Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hellobar image
hangikredi.com

Trakya Bölgesi Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. fatura sorgulama işlemlerini çeşitli kanallar üzerinden yapabilirsiniz. Bu kanallar arasında yer alan HangiKredi, kullanıcılara pratik çözümler sunar. Dakikalar içerisinde sorgulama sürecini tamamlayarak diğer işlerinize vakit ayırabilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde HangiKredi web sitesini ziyaret edebilir ve fatura sorgulama işlemini yönetebilirsiniz. 

  Trakya Bölgesi doğal gaz dağıtım faturaları, HangiKredi’nin ödeme merkezinden kolayca sorgulanır. “Hemen Fatura Öde” kutucuğuna tıklayarak fatura türü, kurum adı ve sözleşme hesap numarası bilgilerini giriniz. Gerekli adımları takip ederek fatura detaylarını inceleyebilirsiniz.

  Trakya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. fatura sorgulama işlemleri e-Devlet üzerinden de yapılabilir. Sisteme giriş yaptıktan sonra firmalar kısmını seçiniz. Doğal gaz kutucuğunu seçerek Kırklareli şehrini işaretleyin. Son olarak doğal gaz faturası sorgulama kısmı üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

  Bir diğer sorgulama işlemi de Zorlu Enerji’nin online işlemler sayfasıdır. Bu kısma kullanıcı adı ve şifre oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Gerekli adımlar takip edildiğinde fatura sorgulama işlemi başarı ile sonuçlanır.

 • Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. fatura ödeme işlemini çeşitli platformlardan yapabilirsiniz. Kullanıcıya kolaylık sağlayan online kanallar, zamandan ve mekândan tasarruf ettirir. HangiKredi, online ödeme süreçlerinde yanınızda olan platformlardan bir tanesidir. Hızlı ve güvenilir altyapıları sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Nerede olursanız olun telefon, tablet ya da bilgisayar ile ödeme merkezine ulaşabilirsiniz. Fatura türü, kurum adı ve sözleşme hesap numarası ile sisteme kolayca giriş yapılır. İşlemler sonucunda sistemden faturanızı dakikalar içerisinde ödeyebilirsiniz. HangiKredi sayesinde tüm faturaları tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

  “Doğal gaz faturası son ödeme gecikmesi hâlinde ne olur?” sorusunun cevabı da oldukça basittir. Son ödeme tarihini 15 gün geçirdiğiniz takdirde doğal gazda kesinti olur. Tutar ödendiğinde gaz, yetkili kişiler tarafından açılır. Bu tip durumlarla karşılaşmamak için HangiKredi’yi kullanabilir ve Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. fatura ödeme sürecini tamamlayabilirsiniz.

 • Güvenilir ödeme kanallarını tercih ettiğinizde tüm faturalarınızı online olarak ödeyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaştığınız web siteleri, çeşitli güvenlik sistemleri ile korunmalıdır. HangiKredi, bu noktada ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılar. 

  HangiKredi’de veri aktarımı, yüksek güvenlik önlemleri ile desteklenir. Böylece ödeme için güvenilir ortam oluşturulur. Kişisel verilerinizi özenle saklar ve 3. kişilerin erişimini engeller. Böylece gönül rahatlığı ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. HangiKredi, hayatınıza hem hız hem de güven katar.

 • Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’nin 3 farklı hizmet noktası mevcuttur. Bu hizmet noktaları ve numaraları aşağıdaki gibidir;

  • Edirne İşletme Müdürlüğü: 0 (284) 236 39 00
  • Keşan Abonelik Merkezi: 0 (284) 714 11 33
  • İpsala Abonelik Merkezi: 0 (284) 616 14 42

  Bununla birlikte Zorlu Enerji’nin 0 (850) 222 9 429 numaralı müşteri danışma hattını tuşlayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden öneri ve talep formu doldurarak yazılı beyanda bulunmak da mümkündür. 

 • Gaz aboneliğini çeşitli platformlar üzerinden sonlandırabilirsiniz. e-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler çeşitli adımları takip ederek bu süreci tamamlayabilir. Öncelikle firmalar kısmından Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’yi bulunuz. Sonrasında “Doğal Gaz Abonelik Sözleşme Feshi Başvurusu” seçeneğine tıklayınız. Adımları takip ederek iptal başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

  Abonelik iptali için Zorlu Enerji Doğalgaz Dağıtım’a şahsen başvurmak da mümkündür. Bu başvuruda fesih dilekçesi doldurulur. Farklı bir kişinin fesih işlemini tamamlamak istiyorsanız noter onaylı vekâletname vermeniz gerekir. Gerekli belgeleri tamamladıktan sonra iptal başvurusunda bulunabilirsiniz. Bununla birlikte geçmiş ve güncel fatura borçlarınızı da ödemeniz gerekir.

  Online fesih işlemleri Zorlu Enerji’nin web sitesi üzerinden yapılır. Giriş yaptıktan sonra gerekli adımları tamamladığınızda iptal başvurusu tamamlanmış olur. Bununla birlikte fesih işlemleri, 0 (850) 222 9 429 numaralı çağrı merkezinden de yapılabilir.

 • Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. abonelik iptali için birkaç evrağa ihtiyaç duyulur. Bu belgeleri tamamladığınızda fesih işlemlerine hemen başlayabilirsiniz. 

  Gerçek kişiler;

  • Nüfus cüzdanı
  • Banka IBAN numarası

  Tüzel kişiler;

  • Şirket kaşesi
  • İmza sirküsü
  • Banka IBAN numarası

  Resmî kurumlar;

  • Yetkili kişinin kimlik fotokopisi
  • Yetkilendirme yazısı
  • Kurumun banka IBAN numarası

  Apartman Yönetimi;

  • Yöneticinin kimlik fotokopisi
  • Banka IBAN numarası 

  Bu belgelerin tamamlanması ile iptal başvurusu yapılabilir. İptal başvurusunda istenen belgeler aboneye ait olmalıdır. Abonenin vekâleti ve ilgili belgelerin varlığı ile üçüncü kişiler de iptal işlemini gerçekleştirebilir. 

 • Abone numarası, kişisel bilgilere ihtiyaç duymadan işlem yapmanızı sağlar. Borç sorgulama, fatura ödeme ve bilgi güncelleme gibi tüm işlemler abone numarası ile kolayca yapılabilir. Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş. faturasının üst kısmında abone numarasını görebilirsiniz. 

  Fatura mevcut değilse 0 (850) 222 9 429 numaralı müşteri hizmetleri hattından bilgi alınabilir. Aynı zamanda firmayı bizzat ziyaret ederek abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Alanında uzman personel kadrosu, en iyi hizmeti alabilmeniz için aklınızdaki soruları cevaplandırır.

 • Banka kartı ile doğal gaz faturasını ödemek mümkündür. HangiKredi ödeme merkezi üzerinden giriş yaparak fatura bilgilerine ulaşım sağlanır. Böylece evde ya da iş yerinde fark etmeksizin faturanızı ödeyebilirsiniz. Bu ayrıcalık, zamandan ve mekândan bağımsız hareket edebilmenizi sağlar. Kısa sürede ödeyebileceğiniz faturalar, zamanı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Böylece farklı işlerinize vakit ayırmanızı da mümkün kılar.

 • Doğal gaz faturası kredi kartı ile ödeme nasıl olur?” sorusunun cevabını merak edenler, HangiKredi üzerinden işlem yapabilir. Ödeme süreçlerini kolaylaştıran platform, ihtiyaçlarınıza dakikalar içerisinde cevap verir. Sözleşme numarası ve kurum adı başta olmak üzere çeşitli bilgilere sahipseniz faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. HangiKredi üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler gelişmiş güvenlik standartları ile korunur. Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda içinizin rahat olması sağlanır. 

  Fatura ödeme işlemlerini anlaşmalı bankalarda ve ödeme noktalarında da tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gişe, ATM ve internet bankacılığı seçenekleri de mevcuttur. Kişisel tercihlere ve ödeme planına göre seçim yapılabilir.

 • Otomatik ödeme talimatı, fatura takibinde pratik çözümler sunar. Faturalarınızı sizin yerinize takip eden sistem ile hayatınız kolaylaşır. Son ödeme gününü kaçırma riskini en aza indirerek ödeme süreçlerinde rahatlık sunar. Fatura tutarı kadar tahsilat yapan sistem, ödeme sürecini kontrol altına alır. Böylece faturaların son ödeme gününü hatırlamanıza gerek kalmaz. Otomatik ödeme talimatı, tüm bu süreçleri sizin yerinize düşünür. Kredi kartında limit olduğu sürece faturalarınızı düzenli ödemeyi sürdürür.

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon