Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Serhat Gaz Doğal Gaz Fatura Ödeme

Doğal Gaz Faturanızı 3 Adımda Ödeyin!

Hemen Fatura Öde

Fatura Ödeme Hizmetleri

 • Hangikredi Fatura Ödeme Doğalgaz

  Doğalgaz Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Su

  Su Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Elektrik

  Elektrik Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Telekom

  Telekom Faturası Ödeme

 • Hangikredi Fatura Ödeme Televizyon

  Televizyon Faturası Ödeme

Sıkça Sorulan Sorular

 • Online fatura ödeme; herkes tarafından yapılabilecek, oldukça basit bir işlemdir. Online hizmetlerden yararlanarak vezneye veya ATM’ye gitmeden doğal gaz faturanızı ödemeniz mümkündür. Serhat Gaz doğal gaz faturanızı da internet üzerinden pratik bir şekilde ödeyebilirsiniz. Güvenilir online ödeme kanallarından fatura ödeme işlemi sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilir. HangiKredi, kullanıcıların kişisel bilgilerini gelişmiş güvenlik altyapıları ile korur. Blgiler asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. 

  HangiKredi’de ödeme yaptığınızda kart sahibinin cep telefonuna bir onay kodu gönderilir. Bu onay kodunun açılan ekrandaki ilgili boşluğa girilmesi gerekir. Onay kodu doğru bir şekilde girildiği takdirde işlem banka tarafından onaylanır ve ödeme gerçekleşir. HangiKredi, tek şifre uygulaması ile kart sahibinden habersiz harcama yapılmasını önlemeyi amaçlar. 

 • Abonelik numarası, Serhat Gaz kullanıcılarına firma tarafından sözleşme yaparken verilir. Abonelik bilgileri Serhat Gaz Genel Müdürlük binasındaki Müşteri Hizmetleri bölümünden öğrenilebilir. Abone numaranızı öğrenmeniz HangiKredi online fatura ödeme merkezinden sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için önemlidir. 

  Abonelik numaranızı öğrenmek için Serhat Gaz doğal gaz faturanızın üzerine bakabilirsiniz. Adresinize fatura gelmiyorsa Serhat Gaz müşteri hizmetlerini arayarak da abone numaranızı öğrenmeniz mümkündür. Bu numara, abonelik açtırma sırasında tarafınıza verilen sözleşmenin üzerinde de yer alır.  

 • Serhat Gaz doğal gaz faturanızı banka kartınızın ile online olarak ödeyebilirsiniz. Bunun için SERGAZ’ın anlaşmalı olduğu bankaların birinde TL hesabınızın bulunması gerekir. Firmanın anlaşmalı olduğu bankalar şu şekildedir:

  • Halkbank
  • Yapı Kredi
  • İş Bankası
  • TEB
  • Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • QNB Finansbank
  • Akbank

  Bu bankaların online kanalları ve şubeleri aracılığı ile hesabınızdan ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Faturanızı, Halkbank ve TEB banka kartlarınız ile dilerseniz ATM’den de ödeyebilirsiniz. Bahsi geçen tüm bankaların kartları için otomatik ödeme talimatı oluşturmak da mümkündür. Otomatik ödeme talimatı oluşturduğunuz takdirde her ay fatura tutarı kartınızdan tahsil edilir. 

  Doğal gaz faturanızı banka kartı ile e-Devlet sistemi üzerinden ödemeniz de mümkündür. HangiKredi online fatura merkezi üzerinden 3 adımda kolayca ödeme yapılmaktadır. Banka kartınızı kullanarak faturanızı kısa sürede HangiKredi’yi kullanarak ödeyebilirsiniz.  

 • Serhat Gaz fatura sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numarası ve önceden belirlemiş olduğunuz e-Devlet şifrenizi ilgili boşluklara girmeniz gerekir. Sisteme giriş yaptıktan kısa süre sonra faturanızı görüntülemeniz mümkündür.

  Su, elektrik, doğal gaz gibi tüm fatura borçlarınızı tek bir adreste görmek için HangiKredi’yi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Online ödeme sistemine abone numaranızı girerek birkaç adımda faturanızı sorgulayabilirsiniz. HangiKredi, Serhat Gaz borç sorgulama işlemini yapmanın pratik yoludur. Faturalarınızı kolayca takip ederek zamandan tasarruf sağlayabliirsiniz. HangiKredi’nin “Aylık faturanızı azaltmanın yolları nelerdir?” başlıklı yazısı ile tüketim miktarını düşürmeye dair ipuçları edinmek mümkündür.  

 • Serhat Gaz Iğdır iletişim için 0850 480 3 187 numaralı hattı kullanılabilir. Ankara’daki merkeze ulaşmak için 0312 212 77 95 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hızlı müdahale edilmesi gereken durumlarda ise Alo 187 Serhat Gaz müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişim kurmak mümkündür. Online olarak kolayca iletişim kurmak için resmî internet sitesinde yer alan formu doldurarak mesajınızı iletebilirsiniz. 

 • Kredi kartınızı kullanarak Serhat Gaz doğal gaz faturanızı ödemeniz mümkündür. Serhat Gaz’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile geçmiş ve güncel tüm faturalarınız için ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme işlemleri internet bankacılığı hizmetinden yararlanarak veya cep şube üzerinden kolaylıkla yapılabilir. 

  TEB kredi kartı ile gişeden ödeme yapmak mümkündür. Halkbank ve TEB kredi kartları kullanılarak ATM’den de işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tüm kredi kartlarınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz de mümkündür. Kredi kartı ile ödemelerinizi HangiKredi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yapabileceğiniz bir diğer platform da e-Devlet sistemidir. HangiKredi’nin “Kredi kartı ile fatura ödeme nasıl olur?” başlıklı yazısını okuyarak konuyla alakalı çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 • Serhat doğal gaz faturası borcunuzu banka gişelerinin ve PTT şubelerinin yanı sıra online kanalları kullanarak da ödeyebilirsiniz. Serhat Gaz ödeme işlemleri için e-Devlet sistemi kullanılabilir. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

  Serhat Gaz fatura ödeme işlemi için HangiKredi’yi kullanabilirsiniz. 3 kolay adımda fatura bilgilerinize ulaşmanız mümkündür. Ardından kolayca ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Serhat Gaz’ın anlaşmalı olduğu bankaların dijital kanalları aracılığı ile de ödeme yapılabilir. Online ödemelerde fatura tutarı kullandığınız kartın bağlı olduğu hesaptan tahsil edilir.

 • Abonelik iptali için öncelikle geçmiş ve güncel tüm borçların ödenmesi gerekir. Abone bulunduğu adresten taşınırsa sözleşme feshini talep edebilir. Abonelik iptalini e-Devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Sözleşme iptalinden sonra güvence bedeli beyan edilen banka hesabına iade edilir. İptal işlemi için abonelik tipine göre istenen belgeler değişiklik gösterebilir. 

 • Faturalarınız için kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verdiğinizde her ay fatura tutarı hesabınızdan tahsil edilir. Bu sayede faturalarınızı takip etme derdinden kurtulmuş olursunuz. Otomatik ödeme talimatını Serhat Gaz’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları için oluşturabilirsiniz. Kredi kartınızda yeterli bakiyenin bulunması hâlinde fatura tutarı otomatik olarak tahsil edilir. Otomatik ödeme talimatını bankanızın şubesine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak oluşturabilirsiniz. İnternet bankacılığı hizmetini kullanarak talimat oluşturmanız da mümkündür. 

  Dilerseniz HangiKredi’nin sizlere sunduğu ödeme hatırlatma hizmetinden de yararlanabilirsiniz. HangiKredi, fatura ödemeleri için size düzenli olarak bilgilendirme yapar. Bu sayede faturanızın son ödeme tarihini kaçırmazsınız. Ödemelerinizi bizzat takip etmenize gerek kalmaz. Tüm ödemelerinizi zamanında ve sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.  

 • Serhat Gaz abonelik iptali için başvuru yaparken sürecin sorunsuz işlemesi için bulundurmanız gereken birtakım belgeler vardır. Bireysel aboneler için Serhat Gaz tarafından istenen belgeler: 

  • Kimlik fotokopisi ve T.C. kimlik numarası
  • Tesisat numarası 

  Ticari abonelikler için:

  • Yetki belgesi
  • İmza sirküleri
  • Kaşe

  Her iki abonelik tipinde de iptal işlemi gerekli belgeler eşliğinde kullanıcı tarafından yapılabilir. İptal işlemi üçüncü bir kişi tarafından yapılacaksa noter onaylı vekâletname de beyan edilmelidir. 

Fatura ödeme hizmetipaycell logoiş birliği ile yapılmaktadır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon