 • Aydem Elektrik Şirketi; aynı isimli holdingin alt kuruluşudur. Holdingin de yönetim kurulu başkanı olan Ceyhan Saldanlı, görevini hâlâ sürdürür. Aydın, Denizli ve Muğla kentlerini kapsayan enerji hizmetini yıllardır özenle sunan bu şirket, faaliyetlerine devam eder. 2 milyondan fazla aboneliği bulunan bu elektrik şirketi, sürdürülebilir enerji çözümlerine dayandırdığı çalışma politikasına sahiptir.

 • Aydem Elektrik aboneliği için gerekli belgelerden biri de tesisat numarasıdır. Abonelik işlemlerinin her biri için oldukça önemli olan tesisat numarası, Aydem’in resmî internet sitesinden kolaylıkla sorgulanabilir. Bunun için faturanın sol üst kısmında bulunan 8 ile başlayan ve 12 haneli olan sözleşme hesap numarasını sorgu kısmına girmeniz yeterli.

 • Banka kartınızla tarafınıza iletilen elektrik faturasını ödemeniz mümkün. Online ödeme kanallarından biri olan banka kartıyla ödeme işlemi için aboneliğinize ait bilgileri girmeniz gerekir. HangiKredi aracılığıyla elektrik faturanızı ödemek istediğinizde banka kartı bilgileriniz, direkt ilgili kuruluşun sunucusuna aktarılır. Bu sayede son derece güvenli olduğunu yeniden belirtebiliriz.

 • Faturanızın borcunu kredi kartı ile ödeme şansınız bulunur. Ayrıca Aydem Elektrik, taksitlendirme imkânı da sunduğu için ödemeler sizin için çok daha kolay hâle getirilir. 9 aya varan taksit imkânları sayesinde kredi kartınızla kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla sağlanan ödeme kolaylıklarını siz de deneyimleyebilirsiniz.

 • Müşterisi olduğunuz bankaya otomatik fatura ödeme talimatı verebilmeniz için sözleşme hesap numaranızı bilmeniz gerekir. Otomatik ödeme talimatını anlaşmalı bankaların internet ya da mobil hizmetleri aracılığıyla verme şansınız bulunur. Online kanallar sayesinde yalnızca birkaç dakika içinde ve oturduğunuz yerden kolaylıkla talimat verebilirsiniz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon