Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Zonguldak Akmercan Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Akmercan Zonguldak fatura sorgulama işlemlerini akmercanbatikargaz.com.tr web sitesindeki online işlemler sayfasına giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler sayfasında abone ve T.C. kimlik numarası bilgilerini girerek güncel faturanızı görüntüleyebilirsiniz. 0850 205 0 187 nolu Zonguldak Akmercan Doğalgaz çağrı merkezini arayarak da fatura sorgulama işlemi yapmanız mümkündür. E-posta adresinizin kaydını çağrı merkezi üzerinden yaptırdığınızda doğal gaz faturanız her ay düzenli olarak hesabınıza gönderilebilir.     

  HangiKredi’yi ziyaret ederek Zonguldak Akmercan doğal gaz faturanızı kolayca sorgulayabilirsiniz. Güncel ve ödenmemiş faturalarınızı görüntülemek için abone numaranızı belirtilen alana girmeniz yeterlidir. Dilerseniz HangiKredi üzerinden fatura ödemenizi de yapmanız mümkündür. Doğal gaz faturası nasıl sorgulanır? ve diğer hizmetler konusunda gerekli tüm bilgilere de HangiKredi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

 • Akmercan Batıkar Zonguldak fatura ödemelerinizi anlaşmalı bankaların internet şubelerini ve mobil uygulamalarını kullanarak yapabilirsiniz. Zonguldak Akmercan ödeme kanallarının listesine akmercanbatikargaz.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

  Bu seçeneklere ek olarak doğal gaz faturanızı üç kolay adımda HangiKredi’den online olarak güvenli şekilde ödeyebilirsiniz. Ayrıca HangiKredi’nin hatırlatma hizmetini kullanarak tüm faturalarınızı son ödeme tarihlerini kaçırmadan kolayca takip edebilirsiniz. HangiKredi üzerinden ödeme yaparken basit şekilde aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • HangiKredi’nin ana sayfasından “Fatura Ödeme” butonuna tıklayın ve buradan doğal gaz hizmetini seçin. 
  • Açılan sayfadaki “Hemen Doğal Gaz Faturası Öde” butonuna tıklayın. 
  • Kurum adı menüsünden “Zonguldak Akmercan Doğalgaz” satırını seçin ve devamında abone numaranızı girin. Ardından “Devam Et” butonuna tıklayın.
  • Ödemek istediğiniz faturayı seçerek banka ya da kredi kartı bilgilerinizi girin. Ödeme işleminizi tamamlayın. 
  • Ödeme aşamasında güvenlik tercihlerinize göre şifre işlemleri için bankanızın sayfasına yönlendirilebilirsiniz. 

 • Zonguldak Akmercan doğal gaz fatura ödeme işlemleriniz için kişisel verilerinizin ve kart bilgilerinizin yüksek güvenlik önlemleri ile korunduğu HangiKredi’yi tercih edebilirsiniz. Ödeme işleminizi gerçekleştirebileceğiniz güvenilir online kanallarda tüm risklere karşı gerekli önlemler alınır. Gerektiğinde bu önlemler güncellenir. Kişisel verileriniz ve ödeme bilgileriniz işlemler boyunca korunur. Kart numarası ve CVV kodu gibi bilgiler web siteleri üzerine kaydedilmeden şifreli olarak aktarılır. Zonguldak Akmercan doğal gaz fatura ödeme işlemlerinizi bulunduğunuz yerden yetkili kanalları kullanarak online olarak gerçekleştirmek hızlı, kolay ve tümüyle güvenilirdir. 

 • Akmercan Doğalgaz Zonguldak iletişim ve çağrı merkezi numarası 0850 205 0 187’dir. Bu hat üzerinden firma ile istenilen günde ve saatte iletişim kurmak mümkündür. Akmercan Batıkargaz Doğalgaz Bölge Müdürlüğü’ne ise mesai saatleri içerisinde 0 372 250 08 88 - 89 numaralı telefonlardan ulaşılabilir. Ayrıca akmercanbatikargaz.com.tr web sitesindeki iletişim bölümünden istek ve şikayet formu gönderimi yapılabilir. Doğal gaz kullanımı ile ilgili tüm ihbarlarınızı 187 numaralı hattı arayarak bildirebilirsiniz. 

 • Akmercan Batıkargaz’ın dağıtım yaptığı bölgedeki yetkili ofislere giderek doğal gaz abonelik başvurunuzu yapabilirsiniz. Adresinizde bireysel abonelik başlatmak üzere ibraz edilmesi gereken belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Kimlik kartı ya da nüfus cüzdanı
  • Ev sahipleri için tapu
  • Kiracılar için kira kontratı
  • Doğal gaz sayacı üzerindeki tesisat numarası
  • Yeni binalarda ve sayacın olmadığı durumlarda Yapı Ruhsatı Belgesi

  Doğal gaz sözleşmesiyle birlikte başvuru yapılan aboneliğe göre güvence bedeli hesaplanır. Güvence bedeli ödendikten sonra Zonguldak Akmercan yetkilisi tesisatınızı kontrol etmek üzere randevu oluşturarak adresinize gelir. Yetkili ekip kontrol için geldiğinde doğal gaz ile kullanacağınız tüm cihazlar hazır ve ulaşılabilir durumda olmalıdır. Ocağın bulunduğu yerde menfez (havalandırma) olması gerekmektedir. Dışarıda olan kombi ve sayaçlar için koruyucu dolap bulunmalıdır. Tesisatınız sağlıklı şekilde çalışıyorsa sayacınız aktif hâle getirilir. Doğal gaz kaçağı olması hâlinde gerekli onarımın tarafınızdan gerçekleştirilmesi için kontrol işlemi ileri bir tarihe ertelenir. Doğal gazın açılması iş yoğunluğuna göre 3-4 gün içerisinde gerçekleşmektedir.    

 • Zonguldak Akmercan ofislerinde şahsen ya da yetkili temsilciniz aracılığı ile doğal gaz aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Başvuru sırasında abonelik iptal formu ile birlikte kimlik kartı ya da nüfus cüzdanı, temsilci için yetki belgesi ve kurumsal aboneler için kuruma ait evrak gereklidir. Ayrıca güvence bedelinin geri ödeneceği banka hesabının IBAN bilgileri de beyan edilmelidir. Söz konusu IBAN numarası aboneye ait olmalıdır. Doğal gaz aboneliği sonlandırma işlemi, başvuru alındıktan sonraki 3 gün içerisinde tamamlanır. Güvence bedeli 15 gün içinde hesabınıza iade edilir. 

 • Zonguldak Akmercan doğal gaz abone numarası sözleşme ile birlikte hizmetin kullanılacağı adres için oluşturulur. Her ay abone adına oluşturulan doğal gaz faturasındaki ilgili bölümde ve sözleşme üzerinde yazılıdır. Bunun yanında doğal gaz abonelik numarası 0850 205 0 187 numaralı Zonguldak Akmercan müşteri hizmetleri aranarak da öğrenilebilir. 

 • Akmercan Zonguldak faturanızı banka kartı kabul eden tüm yetkili kanallar üzerinden ve HangiKredi’den kolayca ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız ödemeleri “Banka Kartı ile Öde” seçeneğini gördüğünüz tüm sitelerden ve uygulamalardan işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan ve mekândan bağımsız şekilde ödeme yapma imkânına sahip olursunuz.

 • Zonguldak Akmercan fatura ödeme işlemleriniz için kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödeme yapmak için Zonguldak Akmercan ofislerini ziyaret edebilirsiniz. HangiKredi’yi kullanarak, bulunduğunuz yerden kredi kartınız ile doğal gaz faturanızı ödemek de hızlı, güvenli ve zahmetsiz bir seçenektir. Zonguldak Akmercan doğal gaz fatura ödemelerinizi kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında bankanızın uyguladığı komisyon bedelleri ödemenize yansıtılabilir.      

 • Akmercan Batıkargaz faturalarınız için kredi kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Böylece son ödeme tarihi takip etme ya da fatura atlama gibi konularda endişelenmenize gerek kalmaz. Kredi kartı ile otomatik ödeme talimatınız için banka şubenize şahsen başvurabilirsiniz. Telefon ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu kanallardan bankalara göre değişiklik gösterebilecek gerekli bilgileri verdiğinizde talimatınız işleme alınıp faturalarınız her ay kredi kartınızdan otomatik olarak ödenir. Faturalarınız için kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizde bankaların dönemsel kampanyalarından yararlanmanız da mümkündür.  

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon