Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Aras Dağıtım (ARASEDAŞ) Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Zaman kaybetmeden ve pratik şekilde internet üzerinden Aras Elektrik fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aras Edaş’ın sistematik biçimde işleyen internet sitesi sayesinde bu sorgulamayı yapmak oldukça kolay. Fatura sorgulama işlemi için tesisat numarasını bilmeniz gerekir. Bahsedilen bu numara, adınıza gönderilen faturanın en üstünde yer alır.

  Tesisat numarasını bilmiyorsanız 444 9 433 Aras Edaş çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmede tesisat numaranızı birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Daha sonra Aras Edaş sorgulama sayfasına ilgili numarayı girerek “sorgula” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca abonelik bilgilerinize ait faturaları, HangiKredi’nin ana sayfası üzerinden de güvenle sorgulayabilirsiniz.

 • Düzenli olarak size iletilen faturalar, bir ay boyunca aldığınız elektrik hizmetinin karşılığında ödemeniz gereken tutarı belirtir. Elektrik faturası açıklamaları da bu tutarın tüm detaylarının yer aldığı kısım. Aras Elektrik fatura açıklamasında toplam enerji bedelinden vergi kesintilerine kadar her detay yer alır.

 • Aras Edaş elektrik faturası ödeme işlemlerini, internet üzerinden yapmak mümkündür. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkes, online olarak faturalarını kolaylıkla ödeyebilir. Aras Edaş’ın resmî internet sitesinde ana sayfada yer alan işlemler kısmından ödeme ekranına geçiş yapabilirsiniz. Güvenli ve pratik olan online ödeme imkânı sayesinde fatura merkezlerine gitmenize de gerek kalmaz.

  Faturanızı internet üzerinden ödemek için Aras Elektrik online işlemler kısmından abone girişi yapmanız gerekir. Sistem üzerinde bir üyeliğiniz yoksa ilgili talimatları takip ederek kolaylıkla üyelik oluşturmanız da mümkün. Üyelik oluşturma işleminden sonra sistem üzerinden faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Ayrıca HangiKredi’nin ödeme menüsünden de faturalarınızın işlemlerini güvenle ve pratik şekilde tamamlayabilirsiniz.

 • Aras Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi internet üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca güvenli bir ödeme aracı olarak HangiKredi’yi de tercih edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz ödeme işlemleri sırasında paylaştığınız kişisel bilgiler, sistemde saklanmaz. Ödeme sırasında yalnızca ilgili bankanın sunucusuna bilgiler iletildiği için HangiKredi, ekstra güvenlikli bir seçenek.

 • Aras Elektrik Dağıtım Şirketi’ne ulaşmak isterseniz 444 9 433 numarasından kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 0850 200 20 20 Aras Edaş Elektrik arıza numarasıyla da firmaya ulaşmanız mümkün. Ayrıca olası bir problemde hangi önemli tedbirleri almanız gerektiğini de çağrı merkezindeki yetkililerden öğrenme şansınız bulunur.

 • Aras Edaş elektrik abonelik sürecinin iptali için internet dağıtım şirketinin resmî sitesinde yer alan online işlemleri kullanabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra iptal işlemi için müşteri hizmetleri merkezinden randevu almalısınız. Ayrıca e-Devletten abonelik iptal işlemleri de yapılabilir. Bu sayede abonelik iptal etme sürecini e-Devlet aracılığıyla da halledebilirsiniz.

 • Aras Elektrik Dağıtım Şirketi, 2013 senesinde özelleşmiştir. Çalık ve Kiler Grubu tarafından devralınan Aras Edaş, günümüzde Türkiye’nin doğu kesiminde hizmet vermeye devam eder. 70.000 metrekarelik bir alandan daha fazlasına yayılan hizmet alanı, aşağıdaki 7 ilin elektrik ihtiyacını karşıladığı anlamına gelir.

  • Ağrı
  • Ardahan
  • Bayburt
  • Erzincan
  • Iğdır
  • Kars

  Sıralanan bu 7 ilde yaklaşık 2 milyondan fazla kişiye enerji sağlayan Aras Edaş, geniş bir alanda hizmet verir. Özelleştirildiği sene Çalık ve Kiler grubun bünyesinde bulunan Aras Epaş, hâlâ sıralanan bu bölgelerde hizmetlerine devam eder. HES potansiyeli yüksek bir sahada faaliyetlerine devam ediyor olması, Aras Edaş’ı oldukça değerli kılar.

 • Aras Elektrik’ten size ait tesisat numarasını öğrenmek istiyorsanız firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. “Tesisat no bulma” sekmesine tıklayarak işletme kodu ve abone numarası alanlarını doldurmanız, işleminizi tamamlamak için yeterli. Ayrıca tesisat numarasını öğrenmenin bir diğer yolu, müşteri temsilcilerine ulaşım sağlamak.

 • Aras Elektrik borç sorgulama işleminizin ardından fatura ödemelerinizi online olarak yapabilirsiniz. Online işlemler sekmesine giriş yaptığınızda banka kartınız aracılığıyla kolaylıkla ödeme yapma imkânınız bulunur. Kart bilgilerini sisteme girdikten sonra onay için cep telefonunuza gelen kodu da yazmanız hâlinde, faturanızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Dilerseniz ödeme işlemlerini internet veya cep bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

 • Aras Elektrik, fatura tutarınızı kolaylıkla ödemeniz için kredi kartı seçeneği de sunar. Aras Edaş Elektrik borç sorgulama işleminin ardından aboneliğinize ait bilgileri girerek kredi kartıyla ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kredi kartıyla 9 aya varan taksit imkânı sayesinde elektrik faturalarının ödeme sürecini çok daha kolay hâle getirme şansınız bulunur.

 • Kredi kartı seçeneğinde Aras Elektrik otomatik ödeme talimatı, internet ya da cep bankacılığı aracılığıyla kolaylıkla yapılabilir. İlgili işlemleri takip ederek tamamlayacağınız talimat sürecini dilerseniz bankanızın çağrı merkezini arayarak da öğrenebilirsiniz. Otomatik fatura talimatı sayesinde unutulan bir borçtan kaynaklı kesinti yaşama ihtimalini de ortadan kaldırmış olursunuz.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon