Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Tunceli Akmercan Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Tunceli Akmercan Gaz müşteri hizmetlerine 0843 205 0 187 numaralı telefon üzerinden ulaşmak mümkündür. Her türlü görüş ve öneri için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Aboneliğiniz ile ilgili sorularınız için de çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz. Doğal gaz kaçağı gibi bir sorunla karşılaşırsanız ALO 187’yi arayarak ihbarda bulunabilirsiniz. Alo 187 hattı 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.  

 • Tunceli Akmercan firması tarafından bildirilen doğal gaz borcunuzu banka kartı ile ATM’den veya dijital kanallar aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Firmanın anlaşmalı olduğu bankaların kartları ile hesabınızdan kolayca ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankalar şu şekildedir;

  • İş Bankası
  • Ziraat Bankası
  • Türkiye Finans
  • Garanti Bankası
  • Aktifbank
  • QNB Finansbank
  • Vakıfbank
  • Halkbank
  • Denizbank 

  Dilerseniz banka kartınız için otomatik ödeme talimatı da oluşturabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuz takdirde mevduat hesabınızda en az fatura tutarı kadar para bulunması gerekir. Tunceli Akmercan doğal gaz online borç ödeme sistemine girerek de işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunlara ek olarak, Tunceli Akmercan Gaz hizmet merkezlerine giderek banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz.  

  Borcunuzu banka kartı ile e-Devlet sistemi üzerinden de ödeyebilirsiniz. Banka kartı ile ödeme yapmaya imkân veren bir diğer platform da hangikredi.com’dur. Web sitesi üzerinden online ödeme merkezine girerek banka kartınız ile işlem gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi “Doğal gaz faturası nasıl düşürülür?” sorusuna yanıt bulmanıza da yardımcı olur. Doğal gaz faturasını düşürme yolları hakkında bilgi alarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz. 

 • Tunceli Akmercan tarafından verilen doğal gaz hizmetinin faturası online kanallar aracılığıyla ödenebilir. Bu işlemi e-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Online ödeme işlemi için HangiKredi’yi de kullanabilirsiniz. Fatura ödemeleri, online kanallar aracılığı ile çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

  Fatura ödeme işlemini Tunceli Akmercan Gaz’ın anlaşmalı olduğu bankaların dijital kanalları aracılığı ile yapmak da mümkündür. Dilerseniz internet üzerinden müşterisi olduğunuz bankaya otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Tunceli Akmercan doğal gaz faturası ödemesini, firmanın resmî internet sitesindeki online işlemler sekmesinden sisteme giriş yaparak da gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Doğal gaz faturanızı sorgulamak için e-Devlet sistemini kullanabilirsiniz. Tunceli Akmercan resmî internet sitesinden de faturanızı sorgulayabilirsiniz. Akmercan internet sitesindeki “Online” linkine tıkladıktan sonra tüketici paneli sayfası açılır. Bu sayfanın üst kısmında yer alan “Borç Sorgulama” linkine tıklamanız yeterlidir. Abone veya T.C. kimlik numaranızı ilgili boşluklara yazarak doğal gaz fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Sitede bulunan ödeme kanallarından doğal gaz borcunuzu ödemeniz mümkündür.

  Tunceli Akmercan Gaz faturasını ve diğer tüm sorgulama işlemlerinizi tek bir adresten kolayca yapmak için HangiKredi’yi de tercih edebilirsiniz. Sorgulama işlemi için fatura ödeme sekmesini kullanmanız gerekir.

 • Tunceli Akmercan Gaz faturasını; firmanın internet sitesinden, e-Devlet üzerinden veya HangiKredi’yi kullanarak ödeyebilirsiniz. İnternetten fatura ödeme imkânı sunan HangiKredi, kullanıcılarının kart bilgilerinin ve kişisel verilerinin gizliliğine önem verir. Hem kart bilgileri hem de kullanıcı verileri yüksek güvenlik önlemleri ile korunur. 

  HangiKredi’nin güvenlikli altyapısı sayesinde, internet üzerinden işlem yapıldığında ilgili kart sahibinin cep telefonuna onay kodu gönderilir. Bu onay kodunun açılan ekrana yazılması gerekir; aksi takdirde işlem gerçekleştirilemez. Bankadan gelen onay sonrasında işlem tamamlanır. Dilerseniz ödeme yaptıktan sonra e-dekont alabilirsiniz. Bu sayede ödemenize dair bir belgeye sahip olabilirsiniz. 

 • Tunceli Akmercan doğal gaz aboneliğini kurumun yetkili hizmet merkezlerine başvurarak iptal ettirebilirsiniz. İptal başvurusu için Tunceli Akmercan Gaz’ın çağrı merkezini aramak da mümkündür. Çağrı merkezi aracılığı ile iptal işlemine dair detaylı bilgi alınabilir. Ayrıca e-Devlet sistemi üzerinden başvuruda bulunmak da mümkündür.

  İptal işlemi için abone olarak adı geçen ve sözleşmede imzası bulunan kişinin başvuruyu bizzat kendisi yapmalıdır. Noter onaylı vekâletname ile üçüncü bir kişi de abonelik iptal işlemi yapabilir. Doğal gaz aboneliğinin iptal edilebilmesi için geçmiş ve güncel borçların tümünün ödenmesi gerekir. Başvuru yapıldıktan ve borç ödemesi tamamlandıktan sonra doğal gaz dağıtım şirketi tarafından sayaç pasif hâle getirilir. 

 • Tunceli Akmercan Gaz abone numarası kolayca öğrenilebilir. Abone numarası doğal gaz faturasının ön yüzünde yer alır. Elinizde fatura yoksa Tunceli Akmercan Gaz müşteri hizmetlerini arayarak da abonelik numaranızı öğrenebilirsiniz. Bu numara, sizi Akmercan Gaz karşısında tanımlar. Abone numaranızı gaz açtırma işlemi sırasında tarafınıza verilen sözleşmenin üzerinde de bulabilirsiniz. 

 • Tunceli Akmercan doğal gaz faturası kredi kartıyla da ödenebilir. Kredi kartı ile borcunuzu ATM’den kapatabilirsiniz. Tunceli Akmercan Gaz’ın anlaşmalı olduğu bankaların online kanalları aracılığıyla ödemek yapmak da mümkündür. Fatura ödeme işlemini Tunceli Akmercan resmî internet sitesindeki tüketici panelini kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz.

  Ödemenizi HangiKredi üzerinden de pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve abone numarası bilgisi girerek tüm faturalarınıza ulaşabilirsiniz. Faturalar arasından seçim yapılarak kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilebilir. Dilerseniz sisteme abone numaranızı tanımlayabilirsiniz. Bu hizmet, ödemelerinizi çok daha kısa sürede yapmanıza imkân sağlar. 

 • Otomatik ödeme talimatı vererek bankanızı yetkilendirmiş olursunuz. Kredi kartınıza talimat vererek doğal gaz faturalarınızın bankanız tarafından düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Akmercan Gaz’ın anlaşmalı olduğu bankaların dijital kanallarından otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Bankanızın şubesine giderek veya çağrı merkezini arayarak Tunceli Akmercan Gaz için kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı oluşturmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. 

  Otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuzda her ay belirli bir günde fatura tutarı kartınızdan çekilir. Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı takip etme gerekliliğini ortadan kaldırabilirsiniz. Dilerseniz HangiKredi’nin ödeme hatırlatma hizmetini de kullanabilirsiniz. Bu hizmet ile faturalarınızın son ödeme tarihi gelmeden önce tarafınıza bir bilgilendirme yapılır. Bilgilendirmeye istinaden sisteme girip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Son derece pratik olan bu hizmet ile faturaların gecikmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Her ay faturalarınızı düzenli olarak ödeyebilirsiniz. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon